Vestel Smart Tv, Youtube "YÜKLENİYOR" Sorunu

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
An itibarıyla tekrar aynı sorunla karşılaştım. ayrıca bir şey farkettim. Youtube uygulaması bugün kendi kendine güncellenmiş. Arama menüsü üst tarafa filan gelmiş, öneriler bölümüde üst tarafa alınmış . Sizinde mi böyle?

O uygulamalar aslında tarayıcı üzerinden çalıştığı için güncelleme işi de sunucu tarafında oluyor sanırım. Uygulamada cihaz bilgileri kısmına bakarsanız çalıştığı tarayıcı sürümünü görebilirsiniz.

MrCan Çevrimdışı

MrCan

Aktif Üye
11 May 2018
113
29
O uygulamalar aslında tarayıcı üzerinden çalıştığı için güncelleme işi de sunucu tarafında oluyor sanırım. Uygulamada cihaz bilgileri kısmına bakarsanız çalıştığı tarayıcı sürümünü görebilirsiniz.
Sizin uygulamada youtube nasıl hocam arama kısmı üstte mi?

giyotin44 Çevrimdışı

giyotin44

Aktif Üye
23 Eki 2017
140
Benim tvde YouTube tam ekran sorunu yaşıyorum. Tv yi YouTube izlerken tam ekran moduna alamıyorum.Menüde ekran formatı bölümü pasif görünüyor. 2-3gün öncesine kadar böyle bir sorun yoktu.Fikri olan varsa yardımcı olsun

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
O sorun hala arada yaşanıyor.
Ya bir parametrenin eşik aralığı kısa olduğundan ya da başka birşey.
Çünkü videoyu izleyebiliyorsunuz o sırada.
Bizdeki tek çekirdek TV'ye YouTube ağır gelmeye başladı artık, yakında smart diyemeyeceğim ona. :kop

gurkan Çevrimdışı

gurkan

Aktif Üye
26 Eki 2017
254
Babamın televizyonu açık unutup uyuma huyu vardır, tv box'ı da açık unutur yakar diye almıyorum.
Zaten fiyatı yükseldi, ama tv de artık smart'a girme n'olur diye yalvarıyor resmen. :kop
Dolarin acisi bunlar valla bakalim piyasa 2019da nolur. Aslinda cok guzel bisey bu yav bende almak istiyorum ama biraz ileri sonrasi benim cocuk ne zaman babasinin parasina kaka yapmayi biraktigi zaman o zan alirim :clap2

MrCan Çevrimdışı

MrCan

Aktif Üye
11 May 2018
113
29
Bu sorunu yaşayanlar çözdü mü bilmiyorum ama ben çözümü buldum. Eğer 5GHZ ağına bağlarsanız youtubede böyle yükleniyor sorunu oluyor. 2.4GHZ ağa bağlarsanız hiç bir şekilde bu sorun yaşanmıyor.

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Ben Youtube için smart kullanmamayı tercih ediyorum.. PC den microsoft edge ile youtube uygulamasına girip DLNA ile sorunsuz ve hiç takılma olmadan videoları izleyebiliyorum.. Gerekirse de psiphon uygulamasıyla VPN değiştirip BBC Iplayer (ücretsiz üyelik) ile belgeselleri TV'ye yansıtabilirsiniz.. :ok

Son düzenleme:
A Çevrimdışı

anilcetin

Yeni Üye
13 Tem 2019
17
32
ben de video izlerken yükleniyor yazısında kalıyor ileri sarıyorum bi kaç saniye sürüyor sonra yine aynı olay çekirdek yazılım yükledim fayda etmedi yokmu bunun kalıcı bi çözümü arkadaşlar kablosuz ağımda 2.4ghz ve 5.ghz seçenekleri yok bu arada
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu arada dnsleri girdikten sonra kaydedip çıkıyorum tekrar girip baktığımda 8.84.4 yazan kısım dns 1 e 8.8.8.8 yazan kısım dns 2 ye gitmiş neden böyle oluyor?

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
ben de video izlerken yükleniyor yazısında kalıyor ileri sarıyorum bi kaç saniye sürüyor sonra yine aynı olay çekirdek yazılım yükledim fayda etmedi yokmu bunun kalıcı bi çözümü arkadaşlar kablosuz ağımda 2.4ghz ve 5.ghz seçenekleri yok bu arada
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

bu arada dnsleri girdikten sonra kaydedip çıkıyorum tekrar girip baktığımda 8.84.4 yazan kısım dns 1 e 8.8.8.8 yazan kısım dns 2 ye gitmiş neden böyle oluyor?
selam tv için menü 4725 yapıp çıkan ekran resmini paylaşırmısın

Geri
Üst Alt