S Çevrimdışı

serkankup

Yeni Üye
4 Haz 2019
20
36
Dün tv donma yaptı bende fişi çektim, şimdi vestel yazısında kalıyor, daha önce seri no verip full yazılım için dosya almıştım, o dosyayla yazılım yüklemeye çalışıyorum, 40 saniye ışık hızlı yanıp sönüyor sonra tekrar açılıp vestel yazısından kapanıp öylece kalıyor, sorun ne olabilir?

IMG_20191014_181929.jpg

S Çevrimdışı

serkankup

Yeni Üye
4 Haz 2019
20
36
F fikoloji
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bununla yapıyorum, daha önce vermiştiniz, farklımı acaba aynısımı? ışık 40 saniye boyunca hızlı yandıktan sonra vestel yazısı gelip 3 saniye sonra tekrar kapanıyor, bidahada açılmıyor.

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,445
72
Google translate:
Sopa kapasitesinde (driver/stick): 2/4 Gb. Daha yüksek kapasite gerekli değildir ve TV'nin okuyamaması olasılığı vardır.
At the capacity of the stick: 2/4 Gb. Higher capacity is not required and there is a possibility that the TV cannot read it.

S Çevrimdışı

serkankup

Yeni Üye
4 Haz 2019
20
36
Google translate:
Sopa kapasitesinde (driver/stick): 2/4 Gb. Daha yüksek kapasite gerekli değildir ve TV'nin okuyamaması olasılığı vardır.
At the capacity of the stick: 2/4 Gb. Higher capacity is not required and there is a possibility that the TV cannot read it.
Thank you. New information

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,445
72
For serkankup:
The problem my not be from the software but from the backlight. Enter the driver protection for the LEDs. When the TV shows that it is functional, light up the panel with a bright light and see if there is a picture.

Y Çevrimdışı

YİĞİDOOO

Yeni Üye
21 Eki 2019
1
35
S.a hitachi 48HT1600FD 48 SMART LED TV kendi kendine KAPANMA AÇILMA KUMANDA ALGILAMAMA ( KUMANDAYI YENİ DEĞİŞMİŞ OLMAMA RAĞMEN) VE YENİ GÜCELLEME OLMASINA RAGMEN GÜNCELLEMEYİ YAPMAMA

E Çevrimdışı

EYAGUL

Yeni Üye
18 Eki 2019
2
51
Adem Bey, MB100 yazılımın en son versiyonu hangisi? birde Netflix nasıl izleyebilirim.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Malesef 4 gb bellek aldım yine olmadı, vestel yazıp tekrar kapanıyor
For serkankup:
The problem my not be from the software but from the backlight. Enter the driver protection for the LEDs. When the TV shows that it is functional, light up the panel with a bright light and see if there is a picture.
Sanki yazılımı yüklüyor gibi görünüyor,yükleme olmasa led böyle cevap vermez,anında açılır tv,yokonun dediği gibi senin problemin arka led aydınlatma olabilir,bu durumdayken yani yazılım yüklenir gibi olup,siyah ekrana düştüğünde ,ekrana bir ışık tut,arkada ilk kurulum sayfasını hayal-meyal görüyorsan sıkıntı led veya led güç kaynağı veya besleme kartıdır muhtemelen :ok

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Adem Bey, MB100 yazılımın en son versiyonu hangisi? birde Netflix nasıl izleyebilirim.
Mb100 için ; https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...-mb140-cekirdek-yazilim-konusu.445/#post-7751 mb100_34.25 tavsiye ediyoruz, netfilx yazılımla gelmez çözüm ise modlama yani TV yazılımı ile oynama ile işi çozebilirsiniz.
https://tavsiyeforumu.com/konu/ilk-...telefunken-tv-yazilim-modlama.898/#post-19028
Bu linkte rfve rfve ve D NetCaliber etiketleyerek destek alınız

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri