C Çevrimdışı

cngzttk

Yeni Üye
28 Ocak 2018
21

cngzttk' Alıntı:
Kolay gelsin Tavsiye forum görmeden evvel bazı sitelerde video kayıt özelliğini açmaya çalıştım ve bozdum şimdi mkv yada başka formatta video seyretmek istediğimde desteklenmeyen video biçimi diyor smart bölümüne girdiğimde tv Vestel 40UA9300 fakat SEG yazıyor full yazılımı bana verebilirmisiniz kart mb120 SN: 7587337 600703 teşekkür ederim şimdiden

koay gelsin ADO full yazılım çok uzunmu sürüyor beklemedeyim kolay gelsin

C Çevrimdışı

cngzttk

Yeni Üye
28 Ocak 2018
21

cngzttk' Alıntı:
cngzttk' Alıntı:
Kolay gelsin Tavsiye forum görmeden evvel bazı sitelerde video kayıt özelliğini açmaya çalıştım ve bozdum şimdi mkv yada başka formatta video seyretmek istediğimde desteklenmeyen video biçimi diyor smart bölümüne girdiğimde tv Vestel 40UA9300 fakat SEG yazıyor full yazılımı bana verebilirmisiniz kart mb120 SN: 7587337 600703 teşekkür ederim şimdiden

Anlaşılan çok zor bişey istedim olur yada olmaz ona göre cevap verseniz bende ona göre hareket etsem

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

cngzttk' Alıntı:
cngzttk' Alıntı:

Anlaşılan çok zor bişey istedim olur yada olmaz ona göre cevap verseniz bende ona göre hareket etsem

Selamlar;

Bu işlerin karşılıklı anlayış ile yürümesi gerektiği düşüncesindeyim.
Sırf bu sitemleri duymamak adına gerekli uyarıları açtığım konuların ilk mesajlarına mutlaka yazıyorum zaten.
Ayrıca neredeyse 24 saattir forumda çok aktif değilim.
Anlıyorum sizi, bekliyor ve beklemek istemiyorsunuz ancak sürekli dile getirdiğim, bölgesel olarak internet bağlantı sorunum nedeniyle sizler için çok basit olan bazı durumlar benim için o kadar basit olmayabiliyor.
Elimden geldiğince tüm talepleri karşılıyorum ancak zaman konusunda sorununuz var ise tavsiyem, alternatif çözüm yolları bakmaız yönde olacaktır. :ok

aaa111.png

S Çevrimdışı

Selo8686

Yeni Üye
23 Ocak 2018
13
Selam hocam hayırlı işler

55UD9300 SN:7851799700217

Full yazılım şimdiden teşekkürler
                        Saygılar

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Cvp: VESTEL Üretimi tüm ürünler için FULL yazılım talep konusu

Selo8686' Alıntı:

Saygılar

Seri numaranızı aldım, en kısa sürede yardımcı olmaya çalışacağım :ok:

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354

yefe78' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Geçmiş olsun. Bir kardeşimizin daha sorununu çözmüş olduk. :ok:

Hocam bende full yazilim istiyorum tv de bikaç sey deneyecem full yazilim bulabilirsem

SN: 7869603700527

20180114_171126.jpg

20180114_172307.jpg

Ado' Alıntı:
Selo8686' Alıntı:

Saygılar

Seri numaranızı aldım, en kısa sürede yardımcı olmaya çalışacağım :ok:
Abi ben naapayim full yazilim boot etmiyor tv ye bisey olursa geri dondurememmi senin verdiğin full yazilimla

Bide yazilim guncelledim 244140 değişmiş 246899 olmuş

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
Ado hocam arkadaşa servis gelmiş yazılım atmış önceden 4k görüntü ve 3d sıkıntılıyken anakart değişiyor ve yazılım atmış düzelmiş sonra tekrar net vs bi sıkıntı oluyor servis geliyor tekrar yazılım atıyor. tekrar 3d olayı sıkıntılı oluyor oynatırken ekranın yeşillenmesi birbirine karışması falan vs.. gibi sonuç olarak buna full yazılımı atıp tekrar denemek istiyorum gerekirsede güncel çekirdeğide yükleyip kısacası yazılımsal sıkıntısı var gibi .. sana zahmet full yazılımı istesek sana zahmet hocam

IMG_20180131_WA0000.jpg

K Çevrimdışı

krkmz58700

Yeni Üye
31 Ocak 2018
2

Ado' Alıntı:
Hocam sırf size ulaşabilmek için üye oldum foruma, forumdonanımhaberde sizden yazlım rica etmiştim tv nin seri nosunu yollamamı istemiştiniz anca yazabildim,üründe şöyle bir sıkıntı var hdd taktıgımda yada usb taktığımda filmler açılmıyor yada açılan görüntüde ses süreklli gidip geliyor ,en uygun yada en güncel yazlımı rica ediyorum sizden şimdiden tşkler hocam,

TV SERİ NO: 6940954200518

Merhabalar; 

Yazılımınız aşağıdadır. Sonuç hakkında bilgi verin lütfen. :ok:

Kolay gelsin. Benim televizyonumun modeli de 40182B 
Seri no: 7105689300210
Vesteldrive sayfasıdan bu seri noya ait yazılımı televizyona yükledim ancak televizyon artık açılmıyor. LED ışığı da yanmıyor. Bana uygun yazılımı gönderebilir misiniz?

C Çevrimdışı

cngzttk

Yeni Üye
28 Ocak 2018
21

Ado' Alıntı:
cngzttk' Alıntı:

Selamlar;

Bu işlerin karşılıklı anlayış ile yürümesi gerektiği düşüncesindeyim.
Sırf bu sitemleri duymamak adına gerekli uyarıları açtığım konuların ilk mesajlarına mutlaka yazıyorum zaten.
Ayrıca neredeyse 24 saattir forumda çok aktif değilim.
Anlıyorum sizi, bekliyor ve beklemek istemiyorsunuz ancak sürekli dile getirdiğim, bölgesel olarak internet bağlantı sorunum nedeniyle sizler için çok basit olan bazı durumlar benim için o kadar basit olmayabiliyor.
Elimden geldiğince tüm talepleri karşılıyorum ancak zaman konusunda sorununuz var ise tavsiyem, alternatif çözüm yolları bakmaız yönde olacaktır. :ok

aaa111.png

Aslında sitem etmedim seri numarası istediğin için seri numarasına özel yazılım olduğunu düşündüm tv alalı çok oldu garanti bitmek üzere sıkıntım bu yönde tv yi servise götürmek zor yeni işten geldim zaman yok

yefe78 Çevrimdışı

yefe78 

Aktif Üye
20 Ocak 2018
354
S.a. hocam bu hdr olayinda board desteklemesi yeterlimi yoksa panelin de desteklemesi gerekiyormu ve benim tv de hdr desteği varmı acaba bakabilirmisin bu arada chimei panelden gayet memnunum bence lg nin ips panelinden iyi

SN: 7869603700527

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

yefe78' Alıntı:
S.a. hocam bu hdr olayinda board desteklemesi yeterlimi yoksa panelin de desteklemesi gerekiyormu ve benim tv de hdr desteği varmı acaba bakabilirmisin bu arada chimei panelden gayet memnunum bence lg nin ips panelinden iyi

SN: 7869603700527

4K gibi düşün azizim, 4K panelin var ama anakartın FHD, veya 4K anakartın var ama panelin FHD aynı bu örnekte olduğu gibidir HDR konusu, yani her iki unsur ve hatta 3 üncü unsur (Çekim) dahi etkendir :ok:

Sizde HDR yok maalesef.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

krkmz58700' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Hocam sırf size ulaşabilmek için üye oldum foruma, forumdonanımhaberde sizden yazlım rica etmiştim tv nin seri nosunu yollamamı istemiştiniz anca yazabildim,üründe şöyle bir sıkıntı var hdd taktıgımda yada usb taktığımda filmler açılmıyor yada açılan görüntüde ses süreklli gidip geliyor ,en uygun yada en güncel yazlımı rica ediyorum sizden şimdiden tşkler hocam,

TV SERİ NO: 6940954200518

Merhabalar; 

Yazılımınız aşağıdadır. Sonuç hakkında bilgi verin lütfen. :ok:

Kolay gelsin. Benim televizyonumun modeli de 40182B 
Seri no: 7105689300210
Vesteldrive sayfasıdan bu seri noya ait yazılımı televizyona yükledim ancak televizyon artık açılmıyor. LED ışığı da yanmıyor. Bana uygun yazılımı gönderebilir misiniz?

vesteldriver sitesinden yüklediğiniz yazılım sonrası mı çöktü tv niz?

Geri
Üst Alt