S Çevrimdışı

selimdoslu

Yeni Üye
10 Tem 2020
4
34
Tv nin arkasındaki barkod resmini buraya ekleyin veya seri numarayı yazın.

20200719_203750324.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,648
dosyayı indirim içinde 3 adet dosya çıktı usbyi biçimlendirip formatladım sonra zipten çıkardım usbye attım. fişi çekdim usbyi tvye taktım bu arada ok tuşuna basılı tuutum ama yazılımı almadı. sebebi nedir ?
Diğer usb girişinden deneyin yaptığınız işlem doğru MB9X Anakartlar yazılım almaya geç başlar uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna 30 ile 40 Saniye civarında basılı tutmanız gerekir öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşu bırakılır yazılımın yüklenmesi beklenir. Yine yazıyorum tv de sorun yok ve çalışıyorsa yazılım yüklemeyin

T Çevrimdışı

tolgaece

Yeni Üye
19 Tem 2020
2
46
Vestel 40UA9300 televizyon var wireless display ile leptop dan görüntü aktarır ken televizyonda şifre cıkıyor bunu iptal etme secenegi varmı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
teraspy teraspy : hocam teşekkür ederim ancak profil alıp satelite support true yapınca tv açılmıyor.Acaba anakartın uydu kısmında arızamı var diye düşünmeye başladım.
Rica ederim sevgili sonytech ;
Bu yaşadığın olay ,benim devamlı yazdığım " profilden açılır ama tvde yazılımı ve desteği yoksa tv kısır döngüye girer" uyarımın canlı örneğidir :)
Demekki yazılımda sat tuner desteği yok ,o zaman uydulu bir tv yazılımını yükleyeceksin ,yazılımı kapağı söküp ,karttaki SN yazan yerin fotosunu çekip burada yayınlamalısın(genelde CI girişte oluyor sanırım bu numara ) :ok

S Çevrimdışı

selimdoslu

Yeni Üye
10 Tem 2020
4
34
Diğer usb girişinden deneyin yaptığınız işlem doğru MB9X Anakartlar yazılım almaya geç başlar uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna 30 ile 40 Saniye civarında basılı tutmanız gerekir öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşu bırakılır yazılımın yüklenmesi beklenir. Yine yazıyorum tv de sorun yok ve çalışıyorsa yazılım yüklemeyin
tvde ekran yansıtma özelliği çalışmıyordu bende interneten bulduğum bir yazılım yükledim bu kezde hmdi girişim 4 adet mesela 2 adet gösteriyor şimdi ekran yansıtma seçeneği hiç çıkmıyor. o yüzden istedim yazılımı

A Çevrimdışı

amigo1907

Yeni Üye
1 May 2019
17
47
Tv Internete baglanınca yazılım guncelleme istedi ve kabul ettikten sonra yazılım yuklenirken yazilim yarıda durdu ve tv kapanip acıldı
Ama ekranin yarisi yok ve ince bir cizgi var
Yazilimi tekrar yuklemeliyim galiba
Yazilim alabilirmiyim
4K Smart49UD8200 49"
SN: 8249577900896

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,648
Usta Öncelikle Teşekkür ederim bu dosya icinde 3 adet bin dosyası var hepsini flash atıp yuklememi yapacagım yoksa teker tekermi

Yazılımı zipten çıkartın
Boş bir flash bellek içerisine (3 Dosya) kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb girişine takın
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun
Tv nin fişini prize takın
Tv önündeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir

O Çevrimdışı

orhan6262

Yeni Üye
20 Tem 2020
7
38
Merhaba..Regal 40R8070U model TV de yazılım yükseltmek istiyorum..
Yükseltme yaparsam Netflix gelir mi ?MB120 TV ama 2016 yazılımı ile duruyor hâlâ..
Çok teknoloji ile aram yok ,tam ne yapmam gerekiyor

IMG_20200721_193328.jpg

Geri
Üst Alt