eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Bu güncellemeyi yapan var mı ? Son güncelleme bu mu? mb230 anakartım.
DC16BC20-6E08-4D83-A600-9F6973767860.jpg

C Çevrimdışı

chaos knight

Aktif Üye
26 Şub 2019
141
Arkadaşlar bir sorum olacak, en son güncellemeyi yaptıktan sonra fabrika ayarlarına tv yi döndürmek son yüklenen yazılımın daha sağlıklı çalışmasını sağlar mı? Eğer öyle ise menü+4725 kombinasyonu ile mi yapıyoruz bunu? Teşekkürler ?

eediz Çevrimdışı

eediz 

Aktif Üye
5 Mar 2020
336
Arkadaşlar bir sorum olacak, en son güncellemeyi yaptıktan sonra fabrika ayarlarına tv yi döndürmek son yüklenen yazılımın daha sağlıklı çalışmasını sağlar mı? Eğer öyle ise menü+4725 kombinasyonu ile mi yapıyoruz bunu? Teşekkürler ?
android telefonlarda böyle bişey geçerli oluyor ama ? tv lerde var mı bende mersk ettim

C Çevrimdışı

chaos knight

Aktif Üye
26 Şub 2019
141
android telefonlarda böyle bişey geçerli oluyor ama ? tv lerde var mı bende mersk ettim
Philips soğuk açılış öneriyordu. Güncelleme yapınca tv nin elektrik bağlantısını kesiyordum. Hatta sorun düzelmezse güncel yazılımı kullanarak tv yi tekrar kuruyordum. Bunu da tavsiye eden yine üreticiydi ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Evet hocam 2.7.0.0 sürümünden sonraki sürümlerde bu problemler var yanliz farkettim ki 2..7.0.0 da dahil olmaz üzere sonraki sürümler daha canlı geldi bu sürümlerde revize edilirse bir sıkıntı kalmaz diye düşünüyorum.
Ne yazikki 3d önemi kalmadığı için pek göz önünde bulunan durum değil ne yazıkki, uyumlu versiyon kullanmanız gerekiyor

B Çevrimdışı

bayram4039

Yeni Üye
6 Ağu 2018
19
40fb5050 tv için full yazılım ve panel yazılımı varsa yollayabilirmisiniz.
Tv seri no :7941915700689
Panel kodu: VES395UNDC-2D-N12

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
şu full yazılımların bir araya getirilip, database şeklinde listelenmesi mümkün değil mi? bu şekilde çok dağınık.eğer mümkünse gelecek nesillere yadigar bile kalır. :)

S Çevrimdışı

swebmaster

Yeni Üye
10 Eki 2018
4
44
cihazınız anakart mb96 linkte uyarı yapıldı bilginize
17MB96_3.7.6.S

Değerli Üyemiz;
Gelişen teknolojiye yenik düşen MB9X anakartların yazılımlarını, Anakartlarınızın çökme riskinin son gelişmelerle daha da yükselmesi nedeniyle paylaşıma kapatmak zorunda kaldık. Şimdilik sadece MB97 ve MB98 yazılımlarını açık bırakıyorum, Bunun dışındaki 9X nesli için bundan böyle çekirdek yazılım paylaşımı yapılmayacaktır. Oluşabilecek olası mağduriyetleri öngörmemiz nedeniyle aldığımız bu kararı anlayışla karşılayacağınızı ümit ediyoruz.
TF Yönetimi.

mb96 serisinin son çıkan yazılım versiyonu nedir?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt