By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
14,348
merhaba arkadaşlar.bende nexon tv var.,istemdiğim kanalı sildiğimde sıra numarası da siliniyor.Örneğin 2 sıradaki kanalı sildiğimde 3.sıradaki kanalın otomatikten 2.sıraya geçmesi gerekmez mi? benim nexon tv de geçmiyor.kanal değiştirirken 1 ondan 3 geliyor 2.sıra numarası yok.

üstad bu tkgs kurulumunu nexon tv nasıl yapıyoruz?
Tv eski bir ana karta sahip tkgs çalışmıyorsa linki inceleyin.

B Çevrimdışı

bcakirr

Yeni Üye
24 May 2024
2
41
Tv yi sıfırlayıp tkgs kurulumu yapıp denemek lazım az önce arkadaşım aradı kanalı manuel arama yapıp buldurmasına rağmen izleyemiyor. Foruma eklediğim kanal listesi benim mb95 Anakartlı tv de bile yüklü şu an maçı izliyorum.
Bendede aynı sorun var manurl kuruyorum ekliyorum olmuyor bir türlü maçları beinconnect üzerinden izliyorum..tavsiyeniz varmı ne yapabiliriz bu konuyla ilgili yada başına gelenler ne gibi çözüm buldu yada buldularmı ?

Z Çevrimdışı

zec2036

Yeni Üye
5 Tem 2024
1
31
merhabalar . burda bulunan kanalları kuruyorum ancak sinyal yok hiç bir kanalda. Uydu anteni ortak binada. iki tane disceq ayarı var tv de ikiside 1 olduğu taktirde kanal buluyor ama hepsini bulmuyor . nasıl yapabiliriz

O Çevrimdışı

osin19

Yeni Üye
6 Tem 2024
1
56
Merhaba,
Malum Avrupa kupa maçları için TRT1 Turksat 4A tanımlı değiildi vestel tv mizde. Bende, foruma üye olarak hazır listelerinizi indirdim pc ye , ardından zip ten çıkartarak flash belleğe atıp ,tv ye taktım.İlk iş olarak olası bir sorun karşısında mevcut listemi flash belleğe atmak üzere kurulum menüsü altından tv den usb ye yükle adımını seçtim.Ancak bu adımdan sonra , tv de tuhaf sorunlar oluştu.Öncelikle mevcut kanal listesini usb belleğe atamadı. Ardından ise , TV de ses gitti. Kumandadan Volume tuşuna sürekli basarsam uzun süre, sesi açıyor çok zorlanarak , ancak tuşu bıraktığım anda ses kendiliğinden geri düşüp sıfırlanıyor oCD olarak ta bu ses düşüşünü görüyorum. Açtım kapadım, tv fişini çektim kapadım.Ne yaptı isem düzelmedi. Ayrıca USB belleği taktığımda , bellek içeriğini görmek istermisin diye sorduğunda bellekteki eski dosyaları görüyorum ancak zip ten çıkartıp yüklediğim sdx.dosya ekranda görünmüyor. Engin bilgilerinize ve uardımlarınıza ihtiyacım var ,durup dururken tv nin düzenini bozduk.şimdiden teşekkürler.Not: Aynı konuyu youtube da yazılım güncelleme videonuz altına da yazdım.Hangisine cevap dönersrniz aryok. Saygılar

F Çevrimdışı

ferkan

Yeni Üye
6 Tem 2024
1
23
Hocam Turksat listesini indirip yükledim ama KanalD hd ve CNN Türk hd açılmıyor görüntü gelip gidiyor tv RTV32917 32" FHF Satellite LCD

Geri
Üst Alt