Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Yasinztss' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Fiş çek tak azizim.

Sonuç bilgi lütfen. (Ancak sorun ytb ise düzelmeyecektir muhtemelen)

Üstadım zip dosyasının icerisinden çıkan sadece sdx eklentili belgeyimi usb yiye atacaz yoksa diger dosyayıda mı usb ye atacam.ben ikisini usb ye atıp denedim ama birsey olmadı.menuden  yuklemeyi denesem her hangi bir zararı olur mu

Günaydın;

zararı olmaz ancak yüklenmez azizim, yine de deneyebilirsiniz elbette.

rar içerisindekilerin tamamı klasörsüz olarak bellek içierisine koyulacak. bellek kaliteli olursa iyi olur.

Y Çevrimdışı

Yasinztss

Yeni Üye
3 Şub 2018
11

Yasinztss' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Fiş çek tak azizim.

Sonuç bilgi lütfen. (Ancak sorun ytb ise düzelmeyecektir muhtemelen)

Üstadım zip dosyasının icerisinden çıkan sadece sdx eklentili belgeyimi usb yiye atacaz yoksa diger dosyayıda mı usb ye atacam.ben ikisini usb ye atıp denedim ama birsey olmadı.menuden  yuklemeyi denesem her hangi bir zararı olur mu

Üstad yükledim ama kumandada internete giriş tuşları calışmıyor flashı tvden cekince goruntu gidiyor ses kalıyor sadece

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
Ustam full yazilimi 1505 le yuklemeye kalksak tvye bisey olurmu. Bide benim sorunu biliyorsun fis cek tak ile full yazilim yukleyemiyorum swevise ne desemde bana hata bulmasinlar. Zaten benim hatam degil ama malum cekirdek guncellemeleri yaptim ama yapmadan da full yazilimi fis cek tak ile yukleyemiyordum simdi servise ne diyim full yazilim yukleyemiyorum degistirin anakarti denmez heralde bi akil versen

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Cvp: VESTEL Üretimi tüm ürünler için FULL yazılım talep konusu

yefe78' Alıntı:
Ustam full yazilimi 1505 le yuklemeye kalksak tvye bisey olurmu. Bide benim sorunu biliyorsun fis cek tak ile full yazilim yukleyemiyorum swevise ne desemde bana hata bulmasinlar. Zaten benim hatam degil ama malum cekirdek guncellemeleri yaptim ama yapmadan da full yazilimi fis cek tak ile yukleyemiyordum simdi servise ne diyim full yazilim yukleyemiyorum degistirin anakarti denmez heralde bi akil versen

TV nin mecut halinde gördüğünüz hataları arıza larak müşteri hizmetlerine bildirin, (Full yazılım yükleyemiyorum kısmı hariç) servis bu hatalara istinaden gerekli kontrolleri yapar size bigli verir. Yetkili servisin ağzından burada beyanda bulunmak doğru olmaz.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Yasinztss' Alıntı:
Yasinztss' Alıntı:

Üstad yükledim ama kumandada internete giriş tuşları calışmıyor flashı tvden cekince goruntu gidiyor ses kalıyor sadece

Son durum bu mu?

Y Çevrimdışı

Yasinztss

Yeni Üye
3 Şub 2018
11

Ado' Alıntı:
Yasinztss' Alıntı:

Son durum bu mu?

Üstadım son durum şu yazılımı yeniden çıkardım usb belleğe gizli dosyaları sildim usbden.yükledim ama gene youtube vb. Seyler sürüm hatası veriyor.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Yasinztss' Alıntı:
Ado' Alıntı:

Üstadım son durum şu yazılımı yeniden çıkardım usb belleğe gizli dosyaları sildim usbden.yükledim ama gene youtube vb. Seyler sürüm hatası veriyor.

Tamam malumun ilanı bu.

Sorununuzu şuraya da yazarmısınız lütfen.

https://www.vestel.com.tr/capcanlidestek

Y Çevrimdışı

Yasinztss

Yeni Üye
3 Şub 2018
11

Ado' Alıntı:
Yasinztss' Alıntı:

Tamam malumun ilanı bu.

Yok üstadım ordanda birşey çıkmadı heralde çözülmeyecek

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Yasinztss' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Tamam malumun ilanı bu.

