Vestel Tv Modlama Konusu

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Arkadaşlar Selam;

TV lerin yazılımlarının nasıl modlandığına dair bana sürekli gelen sorular için aranan kan bulundu.

@rfve arkadaşımızdan rica ettim, benim dahil olmamayı tercih ettiğim bu konu ile ilgili kendi çalışmasını forumumuzda paylaştı öncelikle beni kırmadığı için kendisine teşekkür ederim.

Bundan sonraki süreçte VESTEL markalı ve VESTEL fabrikalarında üretilen SEG NEXON REGAL TELEFUNKEN TVİSİON HILEVEL TOSHİBA JVC PROFİLO (bir seri) HİTACHI ve aklıma şu an gelmeyen (varsa) diğer VESTEL üretimi markalarda kullanılan anakartların yazılımlarının modlanmasına dair gerekli tüm bilgileri VESTEL YAZILIM MODLAMA konusunda bulabilirsiniz.

:ok:

Bu konu başlığını yukarı tutturuyorum bir süre kalsın :ok:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Myscherzo Çevrimdışı

Myscherzo

Yeni Üye
19 May 2018
17
27
Yazılım modlama kategorisi kaldırıldı galiba link çalışmıyor?

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Slm
Kullanmakta oldugum 49UD8400 tv nin kodec sorunları mevcut.Bazı video formatlarını açamıyorum mesela microuhd,bazen mkv ,divx gibi bu sorunu yama ile çözebilirmiyiz...

I Çevrimdışı

Iz_for

Aktif Üye
25 Eki 2017
165
Slm
Kullanmakta oldugum 49UD8400 tv nin kodec sorunları mevcut.Bazı video formatlarını açamıyorum mesela microuhd,bazen mkv ,divx gibi bu sorunu yama ile çözebilirmiyiz...

swprofile dosyasında divx seçilebiliyor deneyebilirsiniz
diğer uzantıları bilmiyorum

divx.jpg

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42
benim kafama takılan mesala ben dremboxta filezilla ile dosyalarda oynama yapıp değişiklik yapıyorum tuxbox olsun bu modlamada dosyalarda aynı şekilde farklı bişiler yapamazmıyız mesala yazılım içine oscam falan atsak samsung tv lerdeki gibi onlarda filezilla ile atıp malum kanalların feed yayınlarını çözebiliyoruz bu gibi şuan tv monitör haricinde birşeye yaramıyor

teknolojix Çevrimdışı

teknolojix 

Aktif Üye
31 Eki 2017
268
benim kafama takılan mesala ben dremboxta filezilla ile dosyalarda oynama yapıp değişiklik yapıyorum tuxbox olsun bu modlamada dosyalarda aynı şekilde farklı bişiler yapamazmıyız mesala yazılım içine oscam falan atsak samsung tv lerdeki gibi onlarda filezilla ile atıp malum kanalların feed yayınlarını çözebiliyoruz bu gibi şuan tv monitör haricinde birşeye yaramıyor
:alalaoscam falan atsak samsung tv lerdeki gibi derken tvye oscam vs .. key şifre atılabiliyormu ? atılıyorsa ayrıntı bekleriz size zahmet öğrenebilirmiyiz. saygılar

(ju ve mu serisi mevcut dipnot uhd tv elimizdeki seri farketmiyorsa )

digiulama Çevrimdışı

digiulama 

Süper Üye
5 Nis 2018
882
42

izle ama araştır filezilla ile atılıyor
  • D-MST
  • E
  • E-MST
  • F
  • F-MST
  • H-MST
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

fransa kanalları samsung h serisi ile izleniyor 3 senedir var bu

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

bestturkman

Yeni Üye
10 Nis 2018
43
25
Merhaba Arkadaşlar mb120 hwprofile ve swprofile dosyaları elinde olan verebilir mi ? (swprofile dosyası çok önemli)

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Arkadaşlar vestel tv min pvr özelliğini açmak istiyorum ama bir türlü olmuyor yazılan herşeyi yaptım ama takıldıgım bir yer var sw profile dosyasını tv ye tek başına mi atacaz yoksa hw profile lang profile dosyalarını hep birlikte mi atacaz yoksa patch olayını geçtim yüklemede sıkıntı oluyor

M Çevrimdışı

mesutank 

Süper Üye
4 Şub 2018
656
44
Arkadaşlar vestel tv min pvr özelliğini açmak istiyorum ama bir türlü olmuyor yazılan herşeyi yaptım ama takıldıgım bir yer var sw profile dosyasını tv ye tek başına mi atacaz yoksa hw profile lang profile dosyalarını hep birlikte mi atacaz yoksa patch olayını geçtim yüklemede sıkıntı oluyor

slm
Profile isimli bir klasör olusturup sadece sw dosyasını klasörün içine atıp menü+4725 sonra usb operations sonra 10 sn bekleyip factory resetten sonra işlem tamamdır...

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
slm
Profile isimli bir klasör olusturup sadece sw dosyasını klasörün içine atıp menü+4725 sonra usb operations sonra 10 sn bekleyip factory resetten sonra işlem tamamdır...
yok kardeş olmuyor factory res et te yaptım olmuyor asil sıkıntı usb operations yaptigimda 10 saniye beklemiyor 2 saniye sürüyor yani tv kabul etmiyor

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri