Vestel Smart TV istemediğim kişilerin televizyona bağlanması

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
emmi bastım direk tvde
IMG_20200514_232400.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Şimdi sorgu yapmadan direk mi bağlanıyor ,yoksa uyarı sorgusu yapıyor mu
youtube da resimdeki tusa bastiginizda eslestirme yapmadan wifi aginizdaki listede olan tv ye eslestirme olmadan baglaniyor.hatta baglandigi laptopda widi özelligi yok bende.Bu sadece youtube da oluyor.Ayni laptopdan wireless display kullanarak tv ye baglanamiyorum :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
wifi yi kapatmiyorum ki, wireless display i kaynaklardan pasif hale getiriyorum.
Bende wifi diye okudum iyimi ,gerçi ha wifi ha widi :hihi

@herkese;
Bu iyiymiş bunu farklı wifiden de ayarlamak lazım :) inanın beni 1990 yılına götürdünüz ,neler hatırladım neler ,ama yazmıyacağım tabii :hihi
Hadi konu dağılmasın sustum ,ama anladım konuyu :ok

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
Bende wifi diye okudum iyimi ,gerçi ha wifi ha widi :hihi

@herkese;
Bu iyiymiş bunu farklı wifiden de ayarlamak lazım :) inanın beni 1990 yılına götürdünüz ,neler hatırladım neler ,ama yazmıyacağım tabii :hihi
Hadi konu dağılmasın sustum ,ama anladım konuyu :ok
Emmi gençliğinde çanakla kırdığın cevizleri mi hatırladın yoksa :hihi

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
teraspy teraspy, anladım eskiden karasal antenler tek kablo inerdi. tv anten girişine 4lü t takılıp video vs gibi cihazlar bağlanırdı .haliyle video modülatörü belirli bir frekanstan yayın yapıyor ve bu dörtlü t sayesinde aynı yayın apartmandaki diğer tv lerede ulaşıyordu. videoda izlenenleri diğer abonelerinde izlem şansı oluyordu:hihi

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
teraspy teraspy, anladım eskiden karasal antenler tek kablo inerdi. tv anten girişine 4lü t takılıp video vs gibi cihazlar bağlanırdı .haliyle video modülatörü belirli bir frekanstan yayın yapıyor ve bu dörtlü t sayesinde aynı yayın apartmandaki diğer tv lerede ulaşıyordu. videoda izlenenleri diğer abonelerinde izlem şansı oluyordu:hihi
:kop:kop:kopnaptın reis adamın bütün sırlarını ortaya döktün

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64

No comment :haha1

:kop:kop:kopnaptın reis adamın bütün sırlarını ortaya döktün
:hihi

Geri
Üst Alt