N Çevrimdışı

npolat38

Yeni Üye
30 Tem 2018
5
45
Hocam 47 pf9060 vestel
SN 7112025300192 güncel yazılım mevcutmu tv hiç güncellenmedi. Şimdiden teşekkürler

H Çevrimdışı

halily71

Yeni Üye
27 Mar 2018
9
43
Adem hocam, size daha once seg tv ile ilgili yazmistim ve sizden yazilim istemiştim. sagolun yardımcı oldunuz. yazilimi cok önceden indirdim ama bu işlere simdi zaman ayırabildim. Elimde bulunan 26" Pixellence HD26850 LCD tv me inverter kart takmıştım ama florasanlardan biri yanmadigi için yeterince net goruntu alamamistim. 26" lik bir panel buldum ve Aliexpress ten aldigim led çubuklari bu panele taktim. Uydu alici olayinida Hometech HT1010 uydu alicisi vardi Horizantal yayinlari göstermiyordu yani LNB ye 18 volt gitmiyordu voltaj yükselten bobini değiştirip uydu alicisinin beslemesini de Tv ninin besleme kartindan 12 volt alarak tv üzerine yerleştirdim. Kısaca uydu alicisi üzerinde bir LCD tv oldu. paneleli de led li yapinca fena olmadi. Benim sizden öğrenmek istediğim konu 17MB35_v95 için güncellenme yazilimi var midir.? USB den film oynatirken mp4 mkv gibi formatlari ve 8 GB uzeri flash belleri tanımıyor.

[

osidimenia Çevrimdışı

osidimenia

Yeni Üye
19 Haz 2018
30
42
Ado hocam toshiba 50u5863dat tv orjinal yazılımını verebilirmisiniz. Çok onemli

20180729_15383885ec6758d615267b.jpg
Selam arkadaşlar hevesim kursağımda kaldı ne yazıkki seçtiğim tv toshiba 5863 kodlu bu tv 3 hafta olmuştur anca işten güçten zaman bulup en azından 1-2 saat film izleyelim dedik ama kahırdan başka bir şey yok nette filmlerde 10 dakika oynatıyor daha sonra donuyor yavaş yavaş deli etti kırasım geliyor resmen iade edemiyorumda zaman geçti ama youtubede bir şey yok onu oynatıyor sorunsuz ama nette film oynatamıyorum kaçtane site denesemde aynı hep yaklaşık olarak 10 dakika sonra donuyor ama yavaşlıyor ekran öncelikle adem bey başta olmak üzere yardımınıza ihtiyacım var bunun bir çaresi yokmu yazılımsa yükleyeyim eğer değilse neyden oluyor neden yapıyor yada tavsiye verin lütfen... hocam sizdede varmı bu sorun aynı tv bende aldım...

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
273
Ado Hocam sana zahmet link iptal olmuş benim tv min ful yazılımı yedeklerimide aradım bir türlü bulamadım nekadar sağlam kopyaladıysam :). sana zahmet tekrar verebilirsen sevinecem tv kafasına göre ara ara kapatmaya başladı acaba anakarttamıdır diye korktum belli başlı tvlerde HD kanallarda sinyal sıfırlanıyor yayın kesiliyor show habertürk vs. ama enteresandır hd olmayan aynı kanallar gösteriyor hatta sadece yatay sadece dikeymi diye oda tutmadı . tvyi kumandadan kapatıp açıyosun gene aynı sinyal yok ama tvyi fişten çekip geri taktığında o göstermeyen kanal biraz gösterip sonra geri gidiyor.. santraldenmi yada çanaktamı ayar sıkıntısı dedim diğer tvlerde sinyal yüzde 100 :) dü bende çekirdek yazılımla eski sürüme döndüm şimdilik çıkmadı ama tvde çok enteresandır panel bilgisinde 50" ektan bilgisinin olması ve bu çekirdek yazılımla düzelmemesinen sanırsam nasıl becerdiysem 65 inç tv 50 inc zanediyor şimdilik :)) tekrar bi full atarsak düzeleceğini sanıyorum başka panel dosyası atmaya gerek yoksa tabi bide varsa bu panel bilgilendirmesi hakkında çözümün hatta Lg samsy yada başka marka mı onuda bilmiyorum diğer arkadaşların bilgilendirilmesinden yazılarından bende Lg ips diye açıkcası sormadım bu güne kadar ado hocam usb ile gene bimenü 4725 te profile , PEQ, edid diye bişeymi gerek acaba sana zahmet bize eziyetle sevgi saygı selamlar Ado hocam...
65UB9100
101069031611600569
SN: 7696472 600569 (panel bilgisi ve ful yazılım için)

