slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Ben youtube açmak istiyorum youtubeye girip herhangi bir video açtığımda siyah ekranda kalıyor nedeni nedir ve nasıl düzelir?

Okuyorum
Bir mesaj daha bekleyeceğim. Ardından gereken işlemi yapacağım. Forumda yazılım talebinde bulunacaksanız, yukarıdaki mesajları tekrar okuyunuz. Kurallar bölümündeki bilgileri GÖRSEL olarak paylaşınız ve bekleyiniz!

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Ben youtube açmak istiyorum youtubeye girip herhangi bir video açtığımda siyah ekranda kalıyor nedeni nedir ve nasıl düzelir?

Okuyorum
Okumadağınız belli size youtube için yazılım linki verdim orada detaylı anlatım mevcut elinizden gelmiyorsa hiç denemeyin cihaz elinizde kalabilir forum da android box konuları mevcut inceleyip kendinize box alabilirsiniz

R Çevrimdışı

roni tufan

Yasaklı Üye
1 Haz 2023
4
23
2021' de yazılan mesaja cevap bekliyorsunuz. Konu ile ilgisiz mesajlar devam ederse üyeliğiniz askıya alınacaktır. Yazılım talebinizi aşağıdaki kurallara uygun şekilde gerekli bilgileri paylaşarak yapabilirsiniz;

[URL

Oluruz ama seri numarası lazım

Okumadağınız belli size youtube için yazılım linki verdim orada detaylı anlatım mevcut elinizden gelmiyorsa hiç denemeyin cihaz elinizde kalabilir forum da android box konuları mevcut inceleyip kendinize box alabilirsiniz
Linke tıklıyorum dosyanın indirme linki yok ve yazılımı tv ye yuklesem bi sıkıntı olurmu ondan korkuyorum ilgilendiğiniz için teşekürler

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Linke tıklıyorum dosyanın indirme linki yok ve yazılımı tv ye yuklesem bi sıkıntı olurmu ondan korkuyorum ilgilendiğiniz için teşekürler
Üye, yapılan bilgilendirmeleri okumadığı, gereksiz mesajlarla spam mesaj kurallarını ihlal ettiği için uzaklaştırılmıştır.

Yazılım paylaşımı ile ilgili genel bilgilendirme;

Forumda bulunan yazılımlar, siz üyelerimizin cihazlarına zarar vermesini, ciddi maliyetlerle karşılaşmasını engellemek için her TV' ye özel bilgilerin paylaşılması sonrasında erişime açılmaktadır. Bilgilerin içeriği ve ne şekilde paylaşılacağına dair tüm bilgiler aşağıdaki linkte detaylı olarak açıklanmıştır. Bilgilerinize sunarız;

C Çevrimdışı

cetinerk

Yeni Üye
21 Kas 2021
5
48
Arkadaşlar mb140 kurtarma yazılım lazım. Şimdiden teşekkürler

seri5a892c6638142e5d.jpg
Ekran.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
İlk başla logo da takılıyordu. Kurtarma yazılımı yüklemeye çalıştım. şimdi standby yanıp sönüyor fakat ekran yok.
Lütfen mesajlara tepki veriniz.

Mesajlarınızı tekrar taşıdım. Servis menüsü görüntüsü yeni değil sanırım. TV' de donanım değişikliği var mıdır?

C Çevrimdışı

cetinerk

Yeni Üye
21 Kas 2021
5
48

Mesajlarınızı tekrar taşıdım. Servis menüsü görüntüsü yeni değil sanırım. TV' de donanım değişikliği var mıdır?
Donanım değişikliği yapılmadı hocam. Logoda takılı kaldı. Kurtarma yapmaya çalışıyorum. Şu anda standby yanıp sönüyor fakat ekran gelmiyor.

C Çevrimdışı

cetinerk

Yeni Üye
21 Kas 2021
5
48

servis menüsü görüntüsü eski. daha öncede logoda kalmıştı. kurtarma yaptıktan sonra aldım ekran görüntüsünü. fakat kurtarma yazılımını bilgisayardan silmişim. bulduğum yazılımla kurtarma yapmaya çalışırken standby da kaldı.

Geri
Üst Alt