S Çevrimdışı

sakaraslan

Yeni Üye
15 Ocak 2018
9
merhabalar 49UB9300 (MB120) model vestel tv sahibiyim. tv nin versiyonu v.2.36.3.0  2.43.2.0 filbox yazılımına yükseltmek istedim . fakat menü 1505 güncelleme uyarısı gelmiyor. bir yerde hatamı yapıyorum. yada tv min garantisi biti diye yazılım menüm mü kapatılmıştır. selamlar. SN:7694632600347

G Çevrimdışı

gknbayraktar

Yeni Üye
15 Ocak 2018
6
Merhaba Değerli Hocam

Vestel 42PF9040 42"LCD TV  - barkod 10074346 SN:9905498 200001  numaralı tv var. Tam sürüm yazılım yüklemem gerekiyor. tv yi her kapatıp açtığımda ilk kurulum sayfası açılıyor. Lütfen bu modele ait tam sürüm yazılımını paylaşabilirmisiniz.

G Çevrimdışı

gknbayraktar

Yeni Üye
15 Ocak 2018
6
menu92523e9192e59f1c.jpg

Merhaba Değerli Hocam

Vestel 42PF9040 42"LCD TV - barkod 10074346 SN:9905498 200001 numaralı tv var. Tam sürüm yazılım yüklemem gerekiyor. tv yi her kapatıp açtığımda ilk kurulum sayfası açılıyor. Lütfen bu modele ait tam sürüm yazılımını paylaşabilirmisiniz.

G Çevrimdışı

gknbayraktar

Yeni Üye
15 Ocak 2018
6
gknbayraktar' Alıntı:
menu92523e9192e59f1c.jpg

Merhaba Değerli Hocam

Vestel 42PF9040 42"LCD TV - barkod 10074346 SN:9905498 200001 numaralı tv var. Tam sürüm yazılım yüklemem gerekiyor. tv yi her kapatıp açtığımda ilk kurulum sayfası açılıyor. Lütfen bu modele ait tam sürüm yazılımını paylaşabilirmisiniz.

Adem Hocam sizi rahatsız ediyorum kusuruma bakmayın lütfen bakabildiniz mi acaba :(

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
gknbayraktar' Alıntı:
menu92523e9192e59f1c.jpg

Merhaba Değerli Hocam

Selamlar
Ürününüz revizyon, bu nedenle bu yazılımları sadece canlı destek hattından isteyebilirsiniz. :ok:

G Çevrimdışı

gknbayraktar

Yeni Üye
15 Ocak 2018
6
Ado' Alıntı:
gknbayraktar' Alıntı:
menu92523e9192e59f1c.jpg

Merhaba Değerli Hocam

Selamlar
Ürününüz revizyon, bu nedenle bu yazılımları sadece canlı destek hattından isteyebilirsiniz. :ok:

Çok teşekkürler Hocam cahilliğime verin canlı destek derken tecrübesizim kusura bakmayın vestel canlı destek hattından mı

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
gknbayraktar' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Selamlar
Ürününüz revizyon, bu nedenle bu yazılımları sadece canlı destek hattından isteyebilirsiniz.  :ok:

Çok teşekkürler Hocam cahilliğime verin canlı destek derken tecrübesizim kusura bakmayın vestel canlı destek hattından mı

Evet azizim; 

https://www.vestel.com.tr/capcanlidestek

:ok:

G Çevrimdışı

gknbayraktar

Yeni Üye
15 Ocak 2018
6
Ado' Alıntı:
gknbayraktar' Alıntı:
Çok teşekkürler Hocam cahilliğime verin canlı destek derken tecrübesizim kusura bakmayın vestel canlı destek hattından mı

Evet azizim; 

Şimdi görüştüm Adem Hocam canlı destek Hattı ile kesinlikle yazılım veremediklerini ısrarla servis kaydınızı oluşturalım dediler. Bende servis talep etmediğimi ürünümün revizyon yazılım olup bunun hakkında yazılım desteği rica ettim. Bu konuda desteklerinin bulunmadığını servisin gelip ücret karşılığında bu yazılım yüklemesini yapacağını belirttiler..Bende kabul etmedim Adem Hocam.Bu konuda başka bir görüşünüz olabilir mi acaba..Çok sağolun bu saatte sizide yordum..

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
gknbayraktar' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Evet azizim; 

Şimdi görüştüm Adem Hocam canlı destek Hattı ile kesinlikle yazılım veremediklerini ısrarla servis kaydınızı oluşturalım dediler. Bende servis talep etmediğimi ürünümün revizyon yazılım olup bunun hakkında yazılım desteği rica ettim. Bu konuda desteklerinin bulunmadığını servisin gelip ücret karşılığında bu yazılım yüklemesini yapacağını belirttiler..Bende kabul etmedim Adem Hocam.Bu konuda başka bir görüşünüz olabilir mi acaba..Çok sağolun bu saatte sizide yordum..

Biraz kurcaladım ancak ürününüz de MB70 maalesef.
Zaten bu anakartlarda yazılım yükleme süreci de sıkıntılı, belki de gerçekten servis desteği almanız zaruri olabilir :alala:

G Çevrimdışı

gknbayraktar

Yeni Üye
15 Ocak 2018
6
p
Ado' Alıntı:
gknbayraktar' Alıntı:

Biraz kurcaladım ancak ürününüz de MB70 maalesef.
Zaten bu anakartlarda yazılım yükleme süreci de sıkıntılı, belki de gerçekten servis desteği almanız zaruri olabilir :alala:
Çok teşekkürler ilgilendiğiniz için Adem Hocam sağolun varolun..

A Çevrimdışı

aözkaya

Yeni Üye
28 Kas 2017
62
Ado' Alıntı:
aözkaya' Alıntı:
Ado hocam beni unuttunuz mu ??

Azizim 2 gün boyunca size cevap yazmadıysam biliniz ki atlamışımdır lütfen hatırlatınız bana.

aşağıya paylaştım yazılımınızı  :ok:

Gizli içeriği sadece kayıtlı kullanıcılar görebilir.

Ado hocam slm yazılım yükledikten sonra tv izlerken bi anda sinyal yok uyarısı çıkıyor aç kapa yapınca tekrar düzeliyor bunun bi çaresi varmıdır

Geri
Üst Alt