C Çevrimdışı

cekici43

Yeni Üye
16 Mar 2019
4
34
Değerli Arkadaşlarım;

Günümüz koşullarında artık hepimizin bildiği üzere Dijital yaşamın kaçınılmazı ve temeli YAZILIM konusudur.

Yine bilindiği üzere FULL yazılımlar ürünümüzün yapı taşıdır.

Bu konu başlığı altında VESTEL üretiminde olan

VESTEL
REGAL
SEG
FİNLUX
HI LEVEL
TVİSİON
TELEFUNKEN
HİTACHİ

ve daha hatırlayamadığım tüm TV ürünlerinin FULL yazılımlarını paylaşmaya çalışacağım.

FULL yazılımlardaki sorun, boyutun büyük ve paylaşımın zaman alıyor olmasıdır bu nedenle sizlerden tek ricam, ''BULUNSUN'' mantığı ile yazılım talep etmemenizdir.

Bu Doğrultuda talepleriniz esnasında öncelikle TV seri numarası, sonrasında da yaşadığınız hangi soruna istinaden yazılım talep ettiğinizi yazmanızı rica ediyorum.

Yazılımları elimden geldiğince kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Konu zaman içerisinde revize edilecektir.

abicim kolay gelsin allah razı olsun burda herkeze yardımcı oluyorsun benim sorunum geçenlerde eve yıldırım düştü canak antenden girdiği için tv besleme ve ana kart yandı bende intten kart buldum getirdim televizyon 40pf7070 kart 17mb95m kart geldi taktım benim televizyon vestel regal olarak açıldı ve ekran tersti sonrasından int uğraşırken bi yazılm yükledim ekran düzeldi fakat kanalları usb ile yüklüyorum sinyal yok diyor zaten sinyal seviyesi de 0 iki katmanlı göstergede yazılım olmadı heralde yardımcı olursan sevinirim abi bu resim yazılım attıktan sonra oldu öncesinden v3 le başlıyordu

IMG_2119.jpg
IMG_2147.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
abicim kolay gelsin allah razı olsun burda herkeze yardımcı oluyorsun benim sorunum geçenlerde eve yıldırım düştü canak antenden girdiği için tv besleme ve ana kart yandı bende intten kart buldum getirdim televizyon 40pf7070 kart 17mb95m kart geldi taktım benim televizyon vestel regal olarak açıldı ve ekran tersti sonrasından int uğraşırken bi yazılm yükledim ekran düzeldi fakat kanalları usb ile yüklüyorum sinyal yok diyor zaten sinyal seviyesi de 0 iki katmanlı göstergede yazılım olmadı heralde yardımcı olursan sevinirim abi bu resim yazılım attıktan sonra oldu öncesinden v3 le başlıyordu
Karttaki seri noyu yazmalısın bence,tvnin arkasındaki serinoyu değil,çünkü kart değişmiş,daha iyi yanıt alırsın sevgili cekici43.Mümkünse kartın serino resmini paylaş :ok

Bu arada sevgili dostlarım F fikoloji ve TEKNOwest teknovest kesin bir cevap verirler.

U Çevrimdışı

UzunEsmer

Aktif Üye
3 Tem 2018
115
44
Çekirdek yazılım yüklediğim televizyonuma geri full yazılım yüklemek istiyorum fakat tüm adımları yapmama rağmen menü 1505 yapıp ''yazılımı yükseltmek ister misiniz?'' sonrasında YAZILIM GÜNCELLEMESİ BAŞARISIZ OLDU uyarısı anında veriyor hiç bir işlem yapmadan. yardımlarınızı rica ederim.
TELEFUNKEN 48tf6020 seri no : 7755765 700434 (yazılımlar elimde mevcut)

M Çevrimdışı

murat0690

Yeni Üye
11 Mar 2019
13
32
arkadaşlar bir sorum olacak televizyonda turkcell tv kullanıyorum hdmı kablosu ile bağlıyım.
turkcell tv de de bazı kanal 1920x1080 p görüntü kalitesi varken bazı kanallara geçerken siyah ekran oluyor ve kalite 720x576 i düşüyor ekran boyuduta değişiyor
bu sorun güncellemeden sonra oluyor turkcell müşteri hizmetleri ile görüştüm sorun tv de kaynaklı diyor
sizce neden kaynaklı olabilir ?

M Çevrimdışı

mrt3764

Yeni Üye
17 Mar 2019
14
30
Vestel 39PF5025 model led tv yazılım güncellemek istiyorum. Bu konuda tecrübeli yardım edebilecek biri var mı?
WhatsApp-Image-2019-03-17-at-13.30.02.jpg

U Çevrimdışı

UzunEsmer

Aktif Üye
3 Tem 2018
115
44
Çekirdek yazılım yüklediğim televizyonuma geri full yazılım yüklemek istiyorum fakat tüm adımları yapmama rağmen menü 1505 yapıp ''yazılımı yükseltmek ister misiniz?'' sonrasında YAZILIM GÜNCELLEMESİ BAŞARISIZ OLDU uyarısı anında veriyor hiç bir işlem yapmadan. yardımlarınızı rica ederim.
TELEFUNKEN 48tf6020 seri no : 7755765 700434(yazılımlar elimde mevcut).

U Çevrimdışı

UzunEsmer

Aktif Üye
3 Tem 2018
115
44
TELEFUNKEN 48tf6020 seri no : 7755765 700434(yazılımlar elimde mevcut)..

Geri
Üst Alt