Vestel tv dahili Wi-Fi yi görmüyor

S Çevrimdışı

safkan

Yeni Üye
8 Ara 2020
7
27
hocam bende vestel tv var. kablosuz bağlantı olmasına rağmen şimdi görünmüyor. sadece kablolu ve devre dışı görünüyor güncelleme yükledim yine gelmedi. kök yazılım yüklenmesi gerekiyormuş. yoda v3 17mb130 anakartın kök yazılımı varmı sizde ve başka bir çözüm yolu varmı hocam iyi günler

S Çevrimdışı

safkan

Yeni Üye
8 Ara 2020
7
27
WhatsApp-Image-2020-12-11-at-11.46.43.jpg

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,650
bana denilen kök yazılım yüklendiğinde düzeliyor
Bu güne kadar aynı yazılım ile çalışan bundan sonra da çalışır tabi ki farklı yazılım yüklemediyseniz. Tv niz diğer bölümde eklediğiniz resme göre dahili wifi modemi görmüyor. İlk kurulum çözüm getirmez ise donanımsal sorun kesinlikle var.

S Çevrimdışı

safkan

Yeni Üye
8 Ara 2020
7
27
Bu güne kadar aynı yazılım ile çalışan bundan sonra da çalışır tabi ki farklı yazılım yüklemediyseniz. Tv niz diğer bölümde eklediğiniz resme göre dahili wifi modemi görmüyor. İlk kurulum çözüm getirmez ise donanımsal sorun kesinlikle var.
peki kök yazılımı varmı sizde onu deniyeyim daha sonra olmazsa diğer çözüme geçeyim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
C Çevrimdışı

Crops77

Yeni Üye
16 Ara 2019
14
46
aynı sorun bende de oldu tv yi yeniden kurdum kablosuz menüsü gelmedi şaka gibi mb98 di sanırım kartım yazılım yüklesem düzelir mi acaba ??? servis mi çağırayım 5 6 ay daha sanırım garantim var

Geri
Üst Alt