E Çevrimdışı

erkan1982

Yeni Üye
11 May 2020
2
42
IMG_20200511_013556.jpg

Bu tv için full yazılım gerekmektedir. Yardımlarınız için teşekkürler.

A Çevrimdışı

Aad4408

Yeni Üye
6 May 2020
31
43
Mb211 ana kartlı Vestel TV de wifi açılmamaya başladı. Cihaz daha 1 haftalık. Reset yapınca geri geliyor. Bu nasıl iş anlamadım.

A Çevrimdışı

Aad4408

Yeni Üye
6 May 2020
31
43
Servis geldi mi ?
Çağırın demiştim?
Servis geldi sizdeki yazılımı yükleyelim dedi. 4725 ekran görüntüsü alıp gittiler. Bu 40 gün içindeki 3. Cihaz İlk iki TV SEG bu Vestel hep aynı arıza.sitede kablo yayinvar o kontrol edildi sorun yok ki benim dışında herkesete smart TV var eğer öyle birşey olsa genel sorun olur. Bugün internet servisini çağırdım acaba wifi yada modem mi zarar veriyor yada cihazlar çok dandik. Bakalım.

A Çevrimdışı

ayhan_22

Yeni Üye
3 Ara 2019
49
41
ustam bu tv verdiğiniz yazılımı almıyor 17mb95 kurtarma yazılımı attım ekran geldi fakat ekran ters ve gamma görüntü var nasıl çözeriz bunu yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim kolay gelsin

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Servis geldi sizdeki yazılımı yükleyelim dedi. 4725 ekran görüntüsü alıp gittiler. Bu 40 gün içindeki 3. Cihaz İlk iki TV SEG bu Vestel hep aynı arıza.sitede kablo yayinvar o kontrol edildi sorun yok ki benim dışında herkesete smart TV var eğer öyle birşey olsa genel sorun olur. Bugün internet servisini çağırdım acaba wifi yada modem mi zarar veriyor yada cihazlar çok dandik. Bakalım.
cihazlar dandik olsa önermeyiz, ve görüyorsunuz ki binlerce kullanıcı var hepsi şikayet ederdi, ya şansınıza böyle yada dediğiniz gibi başak sorun var

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ustam bu tv verdiğiniz yazılımı almıyor 17mb95 kurtarma yazılımı attım ekran geldi fakat ekran ters ve gamma görüntü var nasıl çözeriz bunu yardımcı olabilirmisiniz teşekkür ederim kolay gelsin
bir sürü farklı konuda mesajın var takip edemediğim için yardımcı olamıyorum

A Çevrimdışı

Aad4408

Yeni Üye
6 May 2020
31
43
cihazlar dandik olsa önermeyiz, ve görüyorsunuz ki binlerce kullanıcı var hepsi şikayet ederdi, ya şansınıza böyle yada dediğiniz gibi başak sorun var
Haklısınız emin olun alırken sırf yerli diye aldım. Ama bu arada müşteri hizmetleri çok iyi cidden hakkını yememek lazım. Ama bu kadar olaya rağmen yinede yerli almaya devam.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Birde servis aradı bir kablo var imiş onu değiştirmek lazım mış . Bakalım artık. Bu kablo daha önceki iki cihazdada değişmiş ti ama ise yaramamış ti bakalım bunda sonuç çıkacak mı.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Haklısınız emin olun alırken sırf yerli diye aldım. Ama bu arada müşteri hizmetleri çok iyi cidden hakkını yememek lazım. Ama bu kadar olaya rağmen yinede yerli almaya devam.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Birde servis aradı bir kablo var imiş onu değiştirmek lazım mış . Bakalım artık. Bu kablo daha önceki iki cihazdada değişmiş ti ama ise yaramamış ti bakalım bunda sonuç çıkacak mı.
konu bütünlülüğünü bozmamak için ; https://tavsiyeforumu.com/konu/teraspy-fikoloji-teknovest-cevapliyor.1664/
bu konuda sonuçları yazarsınız.
burası arıza değil yazılım bölümü :fiskos

A Çevrimdışı

ayhan_22

Yeni Üye
3 Ara 2019
49
41
bir sürü farklı konuda mesajın var takip edemediğim için yardımcı olamıyorum
ustam 17mb 95 anakart var yazılımı verdiniz fakat verdiğiniz yazılımı yükleyemedim 17mb95 kurtarma yazılımı attım ekran geldi fakat gamma ve ters görüntü nasıl düzeltebilirim kolay gelsin

Geri
Üst Alt