T Çevrimdışı

tartar10 

Aktif Üye
8 Kas 2018
208
45
Hayırlı Cumalar. 48UA9300 Tv mi 3 yıldır sorunsuz ve memnuniyetle kullanıyordum. Sadece son günler de Tv çalışırken birden görüntü gitmeye başladı. Ses var, ancak görüntü yok. Çok sık olmasa da haftada 1-2 defa bu olayı yaşıyorum. Tv'yi kapatıp açınca düzeliyor.
Tv'yi 2 yıl önce modlamıştım. 2 yıldır tv'yi pek kurcalamadım. Bu siteden dün haberim olunca tvyi kurcalama isteğim arttı.

1. Tv seri nosuna göre adresinden aldığım yazılım core yazılım mıdır? Yoksa tv'nin esas yazılımı mıdır?
2. Eğer esas yazılım değilse, Adem beyden ricam 7417813500367 seri nolu mb100 şaseli 48UA9300 Tv min yazılımını bana gönderirse sevinirim. Yazılıma ulaştığımda, modlama işlemlerine devam edeceğim.

3. Benim asıl yapmak istediğim, samsunglardaki gibi oscam tarzı bir uygulama ile ccam kullanabilmek. Bu konuda giray hocamın çalışmaları vardı. Ama ne aşamada hiç bilmiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Hayırlı Cumalar. 48UA9300 Tv mi 3 yıldır sorunsuz ve memnuniyetle kullanıyordum. Sadece son günler de Tv çalışırken birden görüntü gitmeye başladı. Ses var, ancak görüntü yok. Çok sık olmasa da haftada 1-2 defa bu olayı yaşıyorum. Tv'yi kapatıp açınca düzeliyor.
Tv'yi 2 yıl önce modlamıştım. 2 yıldır tv'yi pek kurcalamadım. Bu siteden dün haberim olunca tvyi kurcalama isteğim arttı.

Tv seri nosuna göre adresinden aldığım yazılım core yazılım mıdır? Yoksa tv'nin esas yazılımı mıdır? Eğer esas yazılım değilse, Adem beyden ricam 7417813500367 seri nolu 48UA9300 Tv min yazılımını bana gönderirse sevinirim. Yazılıma ulaştığımda, modlama işlemlerine devam edeceğim.

Benim asıl yapmak istediğim, samsunglardaki gibi oscam tarzı bir uygulama ile ccam kullanabilmek. Bu konuda giray hocamın çalışmaları vardı. Ama ne aşamada hiç bilmiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim.
görüntü gittiğinde cep telefonu feneri ile ekranda görüntünü olup olmadığını kontrol edermisin.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

linkteki yazılımları ok tuşu ile deneyin düzelmezse başka yazılım verelim

öncelikle bu yazılımı denenyin mb 82 kurtarma yazılımı

T Çevrimdışı

tartar10 

Aktif Üye
8 Kas 2018
208
45
Şu an evde değilim. Dediğim gibi arasırada oluyor. Olduğu zaman dediğinizi yaparım ve bilgi veririm. Elimde kurtarma yazılımı olsa, forumda bahsedilen tüm modlamaları deneyeceğim.

T Çevrimdışı

tartar10 

Aktif Üye
8 Kas 2018
208
45
Sn. teknovest, teşekkür ederim. Forumda yeniyim. kurtarma yazılımı linkini göremedim

Sn. fikoloji benim tv evet mb100 şase

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Sn. teknovest, teşekkür ederim. Forumda yeniyim. kurtarma yazılımı linkini göremedim

Sn. fikoloji benim tv evet mb100 şase
birazdan TEKNOwest teknovest yazılım linki paylaşır, ama ses var görüntü yok konusunda arkadaşımızın dediği gibi ekranı iyi incele arkada oynama var mı diye. farklı arızalar olabilir.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
pardon özür dilerim vermiş olduğıum yazılımlar @ S S S serkoman için

T tartar10 görüntü gittiğinde tlf. feneri ile ekranı kontrol edermisin görüntü belli belirsiz görünüyormu led barlardan şüpheleniyorum

A Çevrimdışı

Ahmet58

Yeni Üye
6 Kas 2018
4
39
merhaba,
birdahakine sitenin kendisine resimi upload yapmanı tavsiye ederim.
güncel sürüm olarak 3.7.6s gözüküyor.
core yazılımı:
core yazılım yükleme yöntemi:
1- FAT32 olarak formatlanmış boş bellek içerisine uygun yazılım yerleştirilir
2- USB tv ye takılır
3- MENU 1505 kodlanır ve ''Yüklemek istiyormusunuz'' sorusuna EVET cevabı verilir
beş dakika içerisinde TV işlemleri tamamlayarak kendisi açılacaktır.
Yazılımlar orjinal olup doğabilecek sorunlardan tavsiye formu sitesi mesul değildir :hihi Yükleme yapıldıktan sonra olumlu olumsuz dönüş sağlayabilirsin.
N gibi sorun yaşarım mesela tv de

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
N gibi sorun yaşarım mesela tv de
mesaj taslak olarak gönderdiğim için en alttaki ibra kalmış, yazılım esnasında fişi çekmeyin. bir sıkıntı olacağını sanmıyorum ama klavye başındaki herkesi tanımıyoruz. örnek: 17 yaşındaki çocuk bu şekilde formda bizden yazılım isteyip faklı cihazlara yüklemeye çalışıyor ve doğal olarak sıkıntılar çıkıyor.
sizin yazılımı seri numarasından indirdim sorun olmayacaktır.

D Çevrimdışı

dadas331

Yeni Üye
19 Tem 2018
25
34
Merhaba iyi forumlar;
2 hafta önce güncelleme geldi yüklensin mi diye sordu yükle dedim o günden beri tv düzgün çalışmıyor son 2 gündür kendi kendine açılıp kapanıyor devamlı yardımcı olabilir misiniz? Anakartım MB130 mudur? Kendim yazılım yüklersem garantiden çıkar mı? Tavsiyeniz nedir? Teşekkürler.
ec046457-7a7a-4c0e-8ecb-cc76a834806e.jpg

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Merhaba iyi forumlar;
2 hafta önce güncelleme geldi yüklensin mi diye sordu yükle dedim o günden beri tv düzgün çalışmıyor son 2 gündür kendi kendine açılıp kapanıyor devamlı yardımcı olabilir misiniz? Anakartım MB130 mudur? Kendim yazılım yüklersem garantiden çıkar mı? Tavsiyeniz nedir? Teşekkürler.
ec046457-7a7a-4c0e-8ecb-cc76a834806e.jpg
full yazılım

Geri
Üst Alt