O Çevrimdışı

omerkaya

Yeni Üye
14 Ara 2018
7
38
Selamın aleykum youtube internetrte giremiyorum vesteli aradım guncelleme var para istediler bende burdan baktım resimli anlatımlı olarak dediğinizi yaptım driveri siteden indirip ama olmadı uptad failed felan diyor yardım edin yutuba hiçbirşeye girmiyor bayadır..

DSC_0678d6863585c5894ba5.jpg
DSC_0688.jpg

E Çevrimdışı

evwtvestel

Yeni Üye
16 Ara 2018
2
42
Seri 7541212600448
Cihaz cast Miracast ve internet ile ilgili işlemlerin hiç birini tam anlamıyla yerine getiremiyor. Cekirdek yazılım yükleyeceğim ancak orjinal yazılımı olmadan yüklemeye çekindim. Sitedede seri numarası ndan bulunmadı. Lütfen gönderebilirmisiiniz.

O Çevrimdışı

omerkhya

Yeni Üye
12 Kas 2018
10
50
Sayın ustam yazılımları yükledim, çok teşekkür ediyorum. Ne gibi değişiklikler var bilemiyorum ancak güncel yazılım iyidir diye düşünüyorum. Selam ve saygılarımla.
Üstadım günaydın,
Zahmet olmazsa aşağıda bilgisini verdiğim televizyonun Güncel Full ve Core yazılımlarını alabilirmiyim. Teşekkür ederim.

64C2D422-48A8-4FAD-8C9E-A783BD3C6949.jpg

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
E evwtvestel, core (çekirdek)

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

C cakabo, core linki ok tuşu ile yükleyin

O omerkhya,
core linki

full linki

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

spartakus

Yeni Üye
5 Ara 2018
5
29
20dk ekliyorum

cihaz anakartı mb70 cihazınız donanımsal olarak eski cok fazla bir özelik kaymayacak. core yazılım linki yazılımı zipten cıkartıp klasör süz bos flash beleğe kopyalayın cihaz stand by daiken usb yi tv ye takın tv üzerindeki p+ tuşuna basın stand by ledi blink yapmaya başladığında yazılım yükleniyor olacaktır cihaz açılna kadar bekleyin.unutmayınki yazılım yüklemede herzaman risk vardır.sorumluluk size aittir.

TEKNOwest teknovest üstat vermiş olduğun dosyayı tv'ye yüklettim. Ancak halen uygulama indirme kısmında sıkıntım var. İP Tv izlemek için "SS IPTV" uygulamasını indirmem gerekiyor. Acaba sadece bu uygulamayı yükleme şansım varmı ? Yada tv'im buna uygun değilse, android Box alsam işimi görür mü?

Geri
Üst Alt