Vestel Smart TV istemediğim kişilerin televizyona bağlanması

Olitos Çevrimiçi

Olitos 

Aktif Üye
16 Şub 2019
218
Modem Çoklu SSID destekliyorsa kendi eviniz için ayrı, kullanan komşular için ayrı SSID oluşturursunuz ve bu iki SSID arasında Kullanıcı İzolasyonunu açarsınız böylece iki farklı ağ gibi kullanırsınız kullanıcılar ağda birbirini göremezler.

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Modem Çoklu SSID destekliyorsa kendi eviniz için ayrı, kullanan komşular için ayrı SSID oluşturursunuz ve bu iki SSID arasında Kullanıcı İzolasyonunu açarsınız böylece iki farklı ağ gibi kullanırsınız kullanıcılar ağda birbirini göremezler.
işte bu mantıklı olan
benim paylastigim resimde göründügü gibi mb97 de dediginiz olay olmuyor...
Bendeki mb130 anakartta ben telefonumdan klip açtım o oynarken kardeşim telefonundan başka klip yansıttığı an onun klibi oynuyor benimki kapanıyor

R Çevrimdışı

reddagger 

Yeni Üye
8 May 2020
13
29
ortak wifi kullanmaz ve sadece kendinize ait bir internet bağlantısı kullanarak sorununuzu çözebilirsiniz
Hocam binaya internet alt yapısı gelmedi o yüzden ortak superbox aldık onu kullanmak durumundayız. Tek alırsak fiyatı pahalıya geliyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Böyle bir bağlantı yaparak ne elde edebilirler ki ,anlamak için sordum :)
Film izlerken tak filmin ortasında ciguli açıyo ?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam binaya internet alt yapısı gelmedi o yüzden ortak superbox aldık onu kullanmak durumundayız. Tek alırsak fiyatı pahalıya geliyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Film izlerken tak filmin ortasında ciguli açıyo ?
Bu tarz bı arızaya gittim adam diyor ki birden YouTube açılıyor. Hatta geçtim onu eski bekar evimde kendiliğinden YouTube açılıyordu sıfırladım yazılım attım sorun aynı, bir gün aşağıdaki çay ocağında çay iciyoruk dediki Mustafa abi fiko benim TV bazen YouTube girince açmıyor. Dedim nasıl olur aynı ağda misin dedi evet kontrol ettim hep damar müzikler ? jeton düştü benim evde de YouTube açarken damara bağlıyordu ?
Meğer ev arkadaşım vermiş şifreyi oda kendi Vestel TV sini seçecegine benimkini seçiyor.?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
Bu tarz bı arızaya gittim adam diyor ki birden YouTube açılıyor. Hatta geçtim onu eski bekar evimde kendiliğinden YouTube açılıyordu sıfırladım yazılım attım sorun aynı, bir gün aşağıdaki çay ocağında çay iciyoruk dediki Mustafa abi fiko benim TV bazen YouTube girince açmıyor. Dedim nasıl olur aynı ağda misin dedi evet kontrol ettim hep damar müzikler ? jeton düştü benim evde de YouTube açarken damara bağlıyordu ?
Meğer ev arkadaşım vermiş şifreyi oda kendi Vestel TV sini seçecegine benimkini seçiyor.?
Gece gece sesli güldüm haaa :haha1

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,342
64
Adam zaten alkolik anlıyordum artık efkar ne zaman basmış.
Çok da can sıkıcı internetten film izliyorum pat YouTube ben çıkıyorum o açıyor ben çıkıyorum o açıyor ? TV kirasim geliyordu
Bizim gitarcı bir arkadaşımız vardı ,düğünlerde mola verdiğimizde ,o çıkmazdı molaya ,ha bire orhandan gitarla çalardı ,bir gün gittim sordum "neden bunları çalıyorsun mubarek,burası düğün yeri ,milleti depresyona sokacaksın"diye,hep "bana karışmayın birader" derdi,aslında arkadaşlarla toplanmıştık ,bu anıları anlatmak için izin istedim ama "olmaz alocum bizim özel hayatımız "dediler iyimi :), adamlar çalgıcılığı "özel hayat" yaptılar ,ondan yazamıyorum yoksa neler yazarım neler :haha1

Geri
Üst Alt