E Çevrimdışı

eneselektronik

Yeni Üye
25 Haz 2020
42
26
IMG20211031142012.jpg
IMG20211031142006.jpg
IMG20211031142001.jpg

Merhaba ustalarım kolay gelsin TV açılmıyor stanby sabit yanıp sönüyor full yazılım konusunda yardımcı olabilecek ustam var mıdır

B Çevrimdışı

BarraCuda

Yeni Üye
25 Eki 2021
4
33
Yazılım link
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb giriş portuna takın.
Kumanda üzerinden OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
Yazılım 1-2 Dakika içerisinde yüklenecektir.
9X Anakartlarda ledin hızlı hızlı yanmaya başlaması 30 Saniye sürebilir yanıp sönme başlamadan OK tuşunu bırakmayın.
Sizin tv MB9X Anakartlıdır.
Bu yazılımı yükleme prosedürü budur.
Sorumluluk tamamen sizde
Hocam ilginiz için teşekkür ediyorum fakat dediğiniz şekilde yaptık olmadı haricinde rufus biçimlendirmesiyle yaptık olmadı rufus ile yazdık flaşa o da olmadı yazılım uyumsuzluğu olabilir mi

K Çevrimdışı

kemaletikan

Yeni Üye
16 Eki 2021
5
40
Merhabalar,

MB130 V5 televizyon YouTube açıkken fişten çekilmiş ve televizyon açılmıyordu. USB ile 17MB130P PANEL VES430QNDL-2D-N11 full yazılımını yükledim fakat V3 modeline döndü televizyon.
Uydu alıcısını görmüyor anladığım kadarıyla çünkü kanal arama seçenklerinde uydu ile ilgili hiçbir şey yok. Televizyon: menü 1-5-0-5 tuşları ile güncelleme yapmıyor hata veriyor.
upgrade_mb130.bin dosyasını da USB ile güncelleme yapmıyor artık. Işık hızlı hızlı yanıp sönüyor, kurulum ekranı gelmeden ışık sabit yanmaya başlıyor.
Anladım kadarıyla v5 yazılımının full sürümüne ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?

V3 e düşmeden önce cihaz bilgilerinin fotoğrafını çekmiştim, aşağıdaki gibidir:

IMG_2211.jpg
IMG_2209.jpg
IMG_2210.jpg

Güncel versiyonun full yazılımı var ise yardımcı olabilir misiniz?
Şuan ki sistem bilgisi ekranı böyle:
IMG_2214.jpg
IMG_2213.jpg

K Çevrimdışı

kemaletikan

Yeni Üye
16 Eki 2021
5
40
Merhabalar,

MB130 V5 televizyon YouTube açıkken fişten çekilmiş ve televizyon açılmıyordu. USB ile 17MB130P PANEL VES430QNDL-2D-N11 full yazılımını yükledim fakat V3 modeline döndü televizyon.
Uydu alıcısını görmüyor anladığım kadarıyla çünkü kanal arama seçenklerinde uydu ile ilgili hiçbir şey yok. Televizyon: menü 1-5-0-5 tuşları ile güncelleme yapmıyor hata veriyor.
upgrade_mb130.bin dosyasını da USB ile güncelleme yapmıyor artık. Işık hızlı hızlı yanıp sönüyor, kurulum ekranı gelmeden ışık sabit yanmaya başlıyor.
Anladım kadarıyla v5 yazılımının full sürümüne ihtiyacım var yardımcı olabilir misiniz?

V3 e düşmeden önce cihaz bilgilerinin fotoğrafını çekmiştim, aşağıdaki gibidir:

IMG_2211.jpg
IMG_2209.jpg
IMG_2210.jpg

Güncel versiyonun full yazılımı var ise yardımcı olabilir misiniz?
Şuan ki sistem bilgisi ekranı böyle:
IMG_2214.jpg
IMG_2213.jpg
Merhabalar, sanırım Admin onayı bekliyor asıl mesajım. Yukarıdaki cihaz için full yazılım konusunda yardımcı olabilir misiniz?

Geri
Üst Alt