gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Buzkan
Google translate:
1. OK tuşunu basılı tutun (10-20-30 sec.)
2. TV'yi sokete yerleştirin
3. Başka bir STICK deneyin
4. Maks. 4Gb.
5. Bir LED STICK kullanın ve LED'in etkin olup olmadığına bakın.
tvnin elektrik fişini çıkarın. en fazla 4gb büyüklüğündeki ucb belleği tvye usb1 girişine (2 adetse usb girişi, tekse tek olana takım) kumandanın ok tuşuna basılı tutarak , tvnin elektrik fişini prize takın. 20-30 saniye sonra ön led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca ok tuşuna basmayı bırakın.

P Çevrimdışı

princebady

Yeni Üye
5 Nis 2020
21
42
[QUOTE = "Buzkan, message: 160551, membre: 17857"]
Bonjour monsieur,
J'ai utilisé 2 USB séparés. L'un est avec une lumière LED. Les deux USB fonctionnent. J'ai essayé de le formater plusieurs fois, mais ce n'est pas le cas. La télévision n'est pas entrée en mode configuration.
Y a-t-il une autre méthode que je peux appliquer?
[/ QUOTE]
j'ai le même problème que toi , il faut reprogrammer le SPI

C Çevrimdışı

chaos knight

Aktif Üye
26 Şub 2019
141
Yurtdışı forumunda konuştuğum arkadaşın kullandığı tv Toshiba 65X9863DG. Öncelikle onun tv sinin seri numarasını paylaşayım, çünkü son yazılımı yüklemek istiyor kullandığı tv nin anakartı benim tv ile aynı yani MB130E, tv'sinin seri numarası SN: 8279790 900012. Öncelikle sizlerin tavsiyesi ile kendisinin core yazılım dışında full yazılımında elinde bulunmasını söyledim, üstadlar seri numarasına bakarak full yazılım linki paylaşabilirlerse sevinirim. Bu arada benim tv nin seri numarasını paylaşıyorum bende Vestel mb130e anakartlar için son yazılımı yüklemek istiyorum. Kullandığım tv Vestel 65O9900 seri numarası :8348940 900030. Her ikisi içinde full yazılım linklerini alabilirsem çok memnun olacağım, teşekkür ederim. Full yazılımları herhangi bir aksaklıkla karşılaşırsak elimizde bulunsun diye istiyorum.

E Çevrimdışı

edasdemir

Yeni Üye
6 Nis 2020
2
51
linkte mb 82 kurtarma yazılımını deneyiniz
TEKNOwest TEKNOWEST
arkadaşa teşekkür ediyorum kurtarma yazılımını yükleyince tv açıldı çok teşekkürler.

B Çevrimdışı

Buzkan

Yeni Üye
5 Nis 2020
5
35
tvnin elektrik fişini çıkarın. en fazla 4gb büyüklüğündeki ucb belleği tvye usb1 girişine (2 adetse usb girişi, tekse tek olana takım) kumandanın ok tuşuna basılı tutarak , tvnin elektrik fişini prize takın. 20-30 saniye sonra ön led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca ok tuşuna basmayı bırakın.
Merhaba Hocam,
16GB 2 ayrı usb kullandım. Tekrar tekrar Fat32 ile formatlayıp denedim. Fişi çektikten sonra usb'yi takıyorum. Ok tuşuna basılı tutarak fişi takıyorum. 45 sn geçmesine rağmen ışık sabit yanıyor kurulum moduna girmiyor. Deneyebileceğim farklı bir yöntem var mıdır?

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,777
Merhaba Hocam,
16GB 2 ayrı usb kullandım. Tekrar tekrar Fat32 ile formatlayıp denedim. Fişi çektikten sonra usb'yi takıyorum. Ok tuşuna basılı tutarak fişi takıyorum. 45 sn geçmesine rağmen ışık sabit yanıyor kurulum moduna girmiyor. Deneyebileceğim farklı bir yöntem var mıdır?
ben yokoono yokoono 'nun yazdığını tekrarladım. maksimum 4gb bellek kullanın diyor.
not:ben 8gb kullanmıştım. bir kaç denemeden sonra yüklemişti.

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

Yayvaz

Yeni Üye
19 Şub 2020
3
42
42 PF8175 SN 7235770 FULL YAZILIMI LAZIM ARKADAŞLAR ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Y Çevrimdışı

Yayvaz

Yeni Üye
19 Şub 2020
3
42
selam,
sorun nedir?
seri numarasını tam yazarmısınız

Merhaba aslında ana sorun tv tuner arızasının gitmemesi anten kablosu takılı değilken dahi o sorun sürekli duruyor onun için yazlım yüklemeyi deneyeceğim düzelirmi sizce veya nasıl bir öneride bulunursunuz çok teşekkür ederim seri no: 7235770 400387

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yurtdışı forumunda konuştuğum arkadaşın kullandığı tv Toshiba 65X9863DG. Öncelikle onun tv sinin seri numarasını paylaşayım, çünkü son yazılımı yüklemek istiyor kullandığı tv nin anakartı benim tv ile aynı yani MB130E, tv'sinin seri numarası SN: 8279790 900012. Öncelikle sizlerin tavsiyesi ile kendisinin core yazılım dışında full yazılımında elinde bulunmasını söyledim, üstadlar seri numarasına bakarak full yazılım linki paylaşabilirlerse sevinirim. Bu arada benim tv nin seri numarasını paylaşıyorum bende Vestel mb130e anakartlar için son yazılımı yüklemek istiyorum. Kullandığım tv Vestel 65O9900 seri numarası :8348940 900030. Her ikisi içinde full yazılım linklerini alabilirsem çok memnun olacağım, teşekkür ederim. Full yazılımları herhangi bir aksaklıkla karşılaşırsak elimizde bulunsun diye istiyorum.
Vestel 65O9900 seri numarası :8348940 900030 3
full.
diğer toshiba ihraç sanırım onun yazılımı yok bizde

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba aslında ana sorun tv tuner arızasının gitmemesi anten kablosu takılı değilken dahi o sorun sürekli duruyor onun için yazlım yüklemeyi deneyeceğim düzelirmi sizce veya nasıl bir öneride bulunursunuz çok teşekkür ederim seri no: 7235770 400387
full yazılımın.

bahsettiğin arıza yazılımsal değil donanımsal ana karttan kayanklandığını düşünüyorum.
mb95 ana kart, orjinal yazılımda olsa yüklenmesini pek tavsiye etmeme sebepsiz çökmelere neden olabiliyor.

C Çevrimdışı

chaos knight

Aktif Üye
26 Şub 2019
141
full yazılımın.

bahsettiğin arıza yazılımsal değil donanımsal ana karttan kayanklandığını düşünüyorum.
mb95 ana kart, orjinal yazılımda olsa yüklenmesini pek tavsiye etmeme sebepsiz çökmelere neden olabiliyor.
Çok teşekkür ederim. Bu şekilde aktarayım kendisine sağolun.

B Çevrimdışı

Buzkan

Yeni Üye
5 Nis 2020
5
35
full yazılımın.

Merhaba Hocam,
Bizim anakart da yanmış mıdır? Çokça denedim kurulum moduna girmiyor. Şimdi ise tv dahi açılmıyor sadece ışık yavaş bir şekilde yanıp sönüyor.

Geri
Üst Alt