O zaman yapacak bir şey yok. Yine de hukuk yolları açık Size toutube vaadi ile satıldıysa bu ürün, buna rağmen youtube kullanamıyorsanız ve kurum sorununuzu çözmüyorsa hukuk yolunu kullanabilirsiniz. Lakin öncesinde servis müdahalesi (Kontrolü) gerektiğini unutmayınız :ok:

Y Çevrimdışı

Yasinztss

Yeni Üye
3 Şub 2018
11

Ado' Alıntı:
Yasinztss' Alıntı:

O zaman yapacak bir şey yok. Yine de hukuk yolları açık Size toutube vaadi ile satıldıysa bu ürün, buna rağmen youtube kullanamıyorsanız ve kurum sorununuzu çözmüyorsa hukuk yolunu kullanabilirsiniz. Lakin öncesinde servis müdahalesi (Kontrolü) gerektiğini unutmayınız :ok:

Servisle görüşmemdende bir şey cıkacağını zanmnetmiyorum ama deneyecegim.Ekran yansıtma aletlerini kullanacam simdilik önerinuz var mı bu aletlere tv ye takilanlar icin 2

C Çevrimdışı

cngzttk

Yeni Üye
28 Ocak 2018
21
Kolay gelsin Ado full yazılım istedim aramızda sıkıntılar oldu hata benim olsun vaktim yoktu kardeşim servise götürdü orada biraz bekle teslim edelim demişler çok iyi hizmet çok hızlı şimdi eve geldim gidecem 12:30 gelicem 
Televizyon olduğu gibi değişen hiç bişey yok
GURURLA YERLİ şimdi sana soruyorum  kardeşim yada abi bumudur...

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

cngzttk' Alıntı:
Kolay gelsin Ado full yazılım istedim aramızda sıkıntılar oldu hata benim olsun vaktim yoktu kardeşim servise götürdü orada biraz bekle teslim edelim demişler çok iyi hizmet çok hızlı şimdi eve geldim gidecem 12:30 gelicem 

Ne demek istediğinizi anlarsam mutlaka uygun bir cevap yazarım size.

''Eve geldiniz gidiceksiniz 12:30 geleceksiniz televizyon olduğu gibi duruyor, bumudur''

Cümlesinden anlamam gereken, 
siz tv yi servise yaptırdınız ama tv yine mi bozuldu?
siz tv yi servise verdiniz, hemen yapacaz dediler 12:30 dan beri beklediğinizimi söylemek istiyorsunuz?

Tv yi yaptırdınız ve aynı sorunu çıkarttı ise arayın müşteri hizmetlerini gelsin evden alsın yapıp getirsinler 5 kuruş da para ödemeyin.

TV nizi yapacaz dediler halen yapmadılarsa yine arayın müşteri hizmetlerini durumu anlatın ama buraya yazdığınız gibi olmasın azizim anlaşılmıyor bir şey. :alala:

C Çevrimdışı

cngzttk

Yeni Üye
28 Ocak 2018
21

Ado' Alıntı:
cngzttk' Alıntı:

Ne demek istediğinizi anlarsam mutlaka uygun bir cevap yazarım size.

''Eve geldiniz gidiceksiniz 12:30 geleceksiniz televizyon olduğu gibi duruyor, bumudur''

Cümlesinden anlamam gereken, 
siz tv yi servise yaptırdınız ama tv yine mi bozuldu?
siz tv yi servise verdiniz, hemen yapacaz dediler 12:30 dan beri beklediğinizimi söylemek istiyorsunuz?

Tv yi yaptırdınız ve aynı sorunu çıkarttı ise arayın müşteri hizmetlerini gelsin evden alsın yapıp getirsinler 5 kuruş da para ödemeyin.

TV nizi yapacaz dediler halen yapmadılarsa yine arayın müşteri hizmetlerini durumu anlatın ama buraya yazdığınız gibi olmasın azizim anlaşılmıyor bir şey. :alala:

çok sinirliydim o vakit anlamamışsındır işim gündüzleri mobilya montajı çıkınca tekrar gidiyorum bu gün erken oldu neyse kardeşime tamir ettik diye vermişler yahu mubarekler bi deneyin test edin 5 dk alacak 
yerli üretiyorum yerli kullanıyorum kullanmaya özen gösteriyorum Vestel 40 inç en iyisi bu dediler aldım aldığımdan beri sorunları bitmiyor 8 yaşına girecek led tv var s****** marka 1080p görüntüde Vestel 40UA9300 4K görüntüye kafa tutuyor yayından diyeceksin testi 4K UHD REMUX 80GB transformers 5 filmle yapıyorum 1080p olanı 35gb görüntü aynı bende forumda gördüm güncelledim görüntü daha güzel oldu çok fark etti gibi cümleler bende güncelledikçe daha beter olmaya başladı 
Bumudur dememdeki sebep GURURLA YERLİ cümlesinin altına imzasını atmış firma test bile etmeden geri vermesi
Teşekkür ederim sayende öğrendim eve geldiklerini çalış çalış dünyadan kopmuşum
merak ettim 40UA9300 serisinde genel sıkıntı varmı vesteldriver.com bakıyorum seri no girerek hiç bir şey olmuyor full yazılımla bu tv kendine geleceğini inanıyorum 8 yaşındaki tv ile aynı olamaz teknoloji farkı var
Uzun oldu ama full yazılım konusuna fena taktım

Geri
Üst Alt