Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,856
merhaba verdiğiniz yazılım kırmızı ışık devamlı yanıp sönüyor ve durmuyor baska yazılım bulmuştum ondada ekran ters oldu yardımcı olursanız sevinirim
Ah be ustat neden başka yazılım yükledin.
Tv'nin versiyonuyla oynamak istemediğim için kurtarma vermiştim. Neyse full yazılım veriyorum.
Sana ceza yazıyorum 5 tane gofret alıp çocuklara dağıtacaksın :sopa1

O Çevrimdışı

onureo

Yeni Üye
19 Ağu 2024
5
33
Ah be ustat neden başka yazılım yükledin.
Tv'nin versiyonuyla oynamak istemediğim için kurtarma vermiştim. Neyse full yazılım veriyorum.
Sana ceza yazıyorum 5 tane gofret alıp çocuklara dağıtacaksın :sopa1
Ne bilim ustad çaresizlik arızayı çözelim diye elimizi her yere attık 😂 eyvAllah üstad yazılım için sorunumu çözdü bu ekonomide bizi kurtardin değil 5 gofret 10 gofret feda olsun 🙏

B Çevrimdışı
6 Şub 2019
55
49
Merhabalar

cihaz acılıyor logo geldikten sonra kapanıyor.led sürekli yanıp sönüyor.yazılım rica. Barkot ekdedir.Acil olursa sevinirim Teşekkürler.

WhatsApp-Image-2024-08-20-at-11.48.38.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
üstad dün gece yolladığın dosya ile kurulum yaptım ekran düz oldu kanalları bile arattım kurdum sabah uyandık tv açalım dedik bu sefer ses var görüntü hiç yok ne yapabiliriz
Ses var görüntü yok ise led arızası veya besleme kartı arızası vardır.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
Fakat dün yazılımdan sonra çalıştı görüntüde vardı
Tv yi çalıştırın ses gelip görüntü yokken arka kapak havalandırma peteklerinden içeri bakın bazı bölümlerde noktasal da olsa ışık görmeniz gerekir eğer ışık yok ise led veya besleme kartı arızası var.

C Çevrimdışı

ccnrr

Yasaklı Üye
20 Ağu 2024
1
34
tv açılıyor vestel logosu geldikten sonra görüntü gidiyor. Stand by ışığı da sürekli yanıp sönüyor. Yazılım rica ediyorum

IMG_6201dfe3f355ffdec5fe.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,446
tv açılıyor vestel logosu geldikten sonra görüntü gidiyor. Stand by ışığı da sürekli yanıp sönüyor. Yazılım rica ediyorum

IMG_6201dfe3f355ffdec5fe.jpg
Anlamsız harf ve rakam dizisi nicklere izin vermiyoruz düzgün bir nick ile üye olunuz yazılım için yardımcı olmaya çalışırız.

C Çevrimdışı

cihan2626

Yeni Üye
20 Ağu 2024
1
34

IMG_6201b5d44fd54a9823fa.jpg

Geri
Üst Alt