Önemli Vestel Ve Üretimleri Panel Yazılımları Talep Başlığı

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,868
evet yardımcı olursanız sevinirim

ekrenda ışık var fakat görüntü alamıyorum

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
449
36
sota abi ben vercektim sen önce davrandın :fiskos

E Çevrimdışı

erd16

Yeni Üye
2 Tem 2024
12
39
mesajı bilerekmi yazdın bilmeyerekmi burası panel yazılımı konusu yazılımların konusu değil
ustat bu konulara çok hakim biri değilim servis benden 10 tl istedi şuan için bu ücreti ödemek bu ekonomide benim için külfetli, internete biraz araştırdım, yazılım yazılım güncelleme gibi sorunlardan olabileceği anlatılıyordu,
yardım edersenizde etmesenizde canının sağ olsun ne diyeyim, laf ebeliği yapmaya veya başka bir amcım yok, derdime çare arayışı içindeyim o kadar

tobacco Çevrimdışı

tobacco 

Aktif Üye
5 Ara 2020
449
36
ustat bu konulara çok hakim biri değilim servis benden 10 tl istedi şuan için bu ücreti ödemek bu ekonomide benim için külfetli, internete biraz araştırdım, yazılım yazılım güncelleme gibi sorunlardan olabileceği anlatılıyordu,
yardım edersenizde etmesenizde canının sağ olsun ne diyeyim, laf ebeliği yapmaya veya başka bir amcım yok, derdime çare arayışı içindeyim o kadar
yardım ederler de konuyu yerinde açmaklazım vede istenilenleri tam vermek lazım yoksa yardım alamazsın üstteki linkte ne isteniyor ilkbaştaki yazıda var :bye

bak burda yaz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
yardım ederler de konuyu yerinde açmaklazım vede istenilenleri tam vermek lazım yoksa yardım alamazsın üstteki linkte ne isteniyor ilkbaştaki yazıda var :bye

bak burda yaz
Helal toba, seni yönetici yapmak lazım bu foruma :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,322
65
Sevgili E erd16 ,konu laf ebeliği yapmak değil ancak verilen linke de fotoğraflı istek de yapmadın ne yazık ki,,takip ediyorum ki saat 01 oldu neredeyse, 23:41 den itibaren çok kere foto ekleyip yazılım istenirdi bana göre :ok

Geri
Üst Alt