Vestel Tv Modlama Konusu

E Çevrimdışı

enigma98

Yeni Üye
15 Şub 2019
49
40
Dosyada görünüyor zaten true yapılmış ama TV yi açtığımda menüde gözükmedi
55ud9650 2019 model :(

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Üstadım modlama çok basitmiş hallettim ellerinize sağlık şimdi DTS virtilualx ve Dolby atmos u nasıl aktif edebilirim ...
İki ses sistemi(kabaca yazdım) birlikte olmaz ,birinden birini kapatman lazım,yani önce tvde kullanılanı kapatacaksın,diğerini de açacaksın ama tabii bu sevgili hosbulduk hosbulduk 'un dediği gibi "donanım desteği var ise" olur ,yoksa DTS olmaz :ok

E Çevrimdışı

enigma98

Yeni Üye
15 Şub 2019
49
40
Üstadlarım TV nın internet taracısına adblock reklam engelleyici nasıl yükleyebilirim online film izlerken sitenin reklamları TV de kasma yapıyor...

W Çevrimdışı

Wisdom1903

Aktif Üye
15 May 2020
52
31
Arkadaşlar şu modlama olayını yapabilir miyim. Hilevel mb130 anakart var. Televizyonun garantisi bitti zaten Pixelence açmak istiyorum sadece merak ettim çok fark olucak mı diye.

Cemocancem Çevrimdışı

Cemocancem 

Yeni Üye
10 Haz 2020
32
44
Merhabalar. Fikoloji üstadın tavsiyesi ile 55uhl960 (mb130e anakart) ile ilgili bir soruyu modlama konusuna da yazmak istedim.
dolby vision çok elzemmidir bilmiyorum ancak bu televizyonda modlama ile açma şansımız varmıdır acaba. Cevaplar için şimdiden teşekkur ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhabalar. Fikoloji üstadın tavsiyesi ile 55uhl960 (mb130e anakart) ile ilgili bir soruyu modlama konusuna da yazmak istedim.
dolby vision çok elzemmidir bilmiyorum ancak bu televizyonda modlama ile açma şansımız varmıdır acaba. Cevaplar için şimdiden teşekkur ederim.
Bunun için çok uğraştım fakat Dolby işlemci üzerinde entegre ile çalıyor, TV yazılımı ile ilgili değil
Dimi ramchomania ramchomania ?

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
televizyonda modlama ile açma şansımız varmıdır acaba
Bazi tv markalari yazilim destegi ile dolby vision özelligini acabiliyor mesela sony ve samsung bunun icin güncelleme yazilimi yayinladi..Vestelin böyle bir güncelleme yazilimi yok,Modlama ile dolby vision özelligini acmayi mb230 anakartta denemis ama acamamistik,profil dosyanizi alip deneyebilirsiniz.Ama olay panel yazilimi ile ilgili oldugu icin modlama ile acilmayacagini tahmin ediyorum.

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Merhabalar
Daha öncesinde Vestel65u8900 kullanıyordum hem ses sisteminden hemde tv den aynı anda ses geliyordu ben hangisini istersem onu kullanıyordum tv değişti 65u9500 şuanda kullandığım tv fakat ses ayarlarını kurcaladım bir türlü hem ses sistemi hemde tv den sesi ayarlayamadım ses sistemi optik kablo ile bağlı ses sistemine geçirmek için ayarlara girmek çıkış değiştirmek gerekiyor tekrar ses sistemini kapayıp tv ye vermek istediğimde yine ayarlardan kendisini seçmem gerekiyor buda gereksiz bir zaman kaybı 65u8900 da oluyorken bunda neden olmuyor acaba varmı bir önerisi fikri olan?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt