W Çevrimdışı

waxman

Aktif Üye
17 Kas 2018
52
37
buraya yükleyiniz ne yazıkki kişisel gizlilik nedeni ile numara paylaşamam
buraya yükleyiniz ne yazıkki kişisel gizlilik nedeni ile numara paylaşamam

Adsizfcf5d78eb096b34f.png

IMG-20181222-WA00001.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bekliyorum

K Çevrimdışı

Kusursuz

Yeni Üye
22 Ara 2018
3
38
Değerli Arkadaşlarım;

Günümüz koşullarında artık hepimizin bildiği üzere Dijital yaşamın kaçınılmazı ve temeli YAZILIM konusudur.

Yine bilindiği üzere FULL yazılımlar ürünümüzün yapı taşıdır.

Bu konu başlığı altında VESTEL üretiminde olan

VESTEL
REGAL
SEG
FİNLUX
HI LEVEL
TVİSİON
TELEFUNKEN
HİTACHİ

ve daha hatırlayamadığım tüm TV ürünlerinin FULL yazılımlarını paylaşmaya çalışacağım.

FULL yazılımlardaki sorun, boyutun büyük ve paylaşımın zaman alıyor olmasıdır bu nedenle sizlerden tek ricam, ''BULUNSUN'' mantığı ile yazılım talep etmemenizdir.

Bu Doğrultuda talepleriniz esnasında öncelikle TV seri numarası, sonrasında da yaşadığınız hangi soruna istinaden yazılım talep ettiğinizi yazmanızı rica ediyorum.

Yazılımları elimden geldiğince kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Konu zaman içerisinde revize edilecektir.
Mrblar telefunken 40tf6025 model tv var bende. TV'ye çekirdek yazılım yüklerken TV çöktü sadece açılış ekranı biçimsiz şekilde çıkıyor. Tv açılmıyor rica etsem full yazılım verebilir misiniz? Seri no: 9577870 600001

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mrblar telefunken 40tf6025 model tv var bende. TV'ye çekirdek yazılım yüklerken TV çöktü sadece açılış ekranı biçimsiz şekilde çıkıyor. Tv açılmıyor rica etsem full yazılım verebilir misiniz? Seri no: 9577870 600001
merhaba,
hangi yazılımı atmayı denediniz ?
revizyonlu olduğu için direk yazılım bulamıyoruz.
şu full yazılımı deneyiniz:
yükleem anlatım: https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-yazilim-yukleme-resimli-anlatim.2744/

K Çevrimdışı

Kusursuz

Yeni Üye
22 Ara 2018
3
38
merhaba,
hangi yazılımı atmayı denediniz ?
revizyonlu olduğu için direk yazılım bulamıyoruz.
şu full yazılımı deneyiniz:
yükleem anlatım: https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-yazilim-yukleme-resimli-anlatim.2744/
formda paylaşılan 17MB96_3.7.6.s yazılımını yükledikten sonra çöktü. gönderdiğiniz yazılımı deneyeceğim şimdi bilgi veririm. ilgi ve alakanız için teşekkür ederim.

D Çevrimdışı

Doubleb

Yeni Üye
25 Eyl 2018
11
37
Merhaba Netflix için sw mod yapayım derken TV coktu açılışta Vestel yazısı geliyor sonra reset atıyor seri no aşağıda yardımcı olabilir misiniz sn 7207847 400156

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
hocam tv eski haline döndü sorunum çözüldü. çok teşekkür ederim.
farklı yazılım deneme :) böyle gitsin , zaten farklılık yok gibi :wink:
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba Netflix için sw mod yapayım derken TV coktu açılışta Vestel yazısı geliyor sonra reset atıyor seri no aşağıda yardımcı olabilir misiniz sn 7207847 400156
D Doubleb merhaba,
full yazılımınız ;
yükleme anlatım : https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-yazilim-yukleme-resimli-anlatim.2744/
full yazılım olmadan modlama veya hw sw dosyaları ile oynamak sakıncalıdır, görmüş oldunuz :)
umarım düzelir. cevaplarını bekliyoruz

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt