teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
50ub8300 model vestel televizyonum bu sabahtan beri açtığım zaman vestel yazısı geldikten sonra kapanıyor.Bunun için full yazılım dosyasını bulup yazılım atmak istiyorum.Bu full yazılım 4 tane dosyayı nerden bulabilirim.
Olmamış sevgili atkn35 ,bak önceki konuda nasıl yapman gerektiğini belirtmiştim oysa :ok
Tvnin arka pkapağındaki barkod fotosunu (rakamlar okunsun) çekip ,aşağıdaki forumda istek yapabilirsin :ok

A Çevrimdışı

atkn35

Yeni Üye
24 Ocak 2020
19
28
IMG_1044.jpg
Buyrun hocam arkasındaki resim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Çok teşekkürler ama olmadı yarın servisi çağırmak şart oldu..
Nasıl yaptın bilmyorum ,ama usb 2.0 (eski tip diyeyim) olmalı,temiz ve fat32 formatlı olmalı,sıkışık dosyadan çıkartılıp fat32 usb nin içine kopyalanır ,bellek tvye takılır ,(mümkünse tv kapalıyken takılır) ,fişi çıkartılıp- kumandadan OK tuşuna basark (kumanda tvyi görecek) fişi takılır,yaklaşık 1-2 dakika sonra tvnin öndeki ışık "flaşör" yaparak yüklemeye başlaz,bu da yaklaşık en fazla 10 dakika da biter,tv ilk kuruluma geçer.

A Çevrimdışı

atkn35

Yeni Üye
24 Ocak 2020
19
28
Nasıl yaptın bilmyorum ,ama usb 2.0 (eski tip diyeyim) olmalı,temiz ve fat32 formatlı olmalı,sıkışık dosyadan çıkartılıp fat32 usb nin içine kopyalanır ,bellek tvye takılır ,(mümkünse tv kapalıyken takılır) ,fişi çıkartılıp- kumandadan OK tuşuna basark (kumanda tvyi görecek) fişi takılır,yaklaşık 1-2 dakika sonra tvnin öndeki ışık "flaşör" yaparak yüklemeye başlaz,bu da yaklaşık en fazla 10 dakika da biter,tv ilk kuruluma geçer.
Hocam harfiyen doğru uyguladım format için hazırlamıştım fat32 usb vardı direk ona yaptım.Tvnin videosunu çektim aynı bu şekil oluyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Hocam harfiyen doğru uyguladım format için hazırlamıştım fat32 usb vardı direk ona yaptım.Tvnin videosunu çektim aynı bu şekil oluyor.

Bu direk boota giriyor,yüklemeye geçmiyor ki,usbdeki dosyaların fotosunu at bakayım,birde txt dosyasının içeriğini kopyala yapıştır yap bakalım göreyim txt dosyasın.

A Çevrimdışı

atkn35

Yeni Üye
24 Ocak 2020
19
28
Fişe taktıgım anda açılıyor vestel yazısından sonra kapanıyor led yanıp sönme duruyor kapalı durumuna geçiyor.Hocam tek giriş var yanda ona takıyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

usb.png
usbde sizin attıgınız full yazılım dosyaları var sadece

Geri
Üst Alt