A Çevrimdışı

assasins

Yeni Üye
24 Kas 2022
3
30
Merhaba, iyi akşamlar dilerim. VESTEL 40FD5050 malum hatayı veriyor. Vestel yazısı geliyor ve kırmızı ışık yavaş yavaş yanıp sönüyor. Mb82 yazılımını denedim fakat sonuç alamadım.

Full yazılım gerekiyor sanırım. Yardımcı olabilir misiniz? İlginiz için teşekkür ederim.

20221124_212438.jpg
Yardımcı olabilecek bir arkadaşım var ise çok mutlu olurum

S Çevrimdışı

Sekocano

Yeni Üye
26 Kas 2022
2
44
Merhaba vestel led tv defalarca denemeler sonrasında açılabiliyor. Ses var görüntü yok normalde. Yazılımmı yüklemem gerek acaba yardımcı olabilirmisiniz rica etsem ?

7D895168-CE74-4AC8-975F-0965C4A95472.jpg

L Çevrimdışı

lovecraft

Aktif Üye
5 May 2021
75
Çok eski bi model. HD kanallarda sorun çıkartıyor. Mesela Kanal D HD açılmaz yıllardır. Yazılım güncellemesi bulabilir miyiz acaba? Şimdi böyle bi TV almaya kalksam küçük bi servet ödemem lazım.

IMG_20200303_171131_5.jpg

IMG_20211220_011118_2.jpg

Son düzenleme:
L Çevrimdışı

lovecraft

Aktif Üye
5 May 2021
75
Yazılım.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
Teşekkürler. Televizyonu komple kullanılmaz hale getirme gibi bir ihtimal var mı bu süreç sonunda?

NOT: TV'nin yalnızca ledleri değişti. Geri kalan kısmı orijinal diye biliyorum. Sıfır almıştık. Televizyonun şu anki yazılımını yedeklem mümkün mü bir şekilde? Bunu yapabilirsem en azından herhangi bir sorunda geri dönebilirim diye düşünüyorum.

Son düzenleme:
S Çevrimdışı

SAMi 19

Yeni Üye
26 Kas 2022
2
23
Merhabalar yeniyim inşallah doğru yere sorumu yaziyorumdur model no . 32FX410H 32 uydu alıcılı led tv vestel finlux alt bölümdeki kırmızı ışık yanıp sönüyor ekrana logo geliyor gidiyor TV açılmıyor sorunu nasil çözebilirim

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Teşekkürler. Televizyonu komple kullanılmaz hale getirme gibi bir ihtimal var mı bu süreç sonunda?

NOT: TV'nin yalnızca ledleri değişti. Geri kalan kısmı orijinal diye biliyorum. Sıfır almıştık. Televizyonun şu anki yazılımını yedeklem mümkün mü bir şekilde? Bunu yapabilirsem en azından herhangi bir sorunda geri dönebilirim diye düşünüyorum.
Rica ederim.
Led değişimi sorun olmaz yazılımı yükleyin tv yi ilk kuruluma dönderip kanal yüklemesi yapın. :ok Yazılım yedeği alınmaz.

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Merhabalar yeniyim inşallah doğru yere sorumu yaziyorumdur model no . 32FX410H 32 uydu alıcılı led tv vestel finlux alt bölümdeki kırmızı ışık yanıp sönüyor ekrana logo geliyor gidiyor TV açılmıyor sorunu nasil çözebilirim
Tv donanımı orijinal ise arka kapak etiket resmini buraya ekleyin.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt