vestel smart tv kanal atlama sorunu

S Çevrimdışı

somefrom

Yeni Üye
24 Ara 2017
10
TKGS yapıyorum otomatik kendi guncelliyor ama atlama sorunu 5 6 aydır var birden oldu nedenini anlamadım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
TKGS yapıyorum otomatik kendi guncelliyor ama atlama sorunu 5 6 aydır var birden oldu nedenini anlamadım
İşte atlama sebebi tkgs zaten ,tahmin etmiştim ama emin olmak için sormuştum :)

Yani tvnin bir sorunu değil bu ,ben kullamıyorum bu uygulamayı(ben uygulama diyorum) ,ama esnek moda (kullanıcı veya) alırsan düzelir mi bilmiyorum ama yine belirteyim ,ben kullanmıyorum bu uygulamayı ,sadece tvde değil ,uydu alıcılarımda bile kullanmam :ok

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,648

İlk kurulum yapın.
Tek çanağınız olsa bile diseqc ayarlarını mutlaka yapın.
TKGS menüsünde çalışma şeklini esnek konumuna alın.
Verdiğim linkteki 4K hazır kanal dosyasını usb flash bellek ile yükleyin. ?
Hazır kanal dosyası link
?

S Çevrimdışı

somefrom

Yeni Üye
24 Ara 2017
10
Cevap yazan herkese teşekkür ederim sorun tkgs kaynaklı sıfırdan ilk kurulum yaptım tkgs kapadım normal aramayla duzeldi siralama.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba cihazımdkai kanal listesine baktığım xaman kanallar 1 sayısından feğil dr 101 sayısından itibaren başlıyot ve artıryor bunu nasıl düzrltebilirim

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,623
Merhaba cihazımdkai kanal listesine baktığım xaman kanallar 1 sayısından feğil dr 101 sayısından itibaren başlıyot ve artıryor bunu nasıl düzrltebilirim
Filtre seçeneğini kontrol edin.
Bir de arada sildiğini kanallar mevcutsa, topluca kanalları taşıyarak düzenlemeniz gerekiyor.
Atıyorum 15'den 20'ye geçiyorsa numara, sizin 15'den sonraki kanalları 16'ya topluca taşımanız lazım.

Basit uydu alıcıları bunu otomatik yaparken koca TV'lerde bu işlevi nasıl unuturlar cidden aklım almıyor.

Geri
Üst Alt