Vestel Tv Kumanda

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Bu kumanda oled tv nin kumandası hiç memnun değilim. Kumanda çok geç algılıyor, bir tuşa bir kaç kere basmak gerekiyor. Anakart mb130e. Bu tv ye uyan daha kaliteli bir kumanda var mı caba ? Teşekkürler.

Beyaz kumanda üretimden sıkıntılı. F fikoloji 'nin koyduğu siyah kumandadan kullanıyorum ben de.

20190322_131617_HDR.jpg

Bu da ud9360 kumandası. Ortası ışıklı ama karanlıkta hiçbir işe yaramıyor. Diğer tuşlarda sıkıntı yok ama ortadaki yön tuşlarında biraz sertleşme var ve bazen basarken takılı kalır gibi olup sert basıyor.
Yalnız bu beyaz kumanda o kadar dandik bir alet ki, sabaha kadar saysam sıkılmam. Bahsedilen siyah kumandayı aldıktan baya sonra beyaz olanı yetkili serviste sıfıryla değiştirdim. Sonra da alışkanlıktan neredeyse hep siyah olanı kullandım. Bu süre boyunca doğru düzgün elimize bile almadığımız beyaz kumandanın tuşları kendi kendine yine basmaz hale gelmiş. Siyah olan çakması ise hala ilk günkü gibi.

I Çevrimdışı

iskender şerit

Yeni Üye
29 Ara 2020
14
40
Beyaz kumanda üretimden sıkıntılı. F fikoloji 'nin koyduğu siyah kumandadan kullanıyorum ben de.

Yalnız bu beyaz kumanda o kadar dandik bir alet ki, sabaha kadar saysam sıkılmam. Bahsedilen siyah kumandayı aldıktan baya sonra beyaz olanı yetkili serviste sıfıryla değiştirdim. Sonra da alışkanlıktan neredeyse hep siyah olanı kullandım. Bu süre boyunca doğru düzgün elimize bile almadığımız beyaz kumandanın tuşları kendi kendine yine basmaz hale gelmiş. Siyah olan çakması ise hala ilk günkü gibi.
vestel ve regal tvlerin android veya diğer tvlerin bu tür kumandalarında Zap tuşu maalesef yok. En önemli tuşlardan olan Zap tuşu nasıl olmaz anlamak mümkün değil. :hayir:saskin:deli:ciks

Moderatör tarafında düzenlendi:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
vestel ve regal tvlerin android veya diğer tvlerin bu tür kumandalarında Zap tuşu maalesef yok. En önemli tuşlardan olan Zap tuşu nasıl olmaz anlamak mümkün değil. :hayir:saskin:deli:ciks
Yazı fon renkli olduğu için değiştirdim.
2. Si kalın Punto düzenlendi.
3. Su bilmeden yorum yapmayınız
4. Su back tuşu bı oneceki kanala alır yani mevcut
Dünkü okuduğum yorumlarınıza göre de amacinizin marka karalama olarak düşünmüyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt