By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,514
SLM ALEYKUM USTALARIM
TELEFUNKEN 32TH4020 MODELİ İÇİN FULL YAZILIMA İHTİYACIMIZ VARDIR. RESMİ EKLİYORUM. TEŞEKKÜRLER

WhatsApp-Image-2021-11-04-at-19.52.31578fe2e18d07ac24.jpg
Linkteki yazılımı yükleyip sonucu yazın
[

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,514
Son düzenleme:
M Çevrimdışı

meteor69

Yeni Üye
24 Kas 2019
16
59
İyi akşamlar dilerim.Aşağıda bilgilerini verdiğim cihaza yanlış full yazılım yüklenmiştir.Düzeltebileceğim yazılıma ihtiyacım vardır.Yardımlarınız için teşekkür ederim.
SEG 392268 FHD uydu alıcılı led tv için full yazılıma ihtiyacım vardır.
SN:7152773 400174
10088617 1403
PNL:23142063 VPAZ:20228624 17MB82S

W Çevrimdışı

walkman011

Yeni Üye
12 Haz 2020
9
27
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Kumanda üzerindeki OK tuşu ile yüklenecek sonucu yazın
hocam iyi akşamlar. attığınız yazılımı 4 gb flash disk içerisine atıp tv ye takım dediğiniz yöntem ile denedim. ok tuşuna basılı tutarak fişi taktıktan sonra stand by ışığı bir kaç sn söndü sonra hızlı hızlı yanıp sönmeye başladı yaklaşık 10 dk kadar böyle hızlı yanıp söndü fakat bir sonuca ulaşamadım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,468
65
hocam iyi akşamlar. attığınız yazılımı 4 gb flash disk içerisine atıp tv ye takım dediğiniz yöntem ile denedim. ok tuşuna basılı tutarak fişi taktıktan sonra stand by ışığı bir kaç sn söndü sonra hızlı hızlı yanıp sönmeye başladı yaklaşık 10 dk kadar böyle hızlı yanıp söndü fakat bir sonuca ulaşamadım.
zipten çıkartıp da kopyaladın değil mi,klasör olmadan ,ben mb82 kartta tvyi kapatıp açınca yazılım yüklendiğini görmüştüm.

W Çevrimdışı

walkman011

Yeni Üye
12 Haz 2020
9
27
zipten çıkartıp da kopyaladın değil mi,klasör olmadan ,ben mb82 kartta tvyi kapatıp açınca yazılım yüklendiğini görmüştüm.
Evet zipden çıkartıp dosyasız bir şekilde fat32 flash içine atıp taktım ok tuşuna basılı tutunca yazılım attığını belli ediyor. Stand bu ışığı hızlı yanıp sönmeye başlıyor ama devamı yok öyle dakikalarca yanıp sönüyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,468
65
Evet zipden çıkartıp dosyasız bir şekilde fat32 flash içine atıp taktım ok tuşuna basılı tutunca yazılım attığını belli ediyor. Stand bu ışığı hızlı yanıp sönmeye başlıyor ama devamı yok öyle dakikalarca yanıp sönüyor.
Tv kapatıp açınca hareket yok mu?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,468
65
Hayır yok onu da denedim. Uzun süre hızlı yanıp sönünce kapatıp açtım fişe takınca stand by yanıyor power tuşuna basıyorum açılacak gibi yanıp sönüyor sonra tekrar yanmaya başlıyor
Yarın farklı usb ile de denemelisin,bu arada sorayım ,kullandığın usb bellek daha önce boot edilen olarak ayarlanmadı değil mi,cevap "ayarlanmadı" ise,farklı bellekle de dene,bootable olarak daha önce kullanıldıysa onu kaldırman gerekiyor.(ben yaparım o işi mesela ,laptopu usbden boot etmek için,sonra unuturum,yazılım atmaya kalktığımda ortaya çıkar)

W Çevrimdışı

walkman011

Yeni Üye
12 Haz 2020
9
27
Yarın farklı usb ile de denemelisin,bu arada sorayım ,kullandığın usb bellek daha önce boot edilen olarak ayarlanmadı değil mi,cevap "ayarlanmadı" ise,farklı bellekle de dene,bootable olarak daha önce kullanıldıysa onu kaldırman gerekiyor.(ben yaparım o işi mesela ,laptopu usbden boot etmek için,sonra unuturum,yazılım atmaya kalktığımda ortaya çıkar)
Yok boot edilmemiş olması için özellikle sıfır 4 GB aldım bu gün. 2 ayrı flash ile denedim ikisinde 4 GB biri 3.0 bir 2.0 ikisinde de aynı sonucu verdi. Çıkamadım ben bunun içerisinden :ara

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,514
Linkteki (Farklı) yazılımı yükleyip sonucu yazar mısın.

Geri
Üst Alt