J Çevrimdışı

jvale

Yeni Üye
29 Eyl 2021
1
61
boa noite,
Eu tenhou uma TV Philips, ela ativa o logotipo da Philips e depois a desliga, obrigado se você puder me ajudar

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
B Çevrimdışı

boran19

Yeni Üye
5 Eyl 2019
21
38
Diğer ustaların arşivinde olabilir. Cevap bekleyelim. Size verdiğim linkteki MB82 Anakarta ait barkod bilgileri de mb82 Olunca gözden kaçmış yokoono yokoono usta ayıktırdı. Linki sildim.
Sevgili üstadlar tv yi araştırmalarım sonucu hallettim bunu sizlerle paylaşmak istiyorum.İlk önce şunu söylemek istiyorum mb 140 ın bu panel dosyasını hiç bir yerde bulamadım ilk önce flaş belleğe mevcut olan panel dosyasını yedekledim yedeklemiş olduğum panel dosyasını VESTEL_D1_Plus_TMG.bin olan dosyayı notpat++ parogramında açtım 71.satırdaki rakam 0 yada 1 olarak yön değiştirdim daha sonra değiştirmiş olduğum satırı kaydederek fat32 de biçimlendirmiş olduğum flaş belleğe pq adında klasör açarak kaydetmiş olduğum dosyayı flaş bellek ile panel yazılımını tv ye yükledim sorunum çözülmüş oldu emeği geçen herkese teşekkürler...
Saygılar...

A Çevrimdışı

Amras

Yeni Üye
8 May 2020
16
43
Vestel Satellite 32HA5110 televizyonumun HDMI 1 ve HDMI 2 portlarında görüntü gidip geliyor. Özellikle HDMI 2 de bir süre sonra görüntü tamamen gidiyor. Kabloyu çıkarıp biraz bekleyip tekrar takınca görüntü geliyor, bir süre sonra aynı şeyleri tekrar yapmaya başlıyor. Anten üzerinden TV ilerken de görüntü gidip geliyor, kanallar uçuyor, bulmuyor. Bir süre sonra geliyor. Adem Bey 'e danıştım öncelikle yazılım yüklememi tavsiye etti. Çekirdek yazılım mı full yazılım mı gerekli bilemiyorum. Acaba resimlerini yüklediğim TV için yazılım var mı ?

WhatsApp-Image-2021-09-30-at-14.53.26.jpg
WhatsApp-Image-2021-09-30-at-14.54.20.jpg

yokoono Çevrimdışı

yokoono

TFC Team
20 Mar 2019
2,480
73
Vestel Satellite 32HA5110 televizyonumun HDMI 1 ve HDMI 2 portlarında görüntü gidip geliyor. Özellikle HDMI 2 de bir süre sonra görüntü tamamen gidiyor. Kabloyu çıkarıp biraz bekleyip tekrar takınca görüntü geliyor, bir süre sonra aynı şeyleri tekrar yapmaya başlıyor. Anten üzerinden TV ilerken de görüntü gidip geliyor, kanallar uçuyor, bulmuyor. Bir süre sonra geliyor. Adem Bey 'e danıştım öncelikle yazılım yüklememi tavsiye etti. Çekirdek yazılım mı full yazılım mı gerekli bilemiyorum. Acaba resimlerini yüklediğim TV için yazılım var mı ?

WhatsApp-Image-2021-09-30-at-14.53.26.jpg
WhatsApp-Image-2021-09-30-at-14.54.20.jpg
17MB82S

A Çevrimdışı

Amras

Yeni Üye
8 May 2020
16
43
17MB82S
Çekirdek yazılım yüklememi tavsiye ediyorsunuz yani değil mi?

Geri
Üst Alt