Önemli Vestel tv profil alma dosyaları -tümü-

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Kalıcı olarak yüklediğimi belirtip içindeki OKU.TXT okuyun dedikten sonra ,sağlıklı günlerde kullanmanızı dilerim :)
Demiştim ,aradan geçen süre içinde maşallah 947 kişi indirmiş ,bekozap'taki rekorumu kırmışım (ottplayer geride kalmış ama çok geride değil ,onu da 815 kişi indirmiş)

Peki,neler yeni derseniz eğer :

Kod:
MB98 dosyası eklenmiştir
MB110 dosyası eklenmiştir
MB130p dosyası eklenmiştir
MB130s dosyası eklenmiştir
MB140 dosyası eklenmiştir
MB230 dosyası eklenmiştir
MB82 kartlar için profil alma klasörü olan "read" eklenmiştir.
Burada özellikle mb82 kartlar için "nasıl yaparım" demiyeceksiniz artık ,alın-kaydedin-kullanın :ok

İndirme linki - Download link :

AÇIKLAMA(M):
1-Dosyayı indirin
2-İndirdiğiniz zipten dosyaları çıkartın
3- Çıkan dosyaları (OKU.txt hariç ,tamamı ) FAT32 usb belleğe kopyalayın
4-Usb belleği tvye takın ,Menü+4+7+2+5 ile servis menüye girin, " UsbOperations " üzerine gelin ve kumandadan OK tuşuna basın.
Evet profilleri aldınız,,3 adet olacak (langprofile,hwprofile ve swprofile),ama sadece SW olanını kullanacaksınız,(yedeklemeyi unutmayın) ,Aldığınız profili toolbox ile açın ve modlamanızı yapıp keyfinize bakın :) ... dedim ama herşeyi de açmayın lütfen,tv brik (modern oluyor bu,aslı "çöker" demektir) olur :ok

Son düzenleme:
cellat719 Çevrimdışı

cellat719

Yeni Üye
20 Eyl 2019
2
31
eski bir konu farkındayım ama işim yeni düştü UsbOperations tıklıyorum fakat tvyi kapat aç yapınca değismiyor ayarlar tekrar indir yapıp kontrol ediyorum eski ayarlar iniyor mg100 regal tvsi 4 yazılımındada denedim iş bir türlü upload olmuyor tv ye dosyalar

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
eski bir konu farkındayım ama işim yeni düştü UsbOperations tıklıyorum fakat tvyi kapat aç yapınca değismiyor ayarlar tekrar indir yapıp kontrol ediyorum eski ayarlar iniyor mg100 regal tvsi 4 yazılımındada denedim iş bir türlü upload olmuyor tv ye dosyalar
Öncelikle ismi Profile olan klasör yaratmalısın,düzenlediğn profili ,yarattığın klasörün içine kopyala (sadece SW olanı kopyala) ,sonra FAT32 formatlı usb belleğe at bu klasörü ve tvden Menü +4+7+2+5 tuşlayarak usb operations gelip OK bas.Yine olmazsa usb belleği değiştir,farklı bellekle de dene :ok
EK:
Bu arada bu konu hiç eskimez,yıllar geçer, konu yeni gibi kalır,çünkü vestel ve ürünlerinin tek dayanağıdır :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri