T Çevrimdışı

Tavitara

Yeni Üye
25 Ocak 2019
3
54
C crabnemo
For Toshiba same configuration - 6 versions usb software

Download link
1 item​
17MB140_VES236WNVC-2D-N12_17IPS61_JVC_LT-24VH30K - 6 softuri.rar
76 MB​
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

JVC , sorry

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
buradaki linkte paylaşmıştım kontrol ediniz

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
sorunum şu tüm kanallar çekiyor ama malesef kanald hd çekmiyor. misal kanald hd kanalındayken menüye girip cıkıyorum geliyor arada. sd kanald de isee sıkıntıyok.

sn:7908026 700006
Oncelikle şunları deneyiniz olmassa full yazılım deneriz.
Kanal listesi atın, yine aynı sorun oluşursa ilk kurulum yada menü 4725 yapıp diagnostic içinde factory reset var ona basıp televizyonu sifirliayip yeniden kurunuz
Sizden bilgi bekleyeceğiz

A Çevrimdışı

ALPGMSY

Yeni Üye
19 Eki 2019
11
30
Oncelikle şunları deneyiniz olmassa full yazılım deneriz.
Kanal listesi atın, yine aynı sorun oluşursa ilk kurulum yada menü 4725 yapıp diagnostic içinde factory reset var ona basıp televizyonu sifirliayip yeniden kurunuz
Sizden bilgi bekleyeceğiz
dediklerini denedim. ilkinde acıldı diğer kanalları gezip geldigimde 1 dk içinde geldi kanald hd. kapatıp actım tv yi şu an gene aynı sinyal yok diyor.

birde ek olarak fox tv de mozaiklenme var. uyducu getirdim eve sinyalde vs hiç bi sıkıntı yok dedi. en son tv den kaynaklı dedi.

Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
cihaza factory reset yapın. menü 4725 diagnostic factory reset (fabrika ayarları). genelde satlock cihazıyla sinyal ve kaliteye bakılıyor .ber ayarına bakılmıyor sinyal kaliteniz 90 larda fakat ber ayarınız yüksekse malesef butarz durumlar oluyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
dediklerini denedim. ilkinde acıldı diğer kanalları gezip geldigimde 1 dk içinde geldi kanald hd. kapatıp actım tv yi şu an gene aynı sinyal yok diyor.

birde ek olarak fox tv de mozaiklenme var. uyducu getirdim eve sinyalde vs hiç bi sıkıntı yok dedi. en son tv den kaynaklı dedi.
Mozaikleşme mevcut diyince şimdi oldu, teknovest hocamın belirttiği gibi sizin problem büyük olasılıkla yayin kaynaklıdır. Çanak antenciler gelir örnek veriyorum 12380 v 27500 frekansına bakar, bu Türksat kanal listesidir. İçerik olarak bütün kanallara tek tek bakmaz.
Örnek olacaksa kanal d 12245H27500 frekansına bakmıyor. Bu da sizi yanıltıyor.
Ama gönlünüz olsun diye denemek için yazılım verecektim seri numarası yanlıştır. Kontrol edermisin

Germirli Çevrimdışı

Germirli

Aktif Üye
11 Şub 2019
51
34
Selamın Aleyküm. hayırlı akşamlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var ustalarım yardım erderseniz çok memnun olurum. bana seg: 32SCH5630 32'' Led tvnin yazılımı lazım -SN: 7924759 701317.
marka yazıyor kapanıyor yazıyor kapanıyor. siz bir yazılım göndermiştiniz bana fat 32 usb içerisine atmıştım. usb tv takıp kumandadan p+ veya açma tuşuna basılı tutarken elektriğe taktığımda yüklenip düzelmişti şimdi bulamadım o gönderdiğinizi ustam nolur yardım edin tv açılmıyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selamın Aleyküm. hayırlı akşamlar bir konuda yardımınıza ihtiyacım var ustalarım yardım erderseniz çok memnun olurum. bana seg: 32SCH5630 32'' Led tvnin yazılımı lazım -SN: 7924759 701317.
marka yazıyor kapanıyor yazıyor kapanıyor. siz bir yazılım göndermiştiniz bana fat 32 usb içerisine atmıştım. usb tv takıp kumandadan p+ veya açma tuşuna basılı tutarken elektriğe taktığımda yüklenip düzelmişti şimdi bulamadım o gönderdiğinizi ustam nolur yardım edin tv açılmıyor

titanyum olan yazılımını deneyiniz

Geri
Üst Alt