F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Olmadı malesef, normalde mavi ışık sürekli yanıyor ama flas takılıyken ok tuşuna basarak fişi taktığımda mavi ışık gelmiyor, flası çıkarıp kumandaya basmasam geri geliyor mavi ışık
10 15 sn ışık yanmayabilir siz ok tuşu dan çekmeyiniz
Talimatlara uygun yapınız

S Çevrimdışı

serkankup

Yeni Üye
4 Haz 2019
20
36
Evet elimi ok tişundan erken çekiyormuşum, mavi ışık hızlı hızlı 20 saniye boyunca yanıp söndü, şimdi ışık sönüyor, tekrar yanıyor biraz yanık kalıp tekrar sönüyor 10 saniyede bir bunu tekrarmıyor 15-20 dk bekledim hep böyle yapıyor ama tv açılmıyor hiç

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Evet elimi ok tişundan erken çekiyormuşum, mavi ışık hızlı hızlı 20 saniye boyunca yanıp söndü, şimdi ışık sönüyor, tekrar yanıyor biraz yanık kalıp tekrar sönüyor 10 saniyede bir bunu tekrarmıyor 15-20 dk bekledim hep böyle yapıyor ama tv açılmıyor hiç
Daha önce ana kart fln değişimi oldu mu

S Çevrimdışı

serkankup

Yeni Üye
4 Haz 2019
20
36
Hayır olmadı, hiç işlem yapılmadı
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

IMG_20190605_151337.jpg

Rar içindeki doslalar, yanlışlık yok değilmi, klasörsüz direk flasha atıyorum.?

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

avantajx

Kayıtsız / Doğrulanmamış
1 yanıt yazıldı ama istediğim yazılım yardımı gelmedi, diğer yeni sorulara cevaplar gelmiş, bu atlandı galiba, buna da bakabilir misiniz?

Kısaca: TV, Youtube açılış-yüklenme ekranında kalıyor, güncelleme yazılımı işe yarayabilir. Vestel destekten düzelme olacağını söylediler, fakat yavaşlık gibi şeyler olabilir dendi. USB ile yüklenebilen yazılım lazım:

Kartın üzerinde yazan: 17MB95 R3 050413 VESTEL

1) Seri no şart mı?

2) Bu seri no ne için lazım?
3) TV içindeki 17MB95 R3 050413 VESTEL yazılı kart değişmişse TV dışında yazan seri no ile alakası devam eder mi?

4) 17MB95 R3 050413 VESTEL yazılı karta 17MB120'nin yazılımını yükleyebilir miyim, patlar mı?

5) Mümkünse bu kartlara ve TV modellerine ait tüm yazılımları yükleyebilir misiniz? 344 sayfa yazı olmuş, her şey karmakarışık... Google'da bile karışık çıkıyor...

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
1 yanıt yazıldı ama istediğim yazılım yardımı gelmedi, diğer yeni sorulara cevaplar gelmiş, bu atlandı galiba, buna da bakabilir misiniz?

Kısaca: TV, Youtube açılış-yüklenme ekranında kalıyor, güncelleme yazılımı işe yarayabilir. Vestel destekten düzelme olacağını söylediler, fakat yavaşlık gibi şeyler olabilir dendi. USB ile yüklenebilen yazılım lazım:

Kartın üzerinde yazan: 17MB95 R3 050413 VESTEL

1) Seri no şart mı?

2) Bu seri no ne için lazım?
3) TV içindeki 17MB95 R3 050413 VESTEL yazılı kart değişmişse TV dışında yazan seri no ile alakası devam eder mi?

4) 17MB95 R3 050413 VESTEL yazılı karta 17MB120'nin yazılımını yükleyebilir miyim, patlar mı?

5) Mümkünse bu kartlara ve TV modellerine ait tüm yazılımları yükleyebilir misiniz? 344 sayfa yazı olmuş, her şey karmakarışık... Google'da bile karışık çıkıyor...
Anakartınızın işlemcisi ve ramı zayıf olduğu için güncelleme yaptım demek için güncellemiş olursunuz. Hatta yazılım atarken çökme riski bile yüksek. O yüzden kurcalamamanız en iyisi

S Çevrimdışı

serkankup

Yeni Üye
4 Haz 2019
20
36
Hocam şimdi sıfır syrox marka kaliteli 32gb flash bellek aldık fat32 ile biçimlendirim yukardaki 3 dosyayı klasörsüz içine attım, 2 tane usb girişi var ikisinde sonuç aynı, flashı fiş takılı değilken takıyorum ok tuşuna basılı tutuyodum fişi takıyorum 30,40 saniye bekliyorum ışık hiç yok. Normalde ışık yanıyor.

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,479
73
Hocam şimdi sıfır syrox marka kaliteli 32gb flash bellek aldık fat32 ile biçimlendirim yukardaki 3 dosyayı klasörsüz içine attım, 2 tane usb girişi var ikisinde sonuç aynı, flashı fiş takılı değilken takıyorum ok tuşuna basılı tutuyodum fişi takıyorum 30,40 saniye bekliyorum ışık hiç yok. Normalde ışık yanıyor.
Google translate:
Maksimum 2-4G çubuk kullanın.

S Çevrimdışı

serkankup

Yeni Üye
4 Haz 2019
20
36
Tekrar tekrar deneme sonucu halletim tv açıldı, bayram günü sizide yorduk, hakkınızı helal edin, çok teşekkür ederim, ufak bi ayrıntı rardan direk usb çıkarmak gerekiyor galiba. Başka yeri çıkarıp kopyalamak olmuyor gibi.

Geri
Üst Alt