F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
yukarıda seri numaralı tv nin yazılımını talep ediyorum ...hayırlı işler

IMG-20200406-WA00133870aef6de6c9353.jpg
Sorun nedir

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
yazılımı indirdim bildiğim kadarıyla tv taktım kumandadan açma tuşuna basılı tutum fişe taktım 3 -5 saniya bekledim sonra bıraktım SEG yazısı geldi fakat tv açılmadı. yanlış yazılım yada yapamamış olabilirmiyim.
Full talimatı ni uygulayın, konudaki yorumlara bakarsanız mb140 ana kart usb seçmektedir. Farklı USB ile deneyiniz

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Mb130e anakartlı oled tv sahibiyim. Bende en son güncellemeyi yükledim v.5.28.7.4 olanı. Beni sıkıntıya sokan movie sense ayarı artık ayarladığım gibi kalıyor. Daha önce tv her açıldığında bu ayar açıkmış gibi işlem yapıyordu. Benim tv de bu ayar çok fark ediyor. Sahnenin keskinliği artıyor arka plan ışıkları mesela bir lamba veya meşalenin şekli şemali daha belirginleşiyor. Ama hareketli objeler etrafında piksellenme oluyor. Bende bunu sevmiyorum. O yüzden bu ayarı kapalı tutuyorum.
hocam size zahmet profil dosyasını paylaşabilir misiniz? profil dosyası almak çok basit bir iş. çok makbule geçer.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
M mertol
full yazılımın;
full talimatını uygula;

M Çevrimdışı

mertol

Aktif Üye
29 May 2018
60
61
yazılımla osd ve görüntü geldi fakat görüntüde lvds hatası varmış gibi görüntü geldi .kart tcon arası fleks değişti yine aynı .panel yazılımı kurtarırmı .. ...........panel no :ves390unvc-01

Geri
Üst Alt