VESTEL TV ürünlerinde 2018 TEMMUZ İtibari ile Menü Değişikliği

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Abi merak ettim, bu diğer markalar 2018 TV lerini piyasaya sürüyorlar şuan, ben kaçırmış olabilirim, Vestel veya Arcelik grubunda böyle bir çıkış var mı?

Yeni modeller gorebilecekmiyiz.

A Ado

Mutlaka göreceğiz de azizim benim için önemli olanı, ''ADI mı 2018 olacak yoksa kendileri mi?'' kısmı aslında.

Şimdi bizi alıştırdıkları doğrultuda ben ister istemez ''Acaba??'' diyorum yeni bir anakart ufukta belirir mi?

2018 ler MB130E leri görecek mi?

Zeki Müren de bizi görecek mi?

Diye gider benim sorularım :kiskis

Let's _be_ honest Çevrimdışı

Let's _be_ honest

Süper Üye
30 Mar 2018
666
Mutlaka göreceğiz de azizim benim için önemli olanı, ''ADI mı 2018 olacak yoksa kendileri mi?'' kısmı aslında.

Şimdi bizi alıştırdıkları doğrultuda ben ister istemez ''Acaba??'' diyorum yeni bir anakart ufukta belirir mi?

2018 ler MB130E leri görecek mi?

Zeki Müren de bizi görecek mi?

Diye gider benim sorularım :kiskis
Abi zeki muren için net diyeyim göremeyecek.:)

Bakıyorum da sitelerde hep aynı modeller tüm markalarda dönüp duruyor, fakat fiyatlar ne hikmetse yukarı eğilimli.

Hayır bu kadar stoğu ne yapacaklar merak ediyorum. Tüm markalarda durum bu gibi geliyor bana.

Bizimkisi iş olsun işte, yoksa Can abinin dediği gibi Teknoloji ileriyi :)) Gelse ne olacak sanki uçan kaçan panel yapacaklar :))

Bu firmaların kar marji çok üst düzey demek ki, yoksa hiçbir firma, daha doğrusu akıllı bir firma 3 senelik stok ile çalışmaz çalışamaz batar ))

Hani diyorum belki Can abinin o zaman kapın dediği fp anlamında, CA 9550 veya grundig bir modeli vardı 70. Yıl için veya Lg nin 58 inclik bir modeli vardı, belki o şekilde denk gelen bir panel olur ))

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,611
Abi zeki muren için net diyeyim göremeyecek.:)

Bakıyorum da sitelerde hep aynı modeller tüm markalarda dönüp duruyor, fakat fiyatlar ne hikmetse yukarı eğilimli.

Hayır bu kadar stoğu ne yapacaklar merak ediyorum. Tüm markalarda durum bu gibi geliyor bana.

Bizimkisi iş olsun işte, yoksa Can abinin dediği gibi Teknoloji ileriyi :)) Gelse ne olacak sanki uçan kaçan panel yapacaklar :))

Bu firmaların kar marji çok üst düzey demek ki, yoksa hiçbir firma, daha doğrusu akıllı bir firma 3 senelik stok ile çalışmaz çalışamaz batar ))

Hani diyorum belki Can abinin o zaman kapın dediği fp anlamında, CA 9550 veya grundig bir modeli vardı 70. Yıl için veya Lg nin 58 inclik bir modeli vardı, belki o şekilde denk gelen bir panel olur ))

O panellerin çıkması lazım ki bulabilelim. :hihi

murat06 Çevrimdışı

murat06 

Yeni Üye
1 Haz 2018
36
30
İnşallah 65ud8900 e de gelir, mevcut menü ve smarttv arayüzü ve uygulamalarını pek sevmedim :)

murat06 Çevrimdışı

murat06 

Yeni Üye
1 Haz 2018
36
30
15-20 güne netleşir her şey kardeşim :ok
diğer arkadaşın dediğine katılıyorum :) Eskiden daha iyiydi smart ı, bu tv den önce kullandığımda daha zengindi. Vewd store ve opera tv store eklenmeli bence. Opera altyapısına sahip sonuçta smart arayüzü. En azından iptv vs kullanırız bir işe yarar :)

Umarım bu ortaklıktan bizim tv ler de etkilenir. Sonuçta 65" bir tv için her türlü standartı sağlamaları gerekir yan marka üretimi değil aldığımız tv :)

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri