S Çevrimdışı

sasha2809

Yeni Üye
29 Nis 2018
27
39
[QUOTE = "Адо, сообщение: 27151, член 363"] Привет, мой друг, я не могу найти ваше полное программное обеспечение из-за вашего продукта экспорта телевидения. В чем вопрос на телевидении? [/ QUOTE]
Perhaps there is a similar software nand 29f4g08abaea spi 25l1606e ddr3 nt5cb256m16ep-fl cp msd93f3pk2

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
[QUOTE = "Адо, сообщение: 27151, член 363"] Привет, мой друг, я не могу найти ваше полное программное обеспечение из-за вашего продукта экспорта телевидения. В чем вопрос на телевидении? [/ QUOTE]
Perhaps there is a similar software nand 29f4g08abaea spi 25l1606e ddr3 nt5cb256m16ep-fl cp msd93f3pk2
К сожалению, аналогичный статус программного обеспечения не находится в полной версии. Возможно, невозможно сопоставить конфигурацию панели с материнской платой SPI FLASH в корневом программном обеспечении, но попытайтесь найти выход для вас на выходных, если вы не спешите

:ok

S Çevrimdışı

sasha2809

Yeni Üye
29 Nis 2018
27
39
[QUOTE = "Адо, сообщение: 27164, член 363"] К сожалению, аналогичный статус программного обеспечения не находится в полной версии. Возможно, невозможно сопоставить конфигурацию панели с материнской платой SPI FLASH в корневом программном обеспечении, но попытайтесь найти выход для вас на выходных, если вы не спешите

: ок[/ QUOTE]
Большое спасибо, я подожду!

E Çevrimdışı

elnisa

Yeni Üye
9 Nis 2018
7
46
Rica ederim, Sonuç bilgisi verirseniz sevinirim :ok

Adem Helvacı Ado hocam merhaba mb 130 connected yazılım yerine none connected yazılımını yanlışlıkla yüklemeye kalktım. tv standby şığı yanıp sönüyor. sizden full yazılımı istedim sağolun siz gönderdiniz ancak tv hiç tepki vermiyor. bi öneriniz olurmu acaba

S Çevrimdışı

sasha2809

Yeni Üye
29 Nis 2018
27
39
[QUOTE = "Адо, сообщение: 27164, член 363"] К сожалению, аналогичный статус программного обеспечения не находится в полной версии. Возможно, невозможно сопоставить конфигурацию панели с материнской платой SPI FLASH в корневом программном обеспечении, но попытайтесь найти выход для вас на выходных, если вы не спешите

: ок[/ QUOTE]
Lcd panel wes315wnda-01

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Helvacı Ado hocam merhaba mb 130 connected yazılım yerine none connected yazılımını yanlışlıkla yüklemeye kalktım. tv standby şığı yanıp sönüyor. sizden full yazılımı istedim sağolun siz gönderdiniz ancak tv hiç tepki vermiyor. bi öneriniz olurmu acaba

nondflash çökmüştür o zaman azizim.
Eğer bir tv full yazılım ile brick durumundan çıkamıyorsa geriye anakart değişiminden başka seçenek kalmaz. (Anakart değiştirmeden de yapılabilecekler var ancak sizin yapabileceğiniz şeyler değil)

TV fişini çekip 30dk bekleyin, sonra full yazılımı tekrar yüklemeyi deneyin. Bu arada MB130 yazılım yükleme videomu izlediniz ve oradaki ince detaylara dikkat ettiniz değilmi?

E Çevrimdışı

elnisa

Yeni Üye
9 Nis 2018
7
46
nondflash çökmüştür o zaman azizim.
Eğer bir tv full yazılım ile brick durumundan çıkamıyorsa geriye anakart değişiminden başka seçenek kalmaz. (Anakart değiştirmeden de yapılabilecekler var ancak sizin yapabileceğiniz şeyler değil)

TV fişini çekip 30dk bekleyin, sonra full yazılımı tekrar yüklemeyi deneyin. Bu arada MB130 yazılım yükleme videomu izlediniz ve oradaki ince detaylara dikkat ettiniz değilmi?
Evet hocam videoyu izledim videodakileri uyguladım ancak değişen bişey olmadı. Bide 30 dk bekleyip deneyim. Yardımların için çok teşekkür ederim

B Çevrimdışı

Bjenige

Yeni Üye
4 May 2018
30
35
Merhaba Ado Hocam,

Sizi bulduğuma çok mutlu oldum.

Öncelikle rahatsız etti isem ve size yönetlmemem gereken bir soru yöneltiyorsam affola. Dün servisi tarafından satın almış olduğum 50r5020u model numaralı Regal televizyon evime kuruldu. Maalesef ki ben evde yoktum ve akşam gelip televizyona laptop bağladığımda fark ettiğim bir sorunla karşılaştım televizyonum kendi kendine ses kısıyor. (Herhangi bir çanak vs. kullanmıyorum Mi TV Box, Laptop ve Hard Disk ile kullanmak adına aldım.) Bunun kumanda kaynaklı olabileceğini düşündüm ve zor bela sesi yükseltip kumanda pilini sökmeme rağmen durumun devam ettiğini gördüm. Bu sorun sadece Hard disk üzerinden film oynatırken oluşmuyor haricinde tüm menülerde otomatik olarak ses kısıyor. Servis kaydı oluşturdum fakat sizede danışmak istedim. Umarım sorunu ifade edebilmişimdir, yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Yazılımı yenileyerek çözülebilecek bir sorunsa güncel yazılıma ulaşmamı sağlarsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Ürün Modeli: Ragal 50R5020U 4K Led TV
Seri Numarası: 7903828700058

arifle Çevrimdışı

arifle

Yeni Üye
21 Şub 2018
9
34
selamün aleyküm Adem başkan tv son yazılımdan bir öncekine dönerken tv cöktü servisi aradım ücret talep ediyorlar 3 gündür tv karanlık açılmıyor ful yazılım verirmisin lütfen.

4227eddf-7fe6-4792-b9b5-2180d72321ae-jpeg.jpg

T Çevrimdışı

tayfun0537

Yeni Üye
26 Kas 2017
3
Merhaba,

Vewd appstore bölümündeki ssıptv ve ott player ıptv uygulamalarında açılmayan kanal olduğunda tv resetleniyor komle kapanıp açılıyor. Kanal değiştiriken açılmayan kanal denk geldiğinde televizyonun kapanıp açılmasını beklemek ve yeniden ssıptvye giriş yapmak rahatsız edici oluyor.
Bu sorun genel bir sorun mu yoksa bendeki televizyona özgü mü çözemedim. Yazılımsal kaynaklı olduğunu düşünüyorum.
Yardımcı olur musunuz?

Tv modeli: Vestel 42FA7500
Seri no:7511345 600850

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Merhaba Ado Hocam,

Sizi bulduğuma çok mutlu oldum.

Öncelikle rahatsız etti isem ve size yönetlmemem gereken bir soru yöneltiyorsam affola. Dün servisi tarafından satın almış olduğum 50r5020u model numaralı Regal televizyon evime kuruldu. Maalesef ki ben evde yoktum ve akşam gelip televizyona laptop bağladığımda fark ettiğim bir sorunla karşılaştım televizyonum kendi kendine ses kısıyor. (Herhangi bir çanak vs. kullanmıyorum Mi TV Box, Laptop ve Hard Disk ile kullanmak adına aldım.) Bunun kumanda kaynaklı olabileceğini düşündüm ve zor bela sesi yükseltip kumanda pilini sökmeme rağmen durumun devam ettiğini gördüm. Bu sorun sadece Hard disk üzerinden film oynatırken oluşmuyor haricinde tüm menülerde otomatik olarak ses kısıyor. Servis kaydı oluşturdum fakat sizede danışmak istedim. Umarım sorunu ifade edebilmişimdir, yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Yazılımı yenileyerek çözülebilecek bir sorunsa güncel yazılıma ulaşmamı sağlarsanız çok mutlu olurum. Teşekkürler.

Ürün Modeli: Ragal 50R5020U 4K Led TV
Seri Numarası: 7903828700058

Biraz yoğundum yeni bakabildim kardeşim kusura bakmayınız, Son durum nedir? Üründe şu an yüklü olan yazılım sürümü nedir?

Geri
Üst Alt