Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Cvp: VESTEL Üretimi tüm ürünler için FULL yazılım talep konusu

soner10' Alıntı:
merhaba,ado hocam vestel 55ua9300 mb120 anakart seri numarası : 7733596 700106 televizyonumda WCG veya HDR mevcutmu yardımcı olursanız memnun edersiniz şimdiden teşekkürler. saygılarımla

İkisi de yok azizim.
Saygı bizden :ok:

KemalALKIN Çevrimdışı

KemalALKIN

Yeni Üye
3 Ara 2017
12

Ado' Alıntı:
Hocam gün içerisinde ilgilenecektiniz sanırım yoğundunuz :).
model: 49UB8300
seri no: 7684190600037
exiFDB.jpeg

Not: Diğer tv için verdiğiniz full yazılım muhteşem oldu Allah razı olsun :). Sıra 4K için bekliyorum :).

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

KemalALKIN' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Hocam gün içerisinde ilgilenecektiniz sanırım yoğundunuz :).
model: 49UB8300
seri no: 7684190600037

Not: Diğer tv için verdiğiniz full yazılım muhteşem oldu Allah razı olsun :). Sıra 4K için bekliyorum :).

Bende yoğunluk bitmez :))

C Çevrimdışı

CeterisParibus

Yeni Üye
18 Mar 2018
2
42
Merhaba, televizyonum Telefunken'in 55TU6060 modeli. SN: 7679339 600032. Televizyon uygulama bakarken kendi kendine çıkıyor, takılıyor. Ürünün güncel full yazılımını gönderebilir misiniz. Teşekkür ederim.

screenshot_20180319-174939-jpg.jpg

I Çevrimdışı

ilkerbass

Aktif Üye
7 Şub 2018
53

Rica ederim, sonuç hakkında bizleri bilgilendirmenizi rica ediyorum :eek:k:

Adem Bey merhabalar.
(hatırlatma: seg tv logoda dona kalmıştı, fiş çektikten sonra açılmadı. Gönderdiğiniz yazılımı yüklemeyi deneme imkanı olamamıştı.)
Bilgilendirin demiştiniz:
Açılmayan SEG Tv'mi İzmir konak karataş servisine teslim ettim. Anakart arızası sonucu, 290 TL ücret ile değişim yapıldı. Şu an sıkıntısız çalışmakta.

Bilgi almak amacıyla soruyorum. Anakart değişim öncesi 2.2.4t versiyon yüklüydü. Servisin yüklediği yazılım 3.6.2h olarak gözükmekte.
menüde ciddi farklar bulunmakta, özellikle ayarlar kısmında Netflix aktif pasif ayarı bulunmakta, TKGS tarama gelmiş, ayrıca smart menüde tivibu, filboxlive vb. birçok uygulama gelmiş.
sormak istediğim soru şu netflix smart menüde kısayol olarak dahi bulunmuyor. menüden nasıl açılabilir. Yeni nesil netflix tuşlu kumandalar ile çalıştırmak mümkün müdür?
çok yazınızı okudum ama yine de sormak istiyorum, yeni anakart mb90 olmasına rağmen NETFLIX çalıştırabileceğim bir yazılım mümkün müdür?
Asıl soru şu, anakart değiştirilirken şans eseri donanım yükseltme yapılmış olabilir mi?

Seri no: 7054198300260

İlginiz ve vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim

X Çevrimdışı

xeybo

Yeni Üye
18 Mar 2018
12
Ado hocam merhaba,
Seg marka 32SC7690f smart led tv kullanıyorum. Vestelin sitesinde bir türlü güncel yazılıma ulaşamadım, tv'de yüklü olan yazılım da 2016'dan kalma. zahmet vermiş gibi olacağım ama yardımcı olabilir misiniz bana? (MB96 - Yüklü olan yazılım v3.7.6f)

Saygılar.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Adem Bey merhabalar.
(hatırlatma: seg tv logoda dona kalmıştı, fiş çektikten sonra açılmadı. Gönderdiğiniz yazılımı yüklemeyi deneme imkanı olamamıştı.)
Bilgilendirin demiştiniz:
Açılmayan SEG Tv'mi İzmir konak karataş servisine teslim ettim. Anakart arızası sonucu, 290 TL ücret ile değişim yapıldı. Şu an sıkıntısız çalışmakta.

Bilgi almak amacıyla soruyorum. Anakart değişim öncesi 2.2.4t versiyon yüklüydü. Servisin yüklediği yazılım 3.6.2h olarak gözükmekte.
menüde ciddi farklar bulunmakta, özellikle ayarlar kısmında Netflix aktif pasif ayarı bulunmakta, TKGS tarama gelmiş, ayrıca smart menüde tivibu, filboxlive vb. birçok uygulama gelmiş.
sormak istediğim soru şu netflix smart menüde kısayol olarak dahi bulunmuyor. menüden nasıl açılabilir. Yeni nesil netflix tuşlu kumandalar ile çalıştırmak mümkün müdür?
çok yazınızı okudum ama yine de sormak istiyorum, yeni anakart mb90 olmasına rağmen NETFLIX çalıştırabileceğim bir yazılım mümkün müdür?
Asıl soru şu, anakart değiştirilirken şans eseri donanım yükseltme yapılmış olabilir mi?

Seri no: 7054198300260

İlginiz ve vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim

Selamlar Kardeşim;

Evet servisimiz anakartınızı değiştirmiş. Yine evet üst donanım bir kart ile değiştirmiş ancak bu tabi ultra mega değişiklikler içeren bir kart değil, aynı nesil kartın daha güçlüsü takılmış diyelim.

Uygulama maalesef android altyapılarda olduğu gibi işlemiyor bu sistemlerde. Portal desteğine bağlısınız büyük ölçüde. YTB ve NTFLX gibi uygulamalar maalesef MB9X lerde oldukça sorun çıkartmakta ve çıkartmaya da devam etmektedir.

Anakartın değişmiş olması nedeniyle isterseniz anakartınıza uygun üst sürüm yazılım deneyebilirsiniz ancak daha yeni canı yanmış biris olarak yazılım yükleme macerasından uzak durmanız gerektiğini hatırlatmama da izin verin lütfen.

Haa şöyle bir avantajınız var, malzeme garantiniz olması nedeniyle ''TV yine arıza yaptı'' diyebilirsiniz yani sizin aklınızdan bu geçebilir ancak ben bu riske girmenize gerek olmadığı yönde görüş bildirmek zorundayım tabi ki :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ado hocam merhaba,
Seg marka 32SC7690f smart led tv kullanıyorum. Vestelin sitesinde bir türlü güncel yazılıma ulaşamadım, tv'de yüklü olan yazılım da 2016'dan kalma. zahmet vermiş gibi olacağım ama yardımcı olabilir misiniz bana? (MB96 - Yüklü olan yazılım v3.7.6f)

Saygılar.
Azizim full yazılımı ne sebeple istiyorsunuz? Amaç güncelleme ise çekirdek yazılımlarımız var o açıdan sordum?

Saygı bizden :)

Geri
Üst Alt