H Çevrimdışı

Hasandagi

Yeni Üye
24 Tem 2018
21
41
Selam arkadaşlar hevesim kursağımda kaldı ne yazıkki seçtiğim tv toshiba 5863 kodlu bu tv 3 hafta olmuştur anca işten güçten zaman bulup en azından 1-2 saat film izleyelim dedik ama kahırdan başka bir şey yok nette filmlerde 10 dakika oynatıyor daha sonra donuyor yavaş yavaş deli etti kırasım geliyor resmen iade edemiyorumda zaman geçti ama youtubede bir şey yok onu oynatıyor sorunsuz ama nette film oynatamıyorum kaçtane site denesemde aynı hep yaklaşık olarak 10 dakika sonra donuyor ama yavaşlıyor ekran öncelikle adem bey başta olmak üzere yardımınıza ihtiyacım var bunun bir çaresi yokmu yazılımsa yükleyeyim eğer değilse neyden oluyor neden yapıyor yada tavsiye verin lütfen... hocam sizdede varmı bu sorun aynı tv bende aldım...

15334546694011456694576.jpg
kardesim bende sitedeki mb130 yazilim ile guncelledim ama tv yi her acip kapattigimda görüntü bu sekilde oluyor. Orjinal yazilimin resmini çekipbana gonderirmisin . Orjinale dönmek istiyorum

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ado Hocam sana zahmet link iptal olmuş benim tv min ful yazılımı yedeklerimide aradım bir türlü bulamadım nekadar sağlam kopyaladıysam :). sana zahmet tekrar verebilirsen sevinecem tv kafasına göre ara ara kapatmaya başladı acaba anakarttamıdır diye korktum belli başlı tvlerde HD kanallarda sinyal sıfırlanıyor yayın kesiliyor show habertürk vs. ama enteresandır hd olmayan aynı kanallar gösteriyor hatta sadece yatay sadece dikeymi diye oda tutmadı . tvyi kumandadan kapatıp açıyosun gene aynı sinyal yok ama tvyi fişten çekip geri taktığında o göstermeyen kanal biraz gösterip sonra geri gidiyor.. santraldenmi yada çanaktamı ayar sıkıntısı dedim diğer tvlerde sinyal yüzde 100 :) dü bende çekirdek yazılımla eski sürüme döndüm şimdilik çıkmadı ama tvde çok enteresandır panel bilgisinde 50" ektan bilgisinin olması ve bu çekirdek yazılımla düzelmemesinen sanırsam nasıl becerdiysem 65 inç tv 50 inc zanediyor şimdilik :)) tekrar bi full atarsak düzeleceğini sanıyorum başka panel dosyası atmaya gerek yoksa tabi bide varsa bu panel bilgilendirmesi hakkında çözümün hatta Lg samsy yada başka marka mı onuda bilmiyorum diğer arkadaşların bilgilendirilmesinden yazılarından bende Lg ips diye açıkcası sormadım bu güne kadar ado hocam usb ile gene bimenü 4725 te profile , PEQ, edid diye bişeymi gerek acaba sana zahmet bize eziyetle sevgi saygı selamlar Ado hocam...
65UB9100
101069031611600569
SN: 7696472 600569 (panel bilgisi ve ful yazılım için)

H Çevrimdışı

Hasandagi

Yeni Üye
24 Tem 2018
21
41
Bu sorun çekirdek yazılımdan sonra mı oldu?
Evet v.3.62.13.0 yazılımına guncelledim ve boyle oldu. Kanal degistirince düzeliyor. Ama her açıp kapattigimda görüntü bozuluyor. Ado hocam lutfen yardim edin. Tv yi normal kullanan biriyim orjinal eski yazilimina nasıl donerim sizde varsa lutfen paylasirmisiniz

Geri
Üst Alt