teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Dönüş yapılmadı. Sorunum çözülmedi. Kimse yardımcı olmadı.
1- Tv led sorunu var ,arka ışık mavi renk görünüyor, ledlerin değiştirilmesi gerekir
2- Eğer tvde serttifika sorunu varsa -ki vardır- https ile başlayan web siteleri açılamaz eski kartlarda donanım desteği olmadan ssl hatası düzeltilemez, yazılımla olacak iş değil , maalesef düzeltilmez,en iyisi ucuz bir android box almaktır, iptv ile izlediğine göre lisanslı olmasına da gerek yok bence :ok

I Çevrimdışı

irrfan

Yeni Üye
3 Eyl 2024
8
31
WhatsApp-Image-2024-09-04-at-00.31.53.jpg

TV de sadece logo yazısı gelip gidiyor yazılım alabilir miyim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,303
65
Hayır 8 yıl oldu hiç bir müdahale yapılmıdı. 2 saat önce kapandı ve açılmıyor
Hımm . tamam muhtemelen yazılım çöktü,bunun nedenlerinden birisi cep telefonunun tv yanına konması ve elektriklerin dalgalanmasıdır, özellikle cep telefonlarına dikkat edelim :ok
By_Trol By_Trol ve Sota Sota etiketledim yarın yazılım alabilirsin muhtemelen :ok

O Çevrimdışı

okaymedyatv

Yeni Üye
4 Eyl 2024
1
48
merhaba
vestel 39pf5065 39" vestel led tv açılmıyor vestel yazısı çıkıyor kapanıyor yazılımsal bir sorun olduğunu düşünüyorum

I Çevrimdışı

irrfan

Yeni Üye
3 Eyl 2024
8
31
hayır açılıp vestel logosu geliyor bekliyor geri kapanıp birdaha deniyor bu arada stanby ışığı yanıp sönüyor. menü yada herhangi bir şeye giremiyorum

Logo gelip gittikten sonra standby ledi sabit mi yanıyor sürekli yanıp sönüyor mu? Sönük mü kalıyor sönük kalıyorsa ses var mı?
seste yok

Logo gelip gittikten sonra standby ledi sabit mi yanıyor sürekli yanıp sönüyor mu? Sönük mü kalıyor sönük kalıyorsa ses var mı?
hayır ses yok açılıp vestel logosu geliyor bekliyor geri kapanıp birdaha deniyor bu arada stanby ışığı yanıp sönüyor. menü yada herhangi bir şeye giremiyorum

Z Çevrimdışı

zirve

Yeni Üye
11 Ocak 2021
17
30
kolay gelsin ustalarım

WhatsApp-Image-2024-09-04-at-09.56.31.jpg

şöyle bir sıkıntım var tv sğrekli renk döngüsünde (kırmızı, yeşil, mavi, beyaz, ) nasıl çıkacağımı bilemedim yardımcı olursanız sevinirim

teşekkürler,

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
Dönüş yapılmadı. Sorunum çözülmedi. Kimse yardımcı olmadı.
Cevap linkte yazılmıştı.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
kolay gelsin ustalarım

WhatsApp-Image-2024-09-04-at-09.56.31.jpg

şöyle bir sıkıntım var tv sğrekli renk döngüsünde (kırmızı, yeşil, mavi, beyaz, ) nasıl çıkacağımı bilemedim yardımcı olursanız sevinirim

teşekkürler,
Linkteki yazıyı okuyunuz.

Geri
Üst Alt