V Çevrimdışı

vedat

Yeni Üye
11 Eki 2018
1
44
S.a Vestel tv Açılmıyor yazılım atmam gerekli rica etsem yardımcı olurmusunuz 39PF5065 39 Seri NO 7081794 300159

Son düzenleme:
G Çevrimdışı

goldmesse

Yeni Üye
12 Eki 2018
3
51
Merhaba,

Techwood 47" TFT-LCD FULL HD 50hz 3D SLİM LED tv var. ama smart özelliklerini kullanamıyorum. çogu ile eski yazılım olduğu için anlşaması bitmiş. ürün kodu . 10088273 SNO. 102816 300008 konu ile ilgili yardımcı olabilirmisiniz.

tşkler

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Merhaba,

Techwood 47" TFT-LCD FULL HD 50hz 3D SLİM LED tv var. ama smart özelliklerini kullanamıyorum. çogu ile eski yazılım olduğu için anlşaması bitmiş. ürün kodu . 10088273 SNO. 102816 300008 konu ile ilgili yardımcı olabilirmisiniz.

tşkler
cihazınızın anakartı mb 91 donanım olarak mevcut internet yapısı için yeterli değil.yani bir pc gibi ram işlemci ekran kartı vs yükseltip kullanmanız mümkün değil. cihaz ihraç ürün seri no hatalı yazılmış sanırım

G Çevrimdışı

goldmesse

Yeni Üye
12 Eki 2018
3
51
merhaba seri no yu hemen TV nin arkasındaki etiketten yazmıştım

20181010_201823.jpg

skayalar2 Çevrimdışı

skayalar2

Aktif Üye
8 Eyl 2018
92
Adem Helvacı Ado Baskan acil yardim
40ud8400 aldim eve geldi
yetkili servis cagirdim yarin gelecek insallah
sunu yaptir bunu yaptir diyecegin bisey varmi onerin varmi?
:deli1:deli1:deli1:deli1:deli1:deli1:deli1

T Çevrimdışı

taoche

Yeni Üye
8 Eyl 2018
16
52
Merhabalar. JVC LT-55VU53T televizyonum için modlama konusunu inceleyeceğim ama öncelikle full yazılımın elimde olmasını istiyorum. SN: 8009964 800102
Mümkün müdür? Saygılar.

T Çevrimdışı

taoche

Yeni Üye
8 Eyl 2018
16
52
cihazınız mb 130 anakartlı full linki
Bir sorum olacak bu konuyla ilgili kusura bakmazsanız. Yazılımlara seri numarası ne için gerekiyor? Babamın televizyonu Vestel marka. Geçen hafta yazılım yükseltme yapayım dedim ve Tv boot etmedi. Karmaşık bir Vestel logosunda takılıp kaldı. Allahtan seri nosu ile full kurtarma yazılımını siteden indirip usbye atarak tvye bağlayıp, açılırken kendisinin otomatik usbden güncellemesi vasıtasıyla durumu kurtardım. Merak ettiğim konu şu: bu dosyayı sadece benim verdiğim seri numarasına sahip kendi televizyonum mu kullanıyor, yoksa aynı yazılım birden fazla seri nosuna yüklenebiliyor mu? Saygılar.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
bazı cihazlarda dahili uydu alıcı veya wifi varkan bazılarında yok. panel ler farklı olduğu için.
profil update-panel yazılımı-ses dosyası-cı key yükleme-hdcp key yükleme-edid dosyası yükleme-boot logo yükleme.
örneğin anakart sipariş ettiniz görüntü ters çıktı yada bozuk çıktı demek bu anakarttaki yazılım başka bir panele göre hazırlanmış. bu anakarta cihazın seri nosuna göre panel yazlımı yüklenmesi gerekli. cihaz vestel gelen anakart regal logosu ile açılıyor bu cihaza vestel boot logo yüklenmesi gerekiyor. yani anakart aynı fakat çevresel donanımlar farklı buna göre yazılımlar yüklenmeli. pc lerde ekran kartı ses kart wif ve lan için direverlarını kuruyorsak tvlerde bu şekilde

T Çevrimdışı

taoche

Yeni Üye
8 Eyl 2018
16
52
bazı cihazlarda dahili uydu alıcı veya wifi varkan bazılarında yok. panel ler farklı olduğu için.
profil update-panel yazılımı-ses dosyası-cı key yükleme-hdcp key yükleme-edid dosyası yükleme-boot logo yükleme.
örneğin anakart sipariş ettiniz görüntü ters çıktı yada bozuk çıktı demek bu anakarttaki yazılım başka bir panele göre hazırlanmış. bu anakarta cihazın seri nosuna göre panel yazlımı yüklenmesi gerekli. cihaz vestel gelen anakart regal logosu ile açılıyor bu cihaza vestel boot logo yüklenmesi gerekiyor. yani anakart aynı fakat çevresel donanımlar farklı buna göre yazılımlar yüklenmeli. pc lerde ekran kartı ses kart wif ve lan için direverlarını kuruyorsak tvlerde bu şekilde
Teşekkür ederim.

Geri
Üst Alt