F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Yok Tv'yi aldığım günden bugüne her hangi bir müdahale yapılmadı. Kendi otomatik günceleme ayarı açık olduğu için birşeyler yapmış olabilir.
ben ve TEKNOwest teknovest in verdiği yazılımlar orjinal yazılımdır.
teknovestin verdiği yazılım full
benimkisi ise core yazılımdır. farklı bir talebiniz varsa servisten destek alınız
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Merhaba üstadlarım, umarım doğru yere yazmışımdır. Gerek forumda gerekse nette aradım ancak Vestel 43UD9300 televizyonum için bir yanıt bulamadığımdan yazılım kaynaklı olabileceği düşüncesiyle buradan yazıyorum.

Konum, VEWD üzerindeki uygulamaların çalışmaması; özelde ise (diğer denediklerim de çalışmıyorlar ancak) CuriosityStream uygulamasının çalışmamasıyla ilgili. Evimdeki superonline fiber internet üzerinden diğer mobil cihazlar ve bilgisayarla izleyebildiğim bu kanalı Vestel TV'mden uygulamayı açıp belgeselleri listeleyebiliyorum ancak yayınları izleyemiyorum.

TV üzerindeki yazılım (raphael) (v 2.45.12.2)( svn 260549)( /0009df/6818.dcf)(mb120)(1.5gb)

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

(NOT: İngilizce bilen sene sonuna kadar ücretsiz deneme üyeliği alabilir; aralık sonundan önce iptal ederse herhangi bir ücret de ödemez.)
şu anda en güncel sürümünüz yüklü, isterseniz bir kere fabrika ayarları yükleyip tekrar kontrol sağlayın

A Çevrimdışı

ahmets

Yeni Üye
6 Haz 2018
7
24
Merhaba üstadlarım, umarım doğru yere yazmışımdır. Gerek forumda gerekse nette aradım ancak Vestel 43UD9300 televizyonum için bir yanıt bulamadığımdan yazılım kaynaklı olabileceği düşüncesiyle buradan yazıyorum.

Konum, VEWD üzerindeki uygulamaların çalışmaması; özelde ise (diğer denediklerim de çalışmıyorlar ancak) CuriosityStream uygulamasının çalışmamasıyla ilgili. Evimdeki superonline fiber internet üzerinden diğer mobil cihazlar ve bilgisayarla izleyebildiğim bu kanalı Vestel TV'mden uygulamayı açıp belgeselleri listeleyebiliyorum ancak yayınları izleyemiyorum.

TV üzerindeki yazılım (raphael) (v 2.45.12.2)( svn 260549)( /0009df/6818.dcf)(mb120)(1.5gb)

(NOT: İngilizce bilen sene sonuna kadar geçerli ücretsiz deneme üyeliği alabilir; aralık sonundan önce iptal ederse herhangi bir ücret de ödemez.)
ben ve TEKNOwest teknovest in verdiği yazılımlar orjinal yazılımdır.
teknovestin verdiği yazılım full
benimkisi ise core yazılımdır. farklı bir talebiniz varsa servisten destek alınız

şu anda en güncel sürümünüz yüklü, isterseniz bir kere fabrika ayarları yükleyip tekrar kontrol sağlayın
ilginiz icin tesekkur ederim, televizyonum icin guncel full yazilimi da temin etmeniz mumkun mu? fabrika ayari calismazsa onunla da deneyeyim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

(NOT: İngilizce bilen sene sonuna kadar geçerli ücretsiz deneme üyeliği alabilir; aralık sonundan önce iptal ederse herhangi bir ücret de ödemez.)

ilginiz icin tesekkur ederim, televizyonum icin guncel full yazilimi da temin etmeniz mumkun mu? fabrika ayari calismazsa onunla da deneyeyim.
full yazılım için seri numarası gerekmektedir. pylaşırsanız kontrol sağlarız

T Çevrimdışı

Turgay85

Yeni Üye
25 Kas 2018
7
39
yükleme anlatım : https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-yazilim-yukleme-resimli-anlatim.2744/#post-56987
ayrıca TEKNOwest teknovest in paylaştığı yazılım full yazılımdır yani farika ayarına çevirme, eğer siz sürümü güncellemek istiyorsanız
linkteki core yazılımını yükleyin.
kontrolleri menü4725 yapıp yazılım versiyonuna bakabilirsiniz. T Turgay85
Merhabalar eve geldim resimli anlatılan kurulum şeklinden çekirdek yazılımını yüklemeyi denedim. Fat32 olarak formatlanmış usbye verdiğiniz çekirdek yazılımının rar içindeki dosyasını çıkarıp attım. TV nin 1, 2 ve 3 usb girişlerine tek tek takıp denedim. Yazılım güncelleme başarısız diye uyarı verip güncellemeyi başlamadı. Ne yapmam lazım.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhaba, benim konu vewd curiosity uygulamasini acamamakla ilgili idi. 43ud9300 sn7836593 700806
evet unuttum sanmayın:sirit şu anda full yazılım upload yapıyorum %35 te, yüklenince full yazılım linkini paylaşacağım

merhaba, sn7836593 700806
tesekkurler
full yazılım linki
yazılım yükleme: https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-yazilim-yukleme-resimli-anlatim.2744/#post-56987
kanal yedek alma : https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...e-yedek-alma-resimli-anlatim.2759/#post-57185
full yazılım öncesi kanalalrınızn yedeğini alabilirisniz.

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

ahmets

Yeni Üye
6 Haz 2018
7
24
evet unuttum sanmayın:sirit şu anda full yazılım upload yapıyorum %35 te, yüklenince full yazılım linkini paylaşacağım

full yazılım linki
yazılım yükleme: https://tavsiyeforumu.com/konu/vestel-yazilim-yukleme-resimli-anlatim.2744/#post-56987
kanal yedek alma : https://tavsiyeforumu.com/konu/vest...e-yedek-alma-resimli-anlatim.2759/#post-57185
full yazılım öncesi kanalalrınızn yedeğini alabilirisniz.
merhaba, fabrika ayari ve full yazilimi yukleme Vewd deki CuriosityStream uygulamasindan video acmami saglayamadi :( cozumu baska sekilde arayacagiz artik. Konunun vestelin vewd yerine foxxun ile anlasmasiyla alakasi olabilir tabi.

Destek veren herkese tesekkur ediyorum...

dinazor Çevrimdışı

dinazor

Yeni Üye
4 Eyl 2018
3
38
Finlux Model No: 32FD4041HM LED
Sn 7110906 300403 pnl:23128099

17MB82s 10088236 1312 için bios ana yazılım bulamıyorum.

Tv finlux logosu gelip gidiyor sürekli. Yardımcı olabilir misiniz?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Finlux Model No: 32FD4041HM LED
Sn 7110906 300403 pnl:23128099

17MB82s 10088236 1312 için bios ana yazılım bulamıyorum.

Tv finlux logosu gelip gidiyor sürekli. Yardımcı olabilir misiniz?
merhaba,
full yazılım :
yazılımı alıp açıldıktan sonra yükseltme olan core yazılım :

dinazor Çevrimdışı

dinazor

Yeni Üye
4 Eyl 2018
3
38
Geri
Üst Alt