Vestel Smart Tv, Youtube "YÜKLENİYOR" Sorunu

MrCan Çevrimdışı

MrCan

Aktif Üye
11 May 2018
113
29
Arkadaşlar 4-5 video izledikten sonra böyle bir sorunla karşılaşıyorum. Videonun ortasında bazen internet olduğu halde yükleniyor yazısında kalıyor. Geri menüye döndüğümde ise menüde yükleniyor yazısı beliriyor ve gitmiyor smartı kapatıp açana kadar. Çözümü var mıdır?

dsc_0960-jpg.jpg

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,937
32
Acaba internet o ara düşüyor olabilir mi aynısının benzeri teyzemin tvsinde oluyor . YouTube yada Netflix ten bişe izliyorum yarı da yükleniyor diyor yada işte sürekli yükleme ekranı dönüyor internete tekrar bağliyorum sürekli bu şekilde cokk sinir bozucu bir durum

MrCan Çevrimdışı

MrCan

Aktif Üye
11 May 2018
113
29
Acaba internet o ara düşüyor olabilir mi aynısının benzeri teyzemin tvsinde oluyor . YouTube yada Netflix ten bişe izliyorum yarı da yükleniyor diyor yada işte sürekli yükleme ekranı dönüyor internete tekrar bağliyorum sürekli bu şekilde cokk sinir bozucu bir durum
Hayır internette düşme yok. Smarttan çıkıp internet ayarlarına girdiğimde bağlı görünüyor.

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
825
TV deki ağ ayarlarına girip/Gelişmiş ayarlar kısmını Manuel IP yapıp, IP adresini Modeminize göre kendiniz verip DNS Adreslerini
8.8.8.8-8.8.4.4 yapıp denermisiniz.

dns-jpg.jpg

Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
825
:ok Biraz daha gözlemleyin, Google artık ADSL lerde kendi DNS adresi girili değilse sıkıntı çıkartmaya başladı.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
O sorun bizim televizyonda da oluyordu bir aralar.
Sonralarda olmadı.
YouTube kaynaklı bir sorundu bence.

MrCan Çevrimdışı

MrCan

Aktif Üye
11 May 2018
113
29
An itibarıyla tekrar aynı sorunla karşılaştım. ayrıca bir şey farkettim. Youtube uygulaması bugün kendi kendine güncellenmiş. Arama menüsü üst tarafa filan gelmiş, öneriler bölümüde üst tarafa alınmış . Sizinde mi böyle?

Geri
Üst Alt