F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji ustam şuan tv çalışır durumda v366n core olarak v366n full yazılım yüklenmiyor
alla alla
dediğiniz gibi sizde V366n full yazılım olmalı, core olarak yine sizde 366y olması gerekiyor. ikiside doğru, TEKNOwest teknovest in verdiği yazılım doğru.
yükleme yöntemi doğru, factory reset doğru. o zaman sıkıntı kalmıyor.
başka bir flaşla yine dene istersen

Xiaomi Çevrimdışı

Xiaomi 

Aktif Üye
3 Kas 2018
138
36
alla alla
dediğiniz gibi sizde V366n full yazılım olmalı, core olarak yine sizde 366y olması gerekiyor. ikiside doğru, TEKNOwest teknovest in verdiği yazılım doğru.
yükleme yöntemi doğru, factory reset doğru. o zaman sıkıntı kalmıyor.
başka bir flaşla yine dene istersen
Az önce v366y core olarak denedim tv açılmadı şuan tekrardan v244t ful yazılım atarak açtım tv yi v244t üzerine v366y coreyi atsamı acaba

Germirli Çevrimdışı

Germirli

Aktif Üye
11 Şub 2019
51
34
S.A KOLAY GELSİN İYİ ÇALIŞMALAR BAYADIR UĞRAŞIYORUM AMA YAZILIMI BULMA KONUSUNDA PEK BAŞARILI OLAMADIM NOLUR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. MODEL NO VESTEL SMART 32PF7017 LİNK GÖNDERME ŞANSINIZ OLURMU ACABA RİCA ETSEM YİNE BU SİTEDEN Bİ ARKADAŞ BAŞKA VESTEL TELEVİZYONUMA YARDIMCI OLMUŞTU ÇOK MEMNUN KALMIŞTIM AKLIMA TEK BURASI GELDİ

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
S.A KOLAY GELSİN İYİ ÇALIŞMALAR BAYADIR UĞRAŞIYORUM AMA YAZILIMI BULMA KONUSUNDA PEK BAŞARILI OLAMADIM NOLUR YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİRİM. MODEL NO VESTEL SMART 32PF7017 LİNK GÖNDERME ŞANSINIZ OLURMU ACABA RİCA ETSEM YİNE BU SİTEDEN Bİ ARKADAŞ BAŞKA VESTEL TELEVİZYONUMA YARDIMCI OLMUŞTU ÇOK MEMNUN KALMIŞTIM AKLIMA TEK BURASI GELDİ
selam
tvde problem nedir ?
güncelleme mi yoksa full mü arıyorsunuz?
tv arkasında yer alan seri numarasını paylaşınız ?

Germirli Çevrimdışı

Germirli

Aktif Üye
11 Şub 2019
51
34
ilginiz için teşekkür ederim büyük ihtimal yine siz yardımcı olmuştunuz tv kendi kendine kapandı açılmamıştı siz yazılım gönderdiniz ve tarif etmiştiniz yapılma aşamasını ben rardan çıkarıp fat32 biçimlendirip usbye attım sonra tvnin fişini prizden çıkıkken takın ok tuşuna basılı iken tekrar takın demiştiniz ve olmuştu yıllarca sorunsuz kullandık allah razı olsun ve sorun başka vestelimde aynısı oldu full arıyorum yazılımı seri no -SN: 6810893 100291

Geri
Üst Alt