B Çevrimdışı

BUGATTI

Yeni Üye
24 Kas 2018
13
46
sahneyi yakalayıp belgelendirmeniz gerekiyor. kullanılan panel yapısı, kullandığınız ekran ayarları, ve tvnin neredeyse 3 yıl önceki teknoloji ile üretildiğini unutmamak gerekir.

Belgelemek derken fotoğraf mı çekelim ? Ekran ayarlarında ne yapsam durum değişmedi.

A Çevrimdışı

ABONDANZİYARİ

Yeni Üye
10 Ara 2018
1
44
Değerli Arkadaşlarım;

Günümüz koşullarında artık hepimizin bildiği üzere Dijital yaşamın kaçınılmazı ve temeli YAZILIM konusudur.

Yine bilindiği üzere FULL yazılımlar ürünümüzün yapı taşıdır.

Bu konu başlığı altında VESTEL üretiminde olan

VESTEL
REGAL
SEG
FİNLUX
HI LEVEL
TVİSİON
TELEFUNKEN
HİTACHİ

ve daha hatırlayamadığım tüm TV ürünlerinin FULL yazılımlarını paylaşmaya çalışacağım.

FULL yazılımlardaki sorun, boyutun büyük ve paylaşımın zaman alıyor olmasıdır bu nedenle sizlerden tek ricam, ''BULUNSUN'' mantığı ile yazılım talep etmemenizdir.

Bu Doğrultuda talepleriniz esnasında öncelikle TV seri numarası, sonrasında da yaşadığınız hangi soruna istinaden yazılım talep ettiğinizi yazmanızı rica ediyorum.

Yazılımları elimden geldiğince kısa sürede sizlere ulaştırmaya çalışacağım.

Konu zaman içerisinde revize edilecektir.

B Çevrimdışı

BUGATTI

Yeni Üye
24 Kas 2018
13
46
ekran ayarlarında gelişmi sekmesinde gürültü azaltmayı düşük yapıp denermisin
Düşükte denedim yine aynı, ekranda kurcalamadığım ayar kalmadı, ya yazılımla ilgili yada panelde bu sorun var bilmiyorum. DH forumda bu konuyu yazmıştım bir arkadaş daha aynı TV de aynı sorun bende vardı servis çağırdım normal dediler gittiler demişti. Ama bazı sahnelerde insan yüzleri resmen ya yeşil yada turuncu oluyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
E Çevrimdışı

emrllhsncr

Yeni Üye
10 Ara 2018
6
32
mb96 full kurulum yapınca ekran ters döndü ve yazılar karman çorman gözüküyor bu konuda yardımcı olabilecek var mı acaba

Geri
Üst Alt