Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba,

Vewd appstore bölümündeki ssıptv ve ott player ıptv uygulamalarında açılmayan kanal olduğunda tv resetleniyor komle kapanıp açılıyor. Kanal değiştiriken açılmayan kanal denk geldiğinde televizyonun kapanıp açılmasını beklemek ve yeniden ssıptvye giriş yapmak rahatsız edici oluyor.
Bu sorun genel bir sorun mu yoksa bendeki televizyona özgü mü çözemedim. Yazılımsal kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Yardımcı olur musunuz?

Tv modeli: Vestel 42FA7500
Seri no:7511345 600850

Bu anakartta yaşadığınız sorunlar anormal değil, yazılım ile de çözümü yok maalesef.

B Çevrimdışı

Bjenige

Yeni Üye
4 May 2018
30
35
Estağfurullah Ado Hocam ne kusuru ilginize çok teşekkür ederim. Servis bugün 10.00-12.00 arasında gelecek işten müsaade aldım onlar gelip gittikten sonra ofise geçeceğim. Umuyorum ki televizyonumu götürmek durumunda kalmasınlar.

Diğer ayarlara girip yazılım sürümü kontrol ettiğimde aşağıdaki şekilde yazılar mevcut;

Yazılım Yükseltme V.3.19.2.0
Uygulama Sürümü V.3.10.0.0

Servisteki arkadaşlar gelip gidince yine durumu buradan belirtirim. Umuyorum sancısız bir şekilde bu durumu atlatabiliriz.

Biraz yoğundum yeni bakabildim kardeşim kusura bakmayınız, Son durum nedir? Üründe şu an yüklü olan yazılım sürümü nedir?

B Çevrimdışı

Bjenige

Yeni Üye
4 May 2018
30
35
Öncelikle gülmek yok :hoba1

Servis geldi TV'nin arkasında bir switch takılı kalmış onu açtı ve düzeldi. Kurulama gelen arkadaşların kontrol etmesi gerekirdi aksaklık olmuş kusura bakmayın dedi. Halletti ve gitti :) 2 gün dertlendiğimle kalmış oldum. :uyku1:uyku1

E Çevrimdışı

eminbim

Yeni Üye
26 Ocak 2018
46
El Nisa kullanıcıdan alıntı mb 130 connected yazılım yerine none connected yazılımını yanlışlıkla yüklemeye kalktım. tv standby şığı yanıp sönüyor. sizden full yazılımı istedim sağolun siz gönderdiniz ancak tv hiç tepki vermiyor. bi öneriniz olurmu acaba

Aynı sorunu bende yaşadım televizyon açılmadı servise gitti anakart değişimi devamında değişim talebine yollandığı servis tarafından söylendi bekliyorum siz bir çözüm bulabildimiz mi?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Öncelikle gülmek yok :hoba1

Servis geldi TV'nin arkasında bir switch takılı kalmış onu açtı ve düzeldi. Kurulama gelen arkadaşların kontrol etmesi gerekirdi aksaklık olmuş kusura bakmayın dedi. Halletti ve gitti :) 2 gün dertlendiğimle kalmış oldum. :uyku1:uyku1

Ahahahah magic button takılı kalmıştır :kiskis

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado hocam kendiliginden ac kapayi kesti 3.3.6.t versiyon ile . Sanirim tkgs destegi yok bu versiyonda... ilginiz icin tesekkur ederim ..emegine saglik..
Size de geçmiş olsun :ok

Elinizde full yazılım var, şu hali ile isterseniz çekirdek yazılım ile yükseltebilirsiniz.
Ancak MB9X serilerinde çökmenin kolay, kurtarmanın zor olduğunu göz önünde bulundurun lütfen :ok

S Çevrimdışı

sasha2809

Yeni Üye
29 Nis 2018
27
39
[QUOTE = "sasha2809 сообщение: 26900, член: 1656"] телевизор HITACHI 32hb4t61 зп: 7960681 700215 дайте мне программное обеспечение, пожалуйста.17mb110 основной платы [/ цитата]

как продвигается бизнес с помощью программного обеспечения

B Çevrimdışı

Bjenige

Yeni Üye
4 May 2018
30
35
Estağfurullah Ado Hocam ne kusuru ilginize çok teşekkür ederim. Servis bugün 10.00-12.00 arasında gelecek işten müsaade aldım onlar gelip gittikten sonra ofise geçeceğim. Umuyorum ki televizyonumu götürmek durumunda kalmasınlar.

Diğer ayarlara girip yazılım sürümü kontrol ettiğimde aşağıdaki şekilde yazılar mevcut;

Yazılım Yükseltme V.3.19.2.0
Uygulama Sürümü V.3.10.0.0

Servisteki arkadaşlar gelip gidince yine durumu buradan belirtirim. Umuyorum sancısız bir şekilde bu durumu atlatabiliriz.
Ahahahah magic button takılı kalmıştır :kiskis

Her şerde bir hayır vardır derler. Bu takılı kalan buton sayesinde bu güzel forumu öğrenmiş oldum. :mutlu:mutlu

S Çevrimdışı

sasha2809

Yeni Üye
29 Nis 2018
27
39
[QUOTE = "sasha2809 сообщение: 26900, член: 1656"] телевизор HITACHI 32hb4t61 зп: 7960681 700215 дайте мне программное обеспечение, пожалуйста.17mb110 основной платы [/ цитата]

когда будет прошивка?

Geri
Üst Alt