M Çevrimdışı

muratelektronik

Yeni Üye
29 Eyl 2018
32
43
merhaba kolay gelsin ustalar vestel 32hb5000 logo geliyor kayboluyor ekrana başka bir şey gelmiyor biraz bekleyip kapanıyor tekrar açılıyor yine logo geliyor kayboluyor böyle tekrarlıyor.
sn 7829887 701078 pnl 23411971
kurtarma yazılımı attım yine aynı

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,638
merhaba kolay gelsin ustalar vestel 32hb5000 logo geliyor kayboluyor ekrana başka bir şey gelmiyor biraz bekleyip kapanıyor tekrar açılıyor yine logo geliyor kayboluyor böyle tekrarlıyor.
sn 7829887 701078 pnl 23411971
kurtarma yazılımı attım yine aynı

Kurtarma yazılımı
?

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

muratelektronik

Yeni Üye
29 Eyl 2018
32
43
kurtarma yazılımını atmıştım yinede sizin gönderdiğinizi yükledim sonuç aynı
lodo geliyor kayboluyor
resim gelmiyor hiç hir hareket yapmadan arka ışık (ledler) yanık bekliyor

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,638
kurtarma yazılımını atmıştım yinede sizin gönderdiğinizi yükledim sonuç aynı
lodo geliyor kayboluyor
resim gelmiyor hiç hir hareket yapmadan arka ışık (ledler) yanık bekliyor

Bir önceki yazımda full yazılımın linkini de verdim deneyiniz. Sorun düzelmez ise anakart değişecek MB82 Anakartlar bu hatayı yapıyor

M Çevrimdışı

muratelektronik

Yeni Üye
29 Eyl 2018
32
43
yazılım yüklendi sonuç yine aynı vestel logosu geliyor kayboluyor arka ışık devam ediyor resim yok ses yok kumanda kapatmıyor bekliyor

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,638
anakartı değiştirdim cihaz çalıştı logo seg çıkıyor
vestel olması için gönderdiğiniz full yazılımı yüklesem uyarmı?

M muratelektronik

VESTEL Logo yazılım link

?

İndirdiğiniz bin uzantılı yazılımı
Boş bir usb flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb girişine takın.
Tv yi çalıştırın.
Uzaktan kumanda üzerinden sırasıyla Menü 4-7-2-5 Tuşlayın.
Ekrana gelen listede en alttaki ''USB operations '' Satırına inin OK tuşuna basın.
Yazılım 3-5 Saniye içerisinde yüklenecektir.
Back veya exit tuşu ile listeden geri çıkın.
Tv yi kumanda ile standby konumuna alın led sabit yandıktan 5 Saniye sonra geri çalıştırın.

S Çevrimdışı

sadosado

Yasaklı Üye
8 Haz 2020
60
51
341.jpg
kolay gelsin bu tv seg marka ana kartı degiştirdim regal diye açılıyor şimdiden teşekkürler
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

kolay gelsin bu tv seg marka taktığım kart regal açılış logosu seg nasıl yaparım

3417696e16722806556.jpg

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

maximus-01

Yeni Üye
25 Haz 2020
12
42
Adem Helvacı Adem Helvacı hocam bir süredir takip ediyorum ve sorunlarımı aşmaya çalışıyorum fakat olmadı. En son yazmakta çare buldum :ara

1591955288577203916888247365540.jpg

Resimdeki TV Telefunken 49tu8560

Sorunum son bir kaç gündür YouTube ve Netflix açılıyor. Videoya tıklayınca yükleniyor yazısında kalıyor. Ip verdim DNS verdim olmadı. Yazılım gördüm ki baya eski yenileri indirip yazayım dedim fat32 USB ye bin dosyasını attım titaniuö olanı. Fakat TV ye takınca menü 1505 yapıyorum hiçbir şey gelmiyor. Kapatıyorum ok tuşuna basılı tutarak açıyorum hiç bir şey olmuyor. Bunu nasıl çözebiliriz ?

Merhaba bu tv'den almak istiyorum. Deneyimlerinizden yola çıkarak bilgi verir misiniz?

M Çevrimdışı

maxemilian

Yeni Üye
4 Tem 2020
8
33
Google translate:
Eğer denemezsen, asla bilemezsin.
yokoono yokoono
Riski aldım ve Denedim ve Yeni TV hayırlı olsun resmen :kas:tara:clap:clap2

Ses codec konusu çağ atladı artık 5.1 yüksek kaliteli sesleri destekledi. Doubly Digital 5.1 AC3 ses codeği desteği gelmiş. Sadece o değil tüm sesler atık daha kaliteli filtreleniyor ve kulağa daha hoş geliyor.
Genel olarak kanal geçişleri usb den medya okuma hızı çok hızlandı. Yeni renkli arayüz güzel.
Sanki video kaliteside az buçuk artmış gibi. Spor kanalları ayrı bi güzel

Değişmeyen:MKV dosyaları desteği gelmemiş gibi gözüküyor, TRT 4K desteklenmiyor halen(ki çok normal 720P panel)

Not: İlk postumu editlemeyi düşünüyorum. Güncelleme yapmak isteyenlere rehber niteliğinde olsun.

Geri
Üst Alt