vestel smart tv netflix uygulaması

E Çevrimdışı

ersinaydin

Yeni Üye
30 Nis 2020
2
38
Merhabalar iyi akşamlar sağlıklı günler
Kullanmakta olduğum Vestel Smart Tv televizyonda (48FA7550 modeli) netflix uygulaması yok. Tv içerisinde ki weppstore dan aratıyorum çıkmıyor. ne yapabilirim çözümü var mı?
Yazılım güncellemesi aratıyorum tv güncel diyor . V.3.7.6f
ana kart ise MB9X

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

M Çevrimdışı

mertali33

Yeni Üye
28 Nis 2020
6
26
Merhabalar öncelikle bende vestel smart tv 43fb7500 var netflix uygulaması yok ama geçenlerde kumandada rastgele tuşlara basıyodu bizim kuzen bi anda netflix uygulaması açıldı kumandada netflix tuşu yok özel olarak anakartım mb98 yardımcı olabilirmisiniz

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Merhabalar öncelikle bende vestel smart tv 43fb7500 var netflix uygulaması yok ama geçenlerde kumandada rastgele tuşlara basıyodu bizim kuzen bi anda netflix uygulaması açıldı kumandada netflix tuşu yok özel olarak anakartım mb98 yardımcı olabilirmisiniz
Belki üzerinde netflix tuşu bulunan kumanda modifiye etmeden direk açabilir ,denemek lazım :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
vestelim smart center uygulamasi var onunla uygulama acilip kumandada favori tusuna eklenebilir,veya modlama islemini yapacak hangisi kolayina gelirse..

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
netflix ve youtube uygulama acikken kumandada favori tusuna 5 sn basili tutulursa favori tusuna ekleniyor

M Çevrimdışı

mertali33

Yeni Üye
28 Nis 2020
6
26
vestelim smart center uygulamasi var onunla uygulama acilip kumandada favori tusuna eklenebilir,veya modlama islemini yapacak hangisi kolayina gelirse..
Vestel smart centerde netflix uygulaması yok maalesef
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Telefona playden kumanda apk indirip denedinmi peki,yani üzerinde netflix tuşu olan kumanda uygulaması :) Denenebilir bu da ,açıldığında da mesela favoriye ekleyebilirsin :)
Deniyecem inşallah olur modlamayla uğraşmak istemiyorum
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Telefona playden kumanda apk indirip denedinmi peki,yani üzerinde netflix tuşu olan kumanda uygulaması :) Denenebilir bu da ,açıldığında da mesela favoriye ekleyebilirsin :)
Hangi uygulama playde bulamadım yardımcı olabilirmisiniz

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt