By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,664
Değerli ustalar vestel yazılımı lazım.yardımcı olursanız sevinirim
49FD7400 MODEL
10121991 1902901411

Değerli ustalar vestel yazılımı lazım.yardımcı olursanız sevinirim
49FD7400 MODEL
10121991 1902901411

IMG-20220206-WA0011.jpg
Yazılım link

A Çevrimdışı

ademtayfun

Yeni Üye
6 Şub 2022
2
39
Yazılımı güncellemek isterseniz. Yazılım link

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Usb flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Tv yi çalıştırın görüntü geldikten sonra
Kumanda üzerinden MENÜ 1505 Tuşlayın.
Gelen menüde yazılım yükseltmeye OK tuşlayın.
Yazılım yüklenecektir tv kapanacak yükleme devam edecek açılmasını bekleyin. Fişi çekmeyin
Yazılım yüklendikten sonra tv yi ilk kuruluma dönderip yeniden kurun.
Merhaba, yukarıdaki adımları takip ettim. Yazılım yükseltmeyi başlattım ancak 30 dk dan fazla oldu tv açılmıyor. Siyah ekran var. Acil yardım lütfen

megajolt Çevrimdışı

megajolt

Yeni Üye
7 Şub 2022
1
25
Merhaba, öncelikle yardımlarınız için teşekkürler.
TV kırmızı ışığı yanıp sönüyor ama tv açılmıyor. Model Regal LD40F5140S 40" dahili uydu alıcılı fhd

LD40F5140S 10088206

PXL_07022022_122800.lmc-punchy.jpg
PXL_07022022_120722.lmc-punchy.jpg

Son düzenleme:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Herkes özel :ok Ben de esnafım fırsat buldukça da herkese yardımcı olmaya çalışıyorum yardım ettiğim kişileri de tanımıyorum. :)

Yazılım link

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Kumanda üzerinden OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
Yazılım 1-2 Dakika içerisinde yüklenecektir.
9X Anakartlarda ledin hızlı hızlı yanmaya başlaması 30 Saniye sürebilir yanıp sönme başlamadan OK tuşunu bırakmayın.
Sizin tv MB9X Anakartlıdır.
Sitem etmek en kolayı.

Bizim ustalarımızda en büyük sorun bu bana göre. Mesleki hayatımda da yıllarca bunu yaşadım. İşi düşen ustalar inanılmaz kibar, nazik, bizim işyerine gelirken pastalar çaylar vs, iş bitince selam sabah kesilir. Elbette ki herkesi aynı kefeye koyamayız zira yıllardır çok büyük ve kemik bir kitle halinde görüştüğümüz, Ülkemizin her il/ilçesinden değerli dostlarımız var sitem ettiklerim haricinde. Mesela içerik ürettiğim konulardan rahatsız olup (Çünkü ifşa olmuşlar) tüketiciyi arayıp bana baskı yapıp video kaldırmamı isteyenler var aslında kendileri ile normalde yüzyüze görüşüyorduk olmasına rağmen.

Bu konuya özel bakacak olursak mesela ustamız yazılımı kendi istediği zaman diliminde alamadı diye sitem etmek adına bu konuya yeniden mesaj yazmaktan imtina etmemiş ancak yazılımı aldıktan sonra (Yazılım paylaşımı öndesi sonrası online sürelerini kontrol ettim) gelip de bir '' By_Trol By_Trol ustacım yazılımı aldım/almadım, sorunum çözüldü/çözülmedi, her şekilde ilgine teşekkür ederim'' yazamamış.

Peki şimdi By_trol ustamızın '' T Toros Elektronik herkes teşekkür etti bir sen etmedin, özel bir sebebi mi var acaba?'' diye yazması gerekir mi mesela? ;)

Forumda gerek bilgiler gerekse yazılımlar ÜCRETSİZ ve kesinlikle ÇIKARSIZ paylaşılıyor ancak en azından EMEK VEREN USTALARIMIZA bir teşekkürü çok görmeyin yahu, Ayıptır. İş sitem etmeye gelince sıkıntı yok ama Teşekkür etmek mi zor geliyor?

Kimse burada işçi değil, kimse bu bilgi ve yazılımları paylaşmak zorunda da değil, ustalarımız ailesinden çoluk çocuğundan ÇALDIĞI vakit ile burada meslektaşlarına ve/veya vatandaşa destek olmaya çalışıyor. Rica ediyorum NEZAKET konusunda biraz dikkat.

B Çevrimdışı

bafra

Yasaklı Üye
31 Mar 2021
16
40
6833214200006 Seri nolu MB70 anakartlı tv de görüntü gitti, mümkünse ful yazılım paylaşır mısınız? Teşekkürler.

S Çevrimdışı

szejk1987

Yeni Üye
2 Şub 2022
2
36
Dzień dobry. potrzebujemy zrobić toshiba 32s3633dg

IMG_20220206_144654d417b24a5f04d127.jpg
feim2f]

Dzień dobry. potrzebuje oprogramowania do toshiba 32s3633dg

(zdjęcie)

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

bafra

Yasaklı Üye
31 Mar 2021
16
40
işlemcinin reball yapılması gerekli donanımsal sorun
Görüntü geldi bir panel yazılımıyla fakat görüntü ayna görüntüsü şeklinde ters, kendi yazılımı elimde olmadığı için düzeltemiyorun yardımcı olabilirseniz sevinirim.

6833214200006 Seri nolu MB70 anakartlı TV

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt