By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
Merhaba arkadaşlar, sorunsuz çalışan televizyonu açmaya çalışıyorum ama Vestel yazısı gelip gidiyor televizyon açılmıyor. Ne yapmamız gereklidir yardımcı olursanız çok sevinirim. Televizyonun arkasındaki kısmı buraya ekledim.

IMG_20220713_233226.jpg
Etiket okunmuyor.

O Çevrimdışı

ozbalta

Yeni Üye
7 Ağu 2021
18
64
6D5A6DD1-BE03-4D7B-AB44-20E45DB70FF0.jpg

selam ustad kusura bakma ancak bu şekil çektim, sana zahmet yazılımı bekliyorum.
selam ustad dün verdiğin yazılımı yükledim sinyal vermiyor, mümkünse 1.37 veya daha üstü yazılım varsa yardımcı olabilirmisin tşkler.

Yazılım
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
selam ustad bu yazılımda sinyal vermiyor varsa 137 yazılım veya daha üstü yardımcı olursanız sevinirim tşkler.

Son düzenleme:
D Çevrimdışı

denizkral34

Yeni Üye
13 Tem 2022
6
24
IMG_20220714_125216.jpg

Buyrun hocam yeni fotoğraf ekledim. Sizden ricam en kısa sürede atarsanız çok sevinirim hocam çünkü televizyon köy evinde ve olmazsa İstanbul'a götüreceğiz. Merhaba arkadaşlar, sorunsuz çalışan televizyonu açmaya çalışıyorum ama Vestel yazısı gelip gidiyor televizyon açılmıyor. Ne yapmamız gereklidir yardımcı olursanız çok sevinirim. Televizyonun arkasındaki kısmı buraya ekledim.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
IMG_20220714_125216.jpg

Buyrun hocam yeni fotoğraf ekledim. Sizden ricam en kısa sürede atarsanız çok sevinirim hocam çünkü televizyon köy evinde ve olmazsa İstanbul'a götüreceğiz. Merhaba arkadaşlar, sorunsuz çalışan televizyonu açmaya çalışıyorum ama Vestel yazısı gelip gidiyor televizyon açılmıyor. Ne yapmamız gereklidir yardımcı olursanız çok sevinirim. Televizyonun arkasındaki kısmı buraya ekledim.
Yazılım.

G Çevrimdışı

gospodin

Aktif Üye
8 Kas 2021
56
Selamünaleyküm Arkadaşlar vestel logo geliyor kapanıyor kurtarma yazılım olmadı varsa full yazılım rica ediyorum teşekkürler..

IMG_20220714_160610.jpg
IMG_20220714_160553.jpg

hakandolanbay Çevrimdışı

hakandolanbay

Yeni Üye
23 Haz 2022
10
52
Ustalarım merhaba, Vestel 47PF7021 Model Smart tv
Anakart 17MB70 V-1
Seri nosu:6921808 200345

IMG_20220621_192219.jpg
IMG_20220707_180056.jpg

LG panel
Full yazılım konusunda yardımcı olabilecek varmıdır? Kardeşim smart yazılımı güncelemeye çalışmış bulduğu bütün mb70 leri yüklemiş şimdi cihaz açıyor sadece ışık var menü veya herhangi bir yazı, görüntü yok. Sadece açma kapama butonu işlev yapıyor başka tepki vermiyor.
model ve Seri numarasına uygun yazılımı buldum, panel dosyası olmadığı için bir değişiklik olmadı. Belki ihtiyacı olan olur ise dosyayı paylaşıyorum zira bu modelin yazılımını bulmak imkansız denecek kadar zor.

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

mgn1905 

Aktif Üye
23 Ara 2020
77
26
Size ayrı yazılım verdim bir önceki yazıda elektrik kesildi düzenleme imkanım olmadı. O nedenle karışıklık oldu onu da düzenledim.
ustam verdiğiniz yazılımı farklı bir flaş ile attım sorun devam ediyor. Televizyon fişi takılıyken kırmızı ledde duruyor sadece kumanda ile start verdiğimde led yavaş yavaş yanıp sönüyor ekran gelmiyor. Yazılım yüklemeye çalıştığımda led hızlı hızlı yanıp sönüyor 15 saniyede bir duraksayıp tekrar hızlı hızlı yanıp sönmeye devam ediyor.

ustam verdiğiniz yazılımı farklı bir flaş ile attım sorun devam ediyor. Televizyon fişi takılıyken kırmızı ledde duruyor sadece kumanda ile start verdiğimde led yavaş yavaş yanıp sönüyor ekran gelmiyor. Yazılım yüklemeye çalıştığımda led hızlı hızlı yanıp sönüyor 15 saniyede bir duraksayıp tekrar hızlı hızlı yanıp sönmeye devam ediyor.

WhatsApp-Image-2022-07-03-at-18.49.5401e4d99991be5181.jpg

D Çevrimdışı

denizkral34

Yeni Üye
13 Tem 2022
6
24
Yazılım.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
Merhaba hocam, dediğiniz gibi yaptım ama olmadı. USB belleği taktıgım zaman kırmızı ışık hızlı hızlı yanıp sönmüyor. Aynı şekilde Vestel yazısı gelip gidiyor. Başka yapabileceğimiz bir şey var mıdır ? Bu arada yazılımı USB belleğe zipten çıkartıp klasör ile birlikte attım hocam bir sorun olur mu ?

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
Merhaba hocam, dediğiniz gibi yaptım ama olmadı. USB belleği taktıgım zaman kırmızı ışık hızlı hızlı yanıp sönmüyor. Aynı şekilde Vestel yazısı gelip gidiyor. Başka yapabileceğimiz bir şey var mıdır ?
Bu yazılımı dener misin.

Geri
Üst Alt