D Çevrimdışı

dinlazyazilim

Yeni Üye
30 Ara 2023
4
37
finlux 32fx410h firmware lazım , bu konu hakkında firmware var ise rica ederim
Sorun şudur ki , tv açıldığında finlux logosu geliyor ve sonra ekran kararıyor böylelikle tv ye görüntü gelmiyor. Sebebinin yazılım ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

f0f5ad2a-afc9-4a01-b5fe-e561e5bc3b96.jpg

Son düzenleme:
slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Sorun şudur ki , tv açıldığında finlux logosu geliyor ve sonra ekran kararıyor böylelikle tv ye görüntü gelmiyor. Sebebinin yazılım ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim

Standby ışığı tamamen sönük mü kalıyor? TV ekranına telefon flaş ışığı ile baktınız mı?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Hocam standby ışığı yanıyor , ayrıca tv ile flash ışık ile baktığımda karanlık görünüyor ama herhangi bir led sorunu yok vs. yazılımsal sorun olduğunu düşünüyorum.

Eksik bilgi veriyorsunuz. Standby ışığı yanıp sönüyor mu? Sürekli mi yanıyor? TV' yi söküp led bar kontrolü mü yaptınız?

D Çevrimdışı

dinlazyazilim

Yeni Üye
30 Ara 2023
4
37
Standby ışığı yanıp sönüyor mu? = tv açtığımda logo geldiğinde standby ışığı yanıp sönüyor logo gidince standby ışığı sönüyor ,
led bar kontrolü mü yaptınız? = ledbarda bir sorun yok

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Standby ışığı yanıp sönüyor mu? = tv açtığımda logo geldiğinde standby ışığı yanıp sönüyor logo gidince standby ışığı sönüyor ,
led bar kontrolü mü yaptınız? = ledbarda bir sorun yok
Anlattığınız duruma göre bizim de yapabileceğimiz birşey yok. Anlattığınız durumda TV açılıyor. Mevcut durumda yazılım paylaşılamayacaktır.

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Merhaba,

48FB7300
SN: 7807991 700525
Full yazılım rica ederim.

Renkler çok soluk, 2.35.27 verisyonlu yazılım yüklü. 2.35.36 versiyonda görüntü kalitesinin artacağını umuyorum.

Detaylı olarak okuyun. Ayrıca sorunlu olduğunu düşündüğünüz görseli paylaşın.

Geri
Üst Alt