Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
16863420942487229539237787265312.jpg

Merhabalar hocam Toshiba smart TV kullanıyorum Google play store yok hiç bir şekilde uygulamayı yükleyemiyorum nasıl bir yol izlemeliyim yazalım mı değiştirmek gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim

Konu başlığı ile bu mesajın ilişkisini açıklar mısınız?

S Çevrimdışı

serkanakin

Yasaklı Üye
9 Haz 2023
2
38
Yeni bi konu başlığı açmak yerine burdan yazmak istedim hem bu yazılımı ve TV yi kullanan arkadaşlarda bilgilendirilmiş olunur. Yardımcı olmak istiyorsanız konu başlığı ile mesaj ilişkisi kurmamanızı isterim

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Yeni bi konu başlığı açmak yerine burdan yazmak istedim hem bu yazılımı ve TV yi kullanan arkadaşlarda bilgilendirilmiş olunur
Yazdığınız yanıt sizin için mantıklıysa bizim söyleyebileceğimiz herhangi birşey yok. Düşünceniz böyle ise saygı duyarım. Ancak aynı problem hakkında herhangi bir şekilde bir başka konu v.s. altına tekrar mesaj yazacak olursanız hesabınız kapatılır. Beklemeye devam edin.

Yeni bi konu başlığı açmak yerine burdan yazmak istedim hem bu yazılımı ve TV yi kullanan arkadaşlarda bilgilendirilmiş olunur. Yardımcı olmak istiyorsanız konu başlığı ile mesaj ilişkisi kurmamanızı isterim
Kişisel isteklerle forum kurallarının uymaması, her kişisel isteğe üslubu böyle iken cevap veremiyor oluşumuzdan dolayı tüm üyelerimizden (Söz konusu üye hariç) özür dileriz. Üye üslubu ve forum kurallarına aykırı yazışması nedeniyle uzaklaştırılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